Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne is idegesíts a hidegvágóval, anno a dt-ből szinte az összes csavar így jött ki
Kis hidegvágóval vettem ki. Nem a csavart vágtam el hanem a vágóval forgattam. Mikor meglazult szépen kézzel kihajtottam.
Amúgy ez csak egy hamis biztonság érzés
Ha kilóg egy ilyen simán kitekeri https://shop.fairtool.hu/hu/so...
Törös fejű csavar mikor behajtják leszakad a feje. Kormányzárnál szokták használni.
Ezt értettem már mikor lefurtam anno a szétkopott punto kapcs olót 15-éve.
akkor ne sajnáld azt a pár fontot
Bizonyos nyomatékra leszakad a hatszögfej hogy ne lehessen könnyen szerelni !
Én meg el szeretném adni úgy hogy gyárinak nézzen ki.
enyémet sima kereszthornyú......
én simán betennék akármilyen belső kulcsnyílásút aztán szétcseszném a kulcsnyílást ha a nnyira biztonságosan akarnám a dolgot
de lehet csak tennék rá egy csepp nagyon vad menetragsztót
Szegecs egy fenét.Valami hasonló csavar tartja mindet.
Pont oda akartam. Mert nincs kiszerelve a zár. Szegecses ez is. De akkor nem jó ötlet. Tehát mindenképp szét kéne szedni?
akkor tedd be torx belső kulcsnyílású csavarral és fúrd ki a recéket
aztán lesz 2x 100ft
ha rozsdamentest veszel akkor nem is fog rozsdásodni
Nem lehet,nem akarom szétcseszni,van gyáriban 2x4 font plusz pk.
De most fillérbaszok.
Valami skodába valót találtam 500-ért de tudja fene jó e méretre.
Csak megnézés után tudnék mit mondani, így látatlanban nem. Keress meg egy kulcsost. Ezeket kivenni sem egyszerű! De legelőször : Márkaszerviz.
tedd be szegeccsel van horganyzott vas szegecs is bár azt kézi erővel nem lesz könnyű instalálni
nálunk levegős szegecselővel aprítják
Ha már szedted szet olyan törhető fejű csavar m6x1x20-asban valami ötlet hol?
ahová a kulcsot dudod oda se olaj se zsír ne kerüljön mert akkor belátható időn belül használhatatlan lesz
Mi a tapasztalatod? Megpróbáljam a zsírt nagy injekciós tűvel alaposan belepréselni ahova csak tudom? Vagy kevés lesz a boldogsághoz?
Én szedtem már szét jópárat.
Meg leszedni is villanyfuroval kell,az is nehéz mert ha megszalad,szetvisz mindent arrafelé amúgy én rakerdeznek jóféle kulcsot,akik autós zarakban otthon vannak.
Első körben lehet hogy meg kellene próbálnom.
Vállalnál ilyet szétszedni és legalább megpróbálni elhallgattatni valamivel? Sajnos én nem igazán ismerem a belsejüket, de gyanítom te szedtél már szét párat.
Teli kell nyomni hőálló zsírral
Aztán nem rezeg, ha mégis akkor várni kell amíg megrakodik porral
Szerintem javítható, de ezek nem biztos, hogy szerelhetők. Nem ismerem a Te gépeden levőt! Két eset van ! 1,) Meg lehet javítani. 2.) Venned kell egy bontottat.
Oké! És hogy látod a problémát? Lehet ezeket hézagolni, vagy elhallgattatni? Mert elég idegesítő 3 és 5 ezer között mikor átadódik jobban a blokk vibrálása a vázon keresztül. Olyan mint ha alátétet rezgetnél magas frekin.