Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"Agm akksi" Ez oké, de abból meg nem folyik ki a sav.
az lc4 motorom elment vele 30 ezret az előző gazdánál aztán még egyben van
pedig 10w50-10w60 olaj kellene bele.....
szerencsére csak utcai harcos volt
"...pótoltam deszt.vízzel..." Ezt rosszul tetted. Mivel sav és víz keveréke folyt ki belőle, ezt kellett volna beleönteni. Te a deszt. vízzel most felhígítottad a savat, így az akku gyengébb lett.
Olyan mint az összes többi. ( Most majd jönnek a Motul fanok...... :D ) Nekem az van a 150-es robogóban és megy vele. Mindegy mit öntesz bele (persze a gyártói ajánlás és az ésszerűség határain belül) a lényeg inkább a csereperiódus.
Sziasztok! Shell olajat szoktatok hasznalni? Shell advance ultra 4t 10w40? Velemenyek? Koszi
amúgy szinte bizonyos hogy nem lesz sokkal jobb
kocsi akkut mostam ki mert annyi ólom lepotyogott hogy amiatt merült ki , kicsit jobb lett de végül új lett beszerezve
kipróbáltam márminden praktikát a haldokló akukkal de elfogadható eredményt semmi sem hozott
ahogy egyszer megszopat kell venni egy újat aztán nincs stresz hogy most hol szopat be

az igazi agm szinte sosem megy tönkre asszonynak 2009-ben hoztam egy ilyet, a rendszergazda dobta ki az egyik szerver szünetmenteséből, mert nem tudta azt a minimumot amit a rendszer megkívánt(akkor legalább 4-5 éves volt)
a mai napig is indítja a robogót, úgy hogy sosincs kiszedve minden tavasszal annyira lemerül hogy alig forgatja az önindítót
AGM akku nem folyik. Ez az akku az uveggyapotos. Nem is lehet beletolteni savat. Masresz barmilyen pozicioban beszerelheto.
Pár óra volt. Annyi idő is kifingatja? Savat vettem már csak idő és elhatározás függvénye a dolog. Majd úszómester polóbam csinálom,az már gyárilag luggatott.
Nekem máig megvan egy Eurosport melegítő alsóm,miben akkumlátort javítottam.... Kb.5centinként van rajta egy kimarás,olyan mint régen voltak a lyukacsos ingek.... De nyáron kimondottan jól szellőzik!
Egy ideig?
Akkor a lemezek egy része nem volt a savba és ez nem tett jót neki
Általában ki lehet rázogatni a savat de nem mindig sikerül tökéletesen
És számíts arra hogy az akció után a ruhád kukás lesz....
Ehhh...még tegnapról maradt. :-)
Miért iszol , ha nem bírod??
A 22 persze 12 akart lenni .:-)
Igen gondoltam rá,de csak ez volt kéznél.
Felhigítottam jól a cuccot gondolom,és azêrt nem tartja a töltést. Egy hét után 22.35V-ot mértem nyugiban
Reméld, hogy szerencséd lesz! Csak a híg sav a töltéskor vízbontást játszik és az nagyon nem használ a lemezeknek, ha "forr" az ólomlemez a vízbontás miatt!
Agm akksi. Ez van ráírva. Nem vettem észre és hevert és oldalán egy ideig.
Csak nem,legalábbis remélem. Abban reménykedek,hogy egy év alatt még nincs annyi iszap,hogy ezt tegye.
Nem desztillált vizet kellett volna beletenni, hanem rendes 28-as B°-as akkumulátorsavat, miután a benne levőt híg szrt kiöntötted. és egy darabig még jó lesz! És majd amikor feltöltötted akkor lesz a savsűrűség 32B°-os .
Ha jol sejtem akkor regi feltoltos savas akkud van. Ha teljesen kiontod es ujrasavazod talan jo lesz egy darabig. Nincs ra garancia hogy eredeti inditoaramat visszanyeri.
Masreszt ebbe a motorba nem valo a regi hagyomanyos savas akku. Gondozasmentes vagy esetleg tovabblepve zseles vagy uveggyapotos akkuk a megfeleloek. A zseles es uveggyapotos serult burkolatnal sem szivarog mig a gondozasmentest felboritva nem szivarog.
Meg egyet tovabblepve a lithium Iron akkuk a legjobban 2x 3x indito aramukkal dupla elettartammal es 6-od sullyal.
Az addig lerakódott ólomiszap összezárta a lemezeket. Régen ezt még kitakarították (szurkos aksik) ma már nem lehet.
Urak. Kb két hónapja ügyesen felborítottam az akksimat.
Valamennyi sav kifolyt,amit pótoltam deszt.vízzel. Azóta egy hét állás után már szarul teker,2 hét után már csak alig,így természetesen el sem indul a gép. Egy éves az akksi,így arra gondoltam hogy nem dobnám ki,hanem újrasavaznám. A kérdés az,hogy ezzel így jó lehet-e a dolog,vagy nem érdemes szarakodni vele. Válaszokat előre is köszönöm.
Üdv
Ez vajon jó lenne úszóház tömítésnek? Olajálló ugyan, de a benzinnel nem tudom mi a helyzet..
http://www.gambitgi.eu/sites/d...
Sziasztok,van egy RIeju MRX 50-es AM6 blokkos kis motorom.
olyan jelenség van,hogy ha húzatom neki 1es és a végége fele úgy háromnegyed gáznál elkezd fulladni,és ezt majdnem 3adik sebességbe már,de a többibe sebességbe nem.
elöző napokon úgy ment a motor,hogy a külön olajzás is müködött meg az 5liter benzinbe 100ml stihl olajat tettem.
most leeresztettük a benne levő benzint,és kikötöttük a külön olajzást
ha háromnegyed után húzom a gázt nyomja a hatalmas 2T füstöt,de olyan fulladós a hangja
Ha valaki tudna segíteni rajta,mi lehet a baja,megköszönném :)
Nekem ott nincs tömítés. PHBG 19 BS. Zár rendesen a tűszelep