Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerinted miért írtam ezt: "Következőleg megmérem a hiba jelentkezésekor is"?
Én elhiszem, hogy van neki sütnivalója, de egy tahó az biztos.
,,mi van, ha a jeladó üzemhőmérsékleten nem ad gyári értéket?" ... "semmilyen tippet nem kaptam" A 2. mondatig sikerült eljutni?
Baszogatni meg csak akkor szokásom ha adnak rá indokot... Mellesleg szerintem elektro-nak van egy kevés sütnivalója meg tapasztalata is
Azt már ellenőriztem, de köszi!
Nekünk az autónál volt ilyen probléma. Bár az magától nem állt le. Viszont nem indult, csak "tekert". A vízhőfok jeladó volt rossz.
Ezt terveztem csinálni
Szánalmas vagy ember...
A jeladót holegfuvoval megküldod és úgy mérd.Csak egy ötlet analfabetatol.
Majd távban mi kitaláljuk, hogy a te motorodnak mi a baja??!! Gondolkozz el már ha van mivel B+!! Ott vagy a motornál melegítsd fel a sütőt a konyhában 100 fokra aztán bele rakod a szarokat és ha felmelegedett akkor méregeted ! Találgatni innen 200 kilométerről én is tudok.
Ahhoz még ész sem kell! Én is befejeztem!!
Gondoltam több szem több csipa, de úgy látom itt nem segíteni szokás, csak baszogatni. Azért köszönöm a semmit. Egyébként semmilyen tippet nem kaptam. Az nem tipp, hogy vigyem szerelőhöz...
Félreértettetek, ha azt hiszitek, hogy a megoldást várom tőletek vagy távgyógyítást, egyszerűen valaki tapasztaltabb véleményét kértem.
Részemről be is fejeztem. Szép napot!
Te kértél itt tanácsot, távgyógyítani nem lehet. Lehet itt visszaugatni a másiknak, de kaptál egy tippet nem? Lehetséges, hogy te magad válaszoltad meg a saját kérdésed: mi van, ha a jeladó üzemhőmérsékleten nem ad gyári értéket? Egyébként szervizbe/autó-motorvillamossági szakemberhez kéne elvinni.
Akkor minek jártatod a szádat? Köszönöm.
Itt nem lehet tanácsolni semmit ! Egyenként cseréld ki a komponenseket!. Még jobb lenne, ha márkaszervizbe vinnéd , és majd ők kicserélgetik és csak azt cserélik amelyik hibás.
Köszönöm a hasznos tanácsot!
Nem irigyellek egy cseppet sem, mert vagy szerencséd lesz, vagy van egy alapos gyanúm, hogy szopni fogsz mint a torkos borz!!
Üdv!
Tanácsot szeretnék kérni. Adott egy Husqvarna SM630 egyhengeres, injektoros motor. A baja, hogy néha leáll és utána egy ideig nem indul. Aztán gondolom lehűl és újra beindul. Nagy valószínűséggel a gyújtás megy el. A gyújtástrafót kimértem és jó. Az összes kábelt átnéztem sehol semmi szakadás, relék, biztosítékok jók. Én a gyújtás jeladóra tippelek, de szobahőmérsékleten mérve az is gyári értéket ad. Következőleg megmérem a hiba jelentkezésekor is. Addig is hátha van valakinek valamilyen ötlete?
Tudom hogy Magyarországon nem szokás, de hívd fel bármelyik Suzuki márkakereskedést és kérj rá árajánlatot...
Kukucs!
Tisztelettel szeretném kérdezni, hogy nem tud valaki valamilyen Suzuki Gn125 -ös alkatrészerke specialitálódott boltot műhelyt, stb? Hengerfej szettet keresek, de elakadtam. Henger, gyűrűk stb.-t már találtam, de hengerfejet.... A net magyar oldalain is kerestem már, de kevés sikerrel. Köszönettel Fecske
Gyere el egy szombat reggel, aztán megnézem Neked! Badacsonytördemic Római ut gyökkettő .
Enyémen kettő fícsör van, egyik a lámpa másik a leállító Eccerű a szerkezet legalább, nincs kábeldzsungel Ha hosszabb ideig hagyom ott a gépet akkor kormányzár+sodronyzár+lehúzom valamelyik testkábelt Mondjuk az is igaz hoy magamat is megszopatom néha
értem én de nem szeretem
amúgy elég sok motor van amin nincs gyújtáskapcsoló, elsősorban a terepes szakasz
pl az xr4-en egy leállító kapcsoló volt ami ha esetleg elromlik nem áll le a motor
jó dolog az egyszerűség, aki meg lopni akar úgysem a zárral fog baszakodni hosszú percekig
Nem sértésnek szántam, értsed már viccet!
Na csak helyre jött.
Mint aki halkan belelépett.

És jönnek távol, ferde illatok
Mint kósza lányok és hideg cselédek
Kiknek bús kontyán angyal andalog
Mint aki halkan belelépett.

Mint aki halkan belelépett
Valamibe... s most tüszköl s fintorog
Mint trombiták és roppant trombonok
S a holdvilágnál szédelegve ferdül
Nehéz boroktól és aranyló sertül
Úgy lépek vissza mostan életembe
Mint kisfiú, ki csendes, csitri, csempe
S látok barnát, kókuszt, koporsót, képet -

Mint aki halkan belelépett.