Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megvannak mérve, gyári méreten van.
Ha felbarmolrak a gyari fuvokat, az nem veszed eszre szemre...
Törd meg az ejtotartaly csovet mikor jar, nez meg, hogy akkor jobban reagal az alacsonyabb uszoszintre...
Azt elfelejtettem írni, hogy sokat kap. De miért?
Síbertűt lejebb rakva se jó. Fúvókák gyáriak. ÉS mégis fekete mindkét gyertya.

Ezért már csak a benzinszint van hátra, de amin most van nem jó, 10mm-en az úszó magasság.
Nem lehet, hogy sokat kap
Suzuki SV400 a motor :(
Sziasztok!
Felpolíroztam a tűszelep fészkét, jó a tűszelep, tömít az új O-gyűrű rajta. Kipucoltam az össze levegő és benzin járatot. Minden fúvóka tiszta és gyári. Síbertű zéger középen, gyári hézagoló alátéttel. Szivató tűszelepek újak(gumi nem volt jó). Alapjárati keverék csavar 3 1/2-edet van kitekerve, így a legjobb, szinkron műszerrel is 1100-as fordulaton egyezik a két henger.
1500-as fordulaton a szinkron tökéletesen egyezik.
Egyedül az úszószintet nem tudom 10mm-re volt állítva amikor vette ismerősöm.
Gyertyák feketék, újak. Falsot ellenőriztem nem szív.
Vezérlés ellenőrizve, szelephézagok jók. Kompresszió azonos a két hengerben.
Egy éjszaka alatt sem nőtt a benzinszint ejtőtartályból próbálva.
Mégsem akar jó lenni a motor.
Nem veszi a gázt, mintha tiltana. Lassan pörög fel, aztán 6000-körül elkapja, de ott sem pörög ki rendesen.
Az elmondottak alapján a környéken senki sem vállalja, meg a közelben nincs is motorszerelő.

Valakinek esetleg ötlete mert én teljesen kifogytam.

Köszönöm a segítséget!
Köszi
Sziasztok!

Tud valaki bontott váltót 2007-es R1-hez? Maga a kuplung tengely is elég lenne.

Köszönöm! ;)
Az easternbeawer-nel nez szet,van egy halom nekik,amerikai,ha talaltal keresd bigoneoszit az ezres gixxerben.
Sziasztok. Az alábbi csatlakozót lehet e venni valahol SZERELHETŐ állapotban? Sikerült kitépnem véletlen az egyiket és nincs gyújtásom :( Nem szeretném átsöntölni egy kábellel mert az nagyon gány :) Egyáltalán mi a neve ha van :)
Ez tipikus SV650 betegség, csak pontos hibaok nincs. De valószínű a TPS szenzorod rosszalkodik. És ez ilyen, egyik pillanatról a másikra jön elő, ahogy te is írtad. Majd van amikor egy újraindítás elég, van hogy csakúgy abbahagyja.
Nem hiszem hogy a tank miatt csinálta.
Ismerősömnek is csinált ilyet. Meg már több SV-s átélte a fórumban.
Nem ismerem a motorod elektromos rajzát de a gyújtáskapcsolót , és az "engine stop" gombot kezeld le kontakt sprével. A benzin útjában keress szűrőt hátha abban van kosz pl. ?! Vagy a tankszellőzésnél nincs-e dugulás?
Ha elszegényedik a keverék attól tud durrogni nekem is régen a kawám ilyen volt ha elkezdett visszaváltásoknál durrogni tudtam, hogy át kell hajtani tartalékra és kutat kell keresni
Tesóm Hornet-jén is eldugult a tankszellőző az meg is állt mi is csak néztünk, hogy most mi van aztán rájöttünk hogy nem kap levegőt a tank szellőzőcsövet kipucoltuk és azóta is jó a motor
Sziasztok!

Tegnap egy érdekes tünetet produkált az SV..

