Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem fog.
Meg ha igen, a toldás miatt már elérhető helyre került és nem kell levennem a légszűrőházat ahhoz hogy megigazítsam.
Csak ez majd mindig ki fog jönni a műanyagból, mert ahogy nézem nincs meg az a kis akasztós füle
Megoldva.
Volt egy rossz kábelköteg amin szintén megolvadt ez a csati, de le tudtam szedni egy hasonló csatlakozót.
Ezt kábeleztem újra, a másik felét meg sorkapoccsal kötöttem össze. Remélem jó lesz.
A gyújtáskapcsolón a gyújtás árama, 2 A körül, + a világítás árama 4-6 A megy át .Átlagban 6-8 A.
ahogy tudom, a gyújtáskapcsolón nem megy át nagy áram, mivel relézve van minden.
Nézd meg mekkora kábel megy az önindítóra /főleg egy kocsinál/ azt nem bírná el a gyújtáskapcsoló.
Ettől függetlenül én inkább vennék egy bontottat, vagy egy újat autósboltban, ami odavaló, nem hiszem, hogy egy ökör ára lenne.
Szívesen, szóra sem érdemes, a sarukat a vezetékre jó lenne a speciál-fogóval felpréselni.
Köszi!
Nem tudom a számítógép csatlakozója mekkora áramerősségre van méretezve, de autóbontóban valami hasonló szerintem jobb lenne. És összedugás előtt a nőstény -csatlakozókat ne felejtsd el óvatosan összenyomni.
Urak!

Elrohadt a gyújtáskapcsolóra menő csatlakozóm a korbács felőli oldalon.
Arra gondoltam, hogy számítógépes molex csatival újrakötöm mind a két oldalt. Ez vajon bírni fogja, vagy pár indítás után ez is leolvad?
Esetleg más javaslat, vagy egy kezelőnyelves sorkapocs jobb megoldás lenne?
Sziasztok szelepbeállításról egy kis segítséget tudtok adni 24.500km er van a pc 41 es hornetben szívó ,kipufogó hézag és milyen sorrendben csináljam , csavarok meghúzása Nm, illetve felső holtpontra hogy tudom majd felvinni a dugattyút? köszike előre is...
Semmi baja!
Vagy már nem folyik, mert már évek óta nincs benne olaj....
Alaposan meg kell gondolni, minek az az örök kapkodás??!!
Üdv!

Segítséget szeretnék kérni.
Nincs elég töltés a motoromon.
Hova tudnám elvinni normális szerelőhöz Pest környékén?
Az alany R1-es Yamaha.

Köszönöm a segítséget!

Mit akarsz? Még nem folyik
Teloszimmering cserére érett?
Tipikus elrettentő példa!!
Suck-service?
Ma is tanultam valamit. Önindítón a vezeték csatlakozás.
Ennek akkora a hangja, hogy csak nagy fordulaton hallatszik kevésbé!
nem próbáltam
pl a jog kattogósa olyan ha utánam jön akkor is hallom hogy kattog
csak az 2x10w az max ledhez lenne jó egy ellenállással
legjobb az lenne hogy ha kikapcsolna magától 20-30s múlva + még be lehetne iktatni egy fordulatszámot is
ha az embernek nincs esze akkor legyen pénze
Ezzel az a baj, hogy csak Simsonra jó. Halk a hangja.
http://www.mofaker.hu/termek/I...
ki kell próbálni
bár ha a segged alatt van a gyári relé érdemes áthelyezni a fejidomba
Bármelyik autósboltban lehet kapni ilyen zümit, ennek az egyik felét letesteled, a másik felére jön a diódák közöse, 2 db 5 A -es dióda, ezek + oldalát (a csikosat ) összekötöd, ez megy a zümire,a másik felüket a jobb-bal irányjelzőkre , és ennyi!