Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi a választ!
32548,56 km,konkrétan.Ennél többet sosemegy el.
S ziasztok gsxr 600 2003-2005 ig ha egy karbantartott motort nézünk km-be mekkora élettartalomra vannak kitalálva kb?
tudom gazda függő és 500 km alatt is kilehet fingatni egy motort!(Ezért írtam hogy volt gazdája és nem gyilkolták)
Ja vagy Te. Arra emlékszem hogy ő (is) csinált már ilyet. Közös probléma a suzukinal.
Inkább én...
Sziasztok van egy 80as éveki léghűtéses dt-m amely kalapácsos gyujtással rendelkezik.
Kérdésem a következő lenne.
A gyujtását szeretném lecserélni egy kissé pörgősebbre és modernebb,megbízhatóbbra mert ezt az idő kezdi elintézni...
Valaki tudna segíteni, hogy tudnám ezt véghez vinni?
(Gondolok itt valami más esetleg azonos típus gyujtására mint pld újabb dt vagy robogóé...)
Remélem tud valaki segíteni benne !
Előre is köszönöm a segítséget!
Yamaha többnyire olajszintet ellenőriz nem olajnyomast. A szenzor szokott elromlani , ez tipikus Yamaha betegség. Blokk alján 2 csavar tartja. Ha jól emlekszem.
Sziasztok!Lenne egy hatalmas problémám!Van egy 2000-es évjáratú r6-m,egy hirtelen szabályzás közben kivillant az olajnyomás jelző lámpa és a kis olajos kanna szimbólum is,és azóta is világítanak!Az olajnyomást megmértem,az tejesen rendbe van,az olajszintem is jó.Most akkor mi lehet a probléma???Aki tud kérem segítsen,mert így nemigazán merek motorozni vele!Előre is köszönöm
Köszönöm segítségedet.
Vedd fel a kapcsolatot fehercapaval a gsxr forumon. O elmondja mit tegyel a servo motorral. Masreszt az nemF1 hanem FI azaz fuel injection.
Sziasztok. Van egy 600 K5- öm. És egy hiba kódom F1. Innen eljutottam egy C28 as hiba kódra. Ebbe kellene egy kis segítség. Az mi és hogy lehet orvosolni. Köszönöm.
Köszi a válaszokat
akkor tegyél rá magasabb hűtőt és azt nem kell teli tölteni, így lesz tágulási tér a víznek
Az a baj ahányszor nyom ki vizet ès leállítod aztán elkezd hhűlni nem vizet szív vissza hanem levegőt így levegős lesz a rendszer nem lesz kellő hőelvezetèse a rendszerbek
Ha az meg nem zavar, hogy folyik a hűtővíz a motorból és állandóan után kell tölteni, akkor ne rakd vissza. Egyébként nem véletlenül tervezték oda a szerencsétlen mérnökök.
Csak zavar és ennyi :)
Miért ne tennéd vissza? Zavar, hogy ott van? Vagy súlycsökkentés a cél? Nem értem, miért akarnál megválni tőle...
Akkor mindenképpen tegyem vissza vagy elég ha néha ránézek a hűtőre hogy van-e benne kellő mennyiség..??
WD-40-el mosd át az injektorokat...(amúgy nem vagyok szerelő.)
Vissza megy az ahogy hül a rendszer visszaszívja a kellő mennyisèget
Szeva!!:) Valaki megtudja mondani hogy a hűtő folyadék kiegyenlítő tartály az létfontosságú szerepet játszik???vagy nem gáz ha nem rakom vissza??mert a túlnyomás kivezetesre van kötve a tartály és oké hogy bele megy a leves de az onnan vissza nem kerül a hűtőbe...akkor meg minek???
nincs hibakod. tapszivattyu feltolt, a benzincsoben van nyomas, a porlasztok nyomjak a benzint, onindito teker, hideginditoval beindul, de csak addig amig az el nem parolog.
Mit jelent az , hogy -nem indul?? Forgat az önindító , vagy nem pl?? Vagy csak szikra nincs?
Most jön az igazi fürkész munka. Megnézted, hogy a szikrát a felső holtponton kapja pl? Nem ismerem a motorodat de az "üres" kapcsoló jó? A másik az oldaltámasz - kapcsoló, van-e kontakt felhajtott állapotban?
Gyújtás van (szikra) ? Befecskendezők működnek? Kitámasztó kapcsoló működik? HISS, Kulcs hiba van?