Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen most jó lesz szerintem. Viszont a légszűrőt ha picit lefogom akkor sokkal jobb most. Az mondjuk SV650-é van benne mert gyárit nem kapni, azon kisebb a lyuk. Még finomhangolni kell, mert késő lett mire végeztem.
Jah meg van mégegy probléma, ami a két karbit összeköti kar az elég nagyot löttyen, ezért eléggé játszani kell a szinkron állításnál mert lötyög.

A pilot csavar nagyon kitekerése zavart be a fekete gyertyával :(
Köszönöm addig is a segítségedet, és mindenki másnak!
Es most mar veszi a lapot? Visszabb tudod tekerni a pilot csavarokat? Vagy meg mindig nem Jo?
Azért én még mindig kíváncsi lennék a gyertya miért fekete?! De remélem most már jó lesz!!
Mostmár jön minden lyukon
a bioetanolos áztatás jó hatással van a dugulásra
csak sajnos sokáig tart
Helló
A 3. Lyukon az első hengernél nem mindig jön a tisztító, a hátsó hengeren egyáltalán.
Csak a pillangószelep szélétől legmesszebbiből nem jön.
Az első kettő jó.
Te kitisztítani sem tudom, mert nem tudom kivenni a másik felén lévő dugót. Banditban kitudtam venni annó.
Piszkáltam vékony dróttal de semmi.
Megnézem őket.
Köszi!
Sziasztok!
Siófokon vagy a közelében tudna valaki ajánlani megbízható szerelőt aki érti is amit csinál? Szelephézagot szeretnék ellenőriztetni.
Ne is mondd, sírok az ilyen kérdésektől. És akkor tuti, h otthon az ember cserélte le az olajat.
Én is mindig túltöltőm ha netán 1kerekeznék. Vigyázok ott is, nehogy kinyomja a szimeringet amikor felemelkedik az eleje...
Imadom, basszus max felett van, nem nyom ki semmit ?! Kerdezem mit nyomna ki. Hat a szimeringet elmondom hogy nem zart a rendszer es 1liter plusztol sem lesz semmi baja. Jon a válasz, nembaj, engedek le belole. Okeeee
Tudom, hogy ki lett tisztitva, de akkor is meg kene nezni, hogy pillango ele alatt levo 2-3-4 pici furat mind tiszta, atjarhato a kevereknek!
Ha lejebb tekerem akkor megáll gázadásra. 2,5-nél pl.
Szia,
Sajna itt melóban le van tiltva a video meg zene cuccok.
Majd otthon megnézem.
A 3,5 soknak tűnik nekem.
Helló!
Megnéztem az alapjárati fúvóka 12,5-ös. Tettem fel videót esetleg ötleted nincs így?
Úszószint 7mm-re állítva. Pilot csavar 3,5 alatt nem jó.

Köszi!
Szia,
Milyen szimeringeket? Ez nem kétütemű...
Olyankor még nyugodtan beleönthetsz 2 dl-t is. Semmi baja nem lesz.
Olyan a tünet mintha az átmeneti rendszer nem működne, és ezért kell kitekernem a pilot csavart.
Pedig mikor összeraktam megnéztem és az első átmeneti lyuk félig látszik a pillangószelep szélénél. De mintha azon nem jönne benzin ki.
Egyszerüen ha 2,5-re tekerem a pilotcsavart akkor gázadásra leáll simán.
Már 3nál használhatatlan a motor. Így 3,5 ön a legjobb
A pilot csavarokat sokkalom, ezert is veszi rosszul fordulato...http://www.sportmotor.hu/forum...
Itt leirtam par fontos dolgot a szinkronnal kapcsolatban, meg pilot csavar kitekert allapota es pillango resre nyitottsaganak aranya kozott...plusza dupla szinkron...

Amugy most mintha szegeny is lenne keverek.
Sziasztok lecseréltettem az olajat a (gsx-r k5) és maximumra van töltve a szint .NEM GOND EZ?? esetleg engedjek belőle? vagy nem bántja így a szimeringeket? azt mondják a kettő között a jó ,na ez felső határon van!
CR8E a gyertya. Vezérlés jó helyen van. De holnap ránézek a szelephézagokra is meg a vezérlésre is mégegyszer. Amúgy amikor hozzám került megnéztem és jó volt. Szelephézagot kellett állítani mert az első hengerben a kipufogók 0,05-ön voltak.
Most gyertyaképet nem néztem, de holnap az is lesz. Tűn a zéger visszarakva középre. Úszómagasság 7mm
Holnap csinálhatok képeket, bár ugyanaz mint az SV650-é csak kisebb torokátmérővel és más fúvókákkal.

Fél óra állás után ilyen: http://youtu.be/FRf9zVF1Zj8
Köszönöm!
A vezerlese nincs elrakva, elugorva, vagy a "nyulott" vez lanc miatt elmaszva?
Milyen most a gyertyakep?
Egyaltalan ennek az eghajlatnak megfelelo gyertya van benne?
Nem hiszem hogy egy nyitott kipu ekkora lyukat csinalna alul, de ezt biztosan en sem tudom kijelenteni.
Jo lenne par kep a porlasztokrol is, beepitve-koritessel meg kiszedett allapotban bontva is...
Vissza lett teve a tun a zeger az eredeti horonyba?
Itt lenne a videó:
http://youtu.be/BlQCAUyAUzY

Hidegen viszont nem jó így.
Köszi!
Feltettem a légszűrőt. beállítottam a 7mmert.
Úgy néz ki hogy inkább 3,5nél is kijebb kell tekerni, hogy normálisan vegye a gázt.
Viszont 6-7e nél mintha befékezne, majd onnét kipörög jól, gyorsan.
Egy illanatra befékez.
Meg addig lomha a gázvétel.
Csináltam videót, majd feltöltöm.

Nem lehet a túl nyitott kipufogó miatt?
Kell neki az ellenallas Amit leszuro ad, mert kulonben nem lesz meg a megfelelo nyomaskulonbseg a membran ket oldalan, hogy megemelje a tolattyut es ki tudjon porogni!
Légszűrőház nélkül vagyok most, de amúgy légszűrő nélkül csak a házzal már jó lenne?

Megpróbálom a szintet változtatni 7re.
Köszönöm a segítségedet!