Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fasza kis műszer, egyedül a munkaterületet megvilágító led hamis egy kicsit, mert ha rövidebb a fúró)pl ø 2-3mm akkor már nem pont oda világít
a töltésjelző is elég jó, az utolsó lednél kezd lassulni a fordulat
ha elér egy minimál szintet a töltés megálla fúrógép, nem olyan mint a régiek hogy az utolsó fordulatiig mennek
elég könnyű alig több mint 1 kg, 400grammal könnyebb a régi makitánál
bika műszer, nem emlékszem milyen volt a makita újkorában(2004) de a mostani állapothoz képest gyengébb mint ez az emagos cucc
pár hét és lecsiszolom a kerítést vele addigra lesz tartósteszt ha valakit érdekelni fog
Sziasztok!

Ilyet szeretnék felszerelni a kislányra. Mi a működési elve használt e ilyet valaki, meddig bírja az akksija, vagy ami ellátja energiával, illetve hogy kell bekötni!?

Köszi!!!
Remélem annyira azért nem vagy nagyigényű, hogy az a remek Lidlis csavarozógép a csavarozáson kívül egyebedet is kiverje?!
Nagyon vigyázz a szétszedéssel, mert eddig 1 kivételével ahány gyújtáskapcsoló a kezembe került mindnek le voltak tördelve a rögzítőfülei ! olyan elektromos szakembert keress a közeledben aki tudja mit csinál.
Sziasztok!

Hosszan tartó buzerálás után sikerült rájönnöm, hogy mi adja a vibráló rezgő hangot a kawasakin. Maga a gyújtáskapcsoló. Elég gagyi szegényem és laza. A kérdés, hogy van e valakinek tanácsa, szétszedhető e, foglalkozik valaki ilyenek javításával szerelésével?
Sajnos vannak korlátok. AZért írtam én, hogy akinek van rá lehetősége, az gondolkodjon el ezen is.
vagy 2x láttam az akciós újságban ha jól emlékszem 13 ezer volt de sosem volt a kiskőrösi lidlben
ezt az emagost meg akár már a héten meghozza a futár
A Lidl fúrónak is kicsi az aksija. De erős és van neki töltöttségjelzője is.
A Lidl-Ben finom az év pekaruja fele 99-forintos mindenféle töltött cukiságot vettem,csak hizlal.
Akkor leírom, hogy a feleségem uncsija hogyan intézte a Lidl-ben a garis nagynyomású cseréjét.
Vette, de garidőn belül a csatlakozásnál valami félrement, mert eresztett, de amúgy teljesen okés volt. Visszavitte, hogy csere, vagy javítás vagy valami. A gépet nem vitte be, mert nem akart feleslegesen cipekedni, gondolta, hogy nem az eladótérben kell átadni a rosszat. Bement érdeklődni, vitte garjegyet, de ott abban a pillanatban kitöltettek vele valami lapot, hozták az újat. Kérdi, hogy köszi, de hova tegye a rosszat, vigye hátra az árukiadó ajtóhoz, vagy raktárajtó? nem, vigye ahová akarja, ők nem tudnak mit kezdeni egy hibás műszaki akármivel. Szóval van egy alig használt és egy félórás tömítéscserés nagynyomásúja, és van egy ugyanolyan, még azóta is a dobozában egy áráért.
Szóval érdemes ilyent venni...
A bosch ban a legjobb hogy nincs a buci akku az alján,nem rossz mikor be kell mászni a konyhakredencbe és nem veri ki a fogam a bazinagy cucc.
csak nálunk olyan hoki a lidl hogy kb semmi értelmes dolog nincs a nyitás utáni 3. percben
ezt néztem ki: http://www.emag.hu/li-ion-mast...
ingyen hozzák, ha bármi baj van vele ingyen jönnek érte stbstb
Hát kérem pénzügyekrol nem volt. Szó csak nm ekrol.
A Lidl-es Parkside árban a lehető legjobb, 3 év garival és nézd csak meg a nyomatékot...
ja, és most éppen akciós, én tavasszal 14-ért vettem. nem kell bedőlni a hülyeségnek, hogy Lidl-es akkor szar, a munkahelyemen reggeltől-estig nyomom vele és évek óta bírja, azért vettem magamnak is otthonra.
de az nem is 15 ezer
Jön egy dewalt az 205 Nm.
nekem most döglött ki a 2004-es makitám, de egy olyan kategóriás cucc kb 60 ezer
aztán ennyit nem akarok szánni rá amikor havi 2x használom, most már nincs semmi különösebb feladat a ház körül
amúgy a tied bosch 17nm akkor ez a gagyi se lehet túl szar
Jóvanna! Falun ha nincs az bizony előfordulhat!
Én szeretem a bosch psr1080-ast.Nem kerekszerelesre való nyomaték,csak egy akkus csavarbehajto,de könnyu,tartós cucc.
Tele az ebay filléres áru csatlakozó keszletekkel,akár sima akár szigetelt.
18nm jónak számíthat egy alsó kategóriás(20ezer alatti) akkus fúrógépnél?
hiszed.....
nálunk se volt a boltban, úgy kunyeráltam egy autóvillamosságos szerelőtől
ráadásul az egyiket el is hagytam
Húzz rá +ban zsugor csövet finoman rámelegíted azt nem fog szétcsúszni soha, emellett oxidálódni sem fog.
Ott ahol ezeket a sarukat vetted, lehet kapni olyan kis rögzítőfüleset kant és nőstényt is!
Sziasztok,segítséget kérnék liberty 50 2t kuplung és variátor márkákkal kapcsolatban. Vettem egy brenta kuplungot de úgy rezonált tőle a motor hogy azt hittem szétesik. Ajálnátok valami középkategóriás kuplungot és variátort sima széria robihoz amivel nem járok úgy mint a brentával.