Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Lemezes hengerfej tömítés helyett berakható egyedileg gyártott, autókéhoz hasonló anyagból készült? Gsxr600 1997
Minek Neked az utánégető működése?? Nem megy az egyik henger?
Ezért cserél szakácsnőt fiatalabbra hátha attól még tanulhat valami újabb trükköt!
"Kapcsoljon forszázst" -a torlósugárhajtóműves vadászgépeknél ezt használják a hangsebesség feletti repüléshez.Eszi a kerozint mint az állat két pofára, illetve két hajtóműre és akkor jön a láng kifelé a vadászgép hátulján 4-6 méter hosszban.
Ez a Wikipédia egy nagy gagyi,sose szerettem...de mindenben ezt adja ki első találatnak...
nem tetszik az á betű neki......pedig elméletileg az ékezetesek mennek egy ideje
Motoron ritkán