Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Teljes átnézést kell, mert a feszültségszabályzótól kezdve bármi lehet.
Hat 1 eves az akku de probaltam egy auto akksival is azzal sem volt
De milyen rohadt büdös ! És mindíg vagyok olyan hülye hogy megszaglászom !
Gyenge lehet az akkuja?
Üdvözlet mindenkinek
Kis segitseget szeretnek kerni tud valaki megbizhato szerelot hajdubihar borsod vagy szabolcs megyeben de le is irom a problemat hatha valaki tud segiteni KTM 690 LC 4 E SM 2004 ES oninditozasra semmi szikra semmi rugasra viszont adja de nem tudtam beinditani de ha behuzom(kocsival)ugy teljesen szepen jar
Kosz elore is
Két hónapja cseréltem a GS-ben, előtte talán 4 évvel és 20 ezer km-rel ezelőtt volt: az a trutyi ami kijött az első telókból, az színre, állagra leginkább a hasmenéses macskaszékletre emlékeztetett.
Ha meglátod mi van benne ? ! El fogsz csodálkozni és eszedbe fog jutni 200 felett is !
ekecselek. Köszi. Igen én is érzem, hogy cserélni kellene már. Még sosem volt cserélve, le sem merem írni hány éve....... :D
Hali ! Egy Lawson névrokonnak ezt tudni kell ! 2 évet szántak neki a japán mérnökök , csak nem tudták hogy a magyar ríder egy szezon alatt a fasza magyar minőségű utakon 10 évnyi munkára fogja a telókat ! Szóval tapasztalatból tudom , mivel évente lecserélem , hogy egyetlen szezon alatt szarrá égeti a teló , és fekete büdös lötty lesz az egész ! 1L elég nekem a kettő szárba , nem tétel , és a csúszó csapágyak meghálálják ! A szarrá éget fekete szarnak semmi kenése , csillapítani csillapít , akár víz is lehetne benne , de kenése nukesz ! És akkor még ezt egy telet bennhagyni , és egy következő szezont is lenyomni vele , nem nem !C sere !
Melegítve formázható.
Szia , nem hinném ...
Sziasztok!

Kérdésem a következő:
Alu deknim megsérült, csak az egyik oldala, kissé benyomódott, egy kis lábujj méretnyit.
Azt ki lehet kalapálni, úgy, hogy ne repedjen meg, ne legyen semmi baja?
Van gyári ajánlás első teleszkóp olaj csereintervallumra?
Illetve honnan tudnék gyári Akrapovic slip-on ovál végdob tömés szettet rendelni?
mikor volt szelep ellenőrizve ?!
Sziasztok! Lenne egy kis problémám. Van egy 2006-os 636-os ninjam. Megyek vele egy kisebb távot (100km kb) utanna kisebb fordulaton, pl városba elkezd fulladozni és leáll. Ha kicsit vissza hűl utána megint megy rendesen. Mi lehet a probléma szerintetek? Előre is köszi!:)
szétszedés nélkül 5 perc alatt megállapítható- ha van kompresszora- hogy hol engedi el a nyomást. Nem atomfizika.
a vx2 jó árban van és elég tartós az egy hengeresekkel is jól bírja minimális karbantartás mellett
első lánckerék mindenképp jt hátra rászoktam a sunstar márkára az olcsóbb és hátul simán többet bír mint az első
mondjuk legközelebb kipróbálom a hardox500 anyagból vágottat hátra
RK :)
Sziasztok!
Jó rég jártam már itt,közben lecseréltem a mocimat.Lassan esedékes lesz a meghajtó lánc csere.Azt szeretném kérdezni hogy DID,vagy JT-t javasolnak a Tisztelt hozzáértő Úrak?
/Yamaha TDM 850 4TX/
Elvileg karbis motorba nem javalt , de ha már az van benne nem dobom ki ! Hideg /5fok alatt/időt nem szereti nem tisztul le rendesen , erre van normál szettem . Takarítani csak puha pl.fogkefe féktisztítóval szoktam én is kiváncsi vagyok meddig fog üzemelni ?!
azért vagyok tanácstalan mert én 22000-rel vettem a motort most érem majd el az 50-et,de eddig semmi okát nem láttam a gyertya cserének,beleraktam problém mentes 28000-et!olajcsere volt5-6ezrenkét kb.ennyi.mostanában motoszkál a hülye fejembe hogy egyáltalán mégis kb mi az előirás.
én a sima denso gyertyát betettem mentem vele 3 évet(kb 8-10ezer) aztán sosem láttam
Álltalában dupla intervallum a normálnak amennyiben probléma mentes lehet több is . Én minden évben kivettem és nagyító alatt vizsgálom meg a tűket . Most ami benn van 10e km után olyan mint az új !
üdv.aki tud segítsen!arra lennék kiváncsi hogy iridiumos gyertyát mikor hány km-nél kell cserélni(cbr929)?köszi
kemény a betét
egy filctollal(kréta stb) meg tudod nézni üt e-a tárcsa