Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ki lett mérve,az is jó!De szervíz lesz a vége!
Benyapumpa? Ez csak találgatás, vid el valakihez aki végignézi.
SziasztokA segitségeteket kérném,hogy a peugeot speedfight lc 50 ccm-es robogóhoz hol tudok letölteni Magyar nyelvű szervizkönyvet?A másik pedig az lenne,hogy hol található benne a hűtővíz tartály.
F1 egyet írta de azért mert széthúztam a labdaszondát,injektorra nem gondolnék,25-ezer van a motorba,viszont elég sokat állt!
Nem mert pont az a gond,elfogy a benzin...szegény a keverék.ha picit fojtok a levegőszűrőt,akkor kipörög,viszont elgyengűl.
FI visszajelzö nem ég? Nincs hibakód? Fojtó tengelyek potija pozícióban van?
Ilyet is csináltál?
http://youtu.be/7aT4S1lIBAY
Nem inkább brutálisan "túlzabál" valamiért?
Igen,ezeken már túl vagyok.Benzinszűrő is tiszta.
Első körben, nem gondolnék komoly dologra:
-tankszélőzes
-légszúró tisztasága
Helló!
Egy 1250-es banditom van.
Az a tünet,hogy ha bemelegszik nem forog 3-4-ezernél többet.
Ott szakadozva szenved,ha engedem visszafele a gázkart akkor kb.háromnegyed gáznál főlpörög 6-7-ezerig.A másik jelelnség,hogy ha a benzinszivattyùt kikapcsolom menet közbe,pár pillanatra,akkor megindul mint a barom.De fél percig tart és kezdődik minden előről.......Volt már itt valakinek hasonló jelenség?
Ebből motorblokk szétszedés lesz, de mindenekelőtt be ne indítsd többet. Valami széjjelment belül és bedarálta.
A kipuffogógáz torlónyomását , hogy szelepváltásoknál maradjon valamennyi keverék azokban a hengerekben , mert különben alapról gázadásra csak olyan érzés marad mint hasmenéskor a wc-re ülve csak egy nagy tortyanás ! Komolyra fordítva ha injektoros akkor a pc-vel tudod hangolni ,/több kakaó/ ha sima fapad karbi lehet dúsabb üzi . A leghatásosabb hegyezett vezértengely , és már a drag-oknál tartunk . A legegyszerűbb viszont ha téped a fülét , és a membránok emelgetik a töküket azaz a tűket !
sziasztok szuzuki gsxr 1000 motorn cseréltem yosimura trioval dobot bódisgp1-re az alapjárat melegen is ingadozik mit kéne beállitatni?
Gond nem lesz, legfeljebb a vezerles nem a legidealisabb helyen lesz.
Illik kimerni a suritesi teret egy onhuzallal a gyertyanyilaeon keresztul. Ezt tennem meg mielott barmihez hozzanyulnek
Hello! Nem robogó, de a működése ugyanaz és ahogy olvasgatom vannak a csoportban hozzáértő emberek! Ktm exc 360 a motort nehéz beinditani ugyanis baromi nagy a kompresszió benne 13,5 bar és nagyon nehéz rugni. Most szeretnék hengertap tömitést cserélni. Ami benne volt az a legvéknyabb 0.2 tömités. Gyárilag 0.2-0.3-0.5-0.75 van hozzá. A kérdésem az lenne, hogy ha femegyek 1.0mm-re akkor lesz e gond? A célom az lenne hogy valamelyest könnyebben átforduljon. Azt tudom hogy erő és kompresszió vesztéssel jár, de az nem gond. 65LE és 99Kg pár Le nem gond! Új dugó!
lehet kuplungrugó.
én nem indítgatnám, amíg ki nem derül.
ha szétküld valamit az drága móka lesz
szedd szét minél előbb, lehetőség szerint még a következő beindítás előtt
sziasztok!van egy suzuki tu 250esem és leengedtük az olajat és kijött egy rugó meg szilánkok valamit bedarált,de beindul a motor...vélemény?nemtudom honnan jött az ki....és hogy mit csináljak vele
Köszönöm, természetesen lánckerekekkel együtt cserélném.
Szia
Elvileg minden tovabbi nelkul de a fogaskerek is cseresek nyilvanvaloan akkor. En csak did de rosszat a jtrol sem hallottam
Ugy hivjak hogy conversion kit. Azaz lanckerekkel egyutt igen.
Üdv!

530-as lánc helyett feltehető 520-as? Illetve a JT márkájú láncokról van esetleg tapasztalat?
Nem
Udv mindenki! 929 cbr be raknam ossze a kuplungot! viszont van 2 tanyer rugo ami tok egyforma de mindketto kúpos! aza kerdesem hogy azokat egymassal szembe kell betenni? Egyik manual nem is irja masikon nem latom pontosan! de csinaltam 2 kepet mire gondolo nagyon megkoszonnem ha tudja valaki!