Jöttem haza (M1-M7 - M0) és kb. a 25. km után elkezdett furcsán durrogni a motor. Ment, ment, de szar volt a hangja.. Mondom mi a fene? Úgyis jött a lehajtóm, kiálltam a kútra, ahogy váltogattam vissza, mindig nagyokat "rántott", ahogy ráengedtem a kuplungot, szóval alapjárat nyista (ez be is bizonyosodott, amikor üresben leállt). Próbáltam újraindítani, de csak akkor indult el, ha egy kis gázt húztam neki, akkor kicsit darabosan járt, meg csúnyán, de ment mindkét henger.
Mondom haza kő' menni, mert itt a világ végén semmit nem tudok kezdeni vele (van még 6-8km hátra), mondom megyek. Szépen ment, gyorsult, lassult, csak szar hangja volt, és darabos.. Ahogy mentem, egyre rosszabb lett a helyzet.. A végén beértem Halomra, ott meg mindig dugó, egyesben vészvillogóval két sor között, mert ha nem tartottam egy kis gázt, rögtön megállt / rángatott.. Mondom ez fasza..
Kaptam egy HÉV pirosat, megálltam, leállt a gép. Én a föld alá süllyedtem, milyen traktorhangú szarom van, de mondom mivan, ha a tankban lett vákuum (előtte 1 hó / 300km-en át városban jó volt, azzal csináltam a jogsit), így kinyitottam a tanksapkát, hátha szisszen. Nem csinált az semmit (persze forgalom volt, nem is hallhattam), majd HÉV "zöld", kis gázzal ráindítok, felpörög mint atom, kuplunggal elindulok egyesben, és láss csodát szépen megy.. Mondom most mivan? Onnantól hazáig (4km) tökéletes volt, szép alapjárat, egy félresikerült kipuff-durranás nélkül jöttem haza.

Na most a kézenfekvő magyarázat a tankszellőző lenne, de ha elszegényedik (?) a keverék, akkor olyan hangja van, mintha össze-vissza gyújtana, mint egy rossz egyhengeres traktor? Nyilván, mert 25km-t mentem gyorsan (110-120), ilyenkor nem tud elég levegőt szívni a tank, akkor nem folyik le a nyál..
A másik kézenfekvő dolog lenne, hogy elmelegedett valami, de előtte a rutinpályán volt sokszor 100+ fokos a motor, minden (még a váz is) forró volt, akkor meg nem?
Meg persze lehet bármi.. :)

Valakinek ötlet, mit tegyek, mit nézzek meg? :)

Előre is köszi,
Atesz

Még ilyennel nem találkoztam.
Az sárga gomb bent is maradt.
Csak hozzá értem szinte és be pattant.
És amúgy nem lehet gond tőle? Mert elképzelésem sincs.
Köszi nektek!!
Lehet áramkorlát hőkioldó bizti , de csak messziről nyomd meg és ne motoros rendezvényen , ki tudja mire képes az isis állam ! Nem próbálta ki mostanában valami szír menekült ? Csak óvatosan!
Biztositeknak nez ki. Innen legalabbis. Amolyan automata.
Üdv mindenkinek!
Valaki meg tudná mondani, hogy ez micsoda ami képen van?
Ami be van keretezve az a narancssárga gomb kint volt..
Megnyomtam és bepattant és bent is maradt ennek mi a szerepe?
Köszi a választ előre is!
Jönnek az újak bele. A fészek nem jó valószínű.
Köszi!
Hogy csinált volna, akkor nem folyatna!?
Mielőtt beszerelted , beépítési helyzetben csináltál nyomástesztet egy ejtőtartállyal a porlasztókon, hogy valóban tömör -e rendszer? A tűszelepek végében a rugós stift rugója nincs elfáradva, lett cserélve tűszelep?
Igen
Did 50Va8 lánc azonos lehet az 530 assal?
Igen gondolom a vákuumos benzincsap miatt van ez.
Ki lett teljesen takarítva.