Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem engedelmeskedik nekem ez a számítógép még kilépni sem tudok.
beszótá' bazzeg
Ugyan mit csináltam, hogy vendég lettem.
volt pár olyan motorom amin még gyújtáskapcsoló sem volt
na az volt az igazán jó gép
max a töltés vezérelte a sok kacat villanyos cumót de volt amibe még akku sem volt
na ott volt ilyen, csak egy gomb és semmi más
Jobbnal jobb tippek... beszallok en is... on/off nyomogomb a gyujtaskulcs helyere?
télen kicsit harciasabb a hőálló de kemények vagyunk
Jó a zsír motoron mert általában nyáron használjuk, de télen már nem biztos, hogy olyan szuper lenne.
a zsír az úr ajándéka, az mindenre jó, csak hőállít kell használni mert a natór elfolyik a tűző napon
pl bicikli pedálba bezsírozott bőrkarikát tettem a gyári u gyűrű helyett azóta nem meg bele a víz ropog nem kotyog fasza mint állat
A pattex mégjobb,folyik mindenfelé és kis szódabikarbónával rátuningolva tuti beton lesz.
Ha nem a kulcsos résszel függ össze akkor az elektromossal.
Ennyi erővel szilóval is kitöltheti, vagy esetleg lekvárral, az is ragad.
Tüneti kezelés, de hatásos: sportkipufogó!
itt az a baj hogy valami alkatrész zörög benne
ha megtalálja mi és hol és nem függ össze a zár kulcsos részével a zsír jó lehet mert megtapad benne az a valami
kifúrni, szegecs, majd gumidugó
az élet egyszerű ám, csak szeretjük túl bonyolítani
A kapcsoló rögzítése,bár az az elektromost a zarresszel összefogó M4 es is jó lenne.
Én a zárakhoz fegyver olajat szoktam használni. (Ballistol)
De hasonló antisztatikus kenőanyag is jó lehet. A hagyományos kenőanyagokba előbb utóbb beleragad a por, és csak rosszabb lesz a helyzet.
http://ridebike.hu/termekek/ka...
Amikor be van süllyesztve, akkor meg cumi...
Nem szegecs, le van törve a csavar feje.
A gyújtáskapcsoló rögzítéséhez a villahídhoz? Vagy maga a kapcsolóba kérded?
A sima zsír nem jó bele. a WD40 is csak ideig óráig, aztán el kezd akadni a kulcs. Grafitporos speckó zsír van a zárak szereléséhez.
Elvileg kulcsosoknál tudsz szerezni. Viszont, ha a letört fejű csavarral van összerakva, vagy a biztonsági torx-al akkor szerszám is kelleni fog.
Ráadásul ez a törős csavar olyan kemény mint a fene. A vágó alig karcolta meg. Szinte csak a szerencsén múlott, hogy nem kellett hegeszteni.
Nem lóg ki,vagy félcentire e van sülyesztve,elég hülye eldugottan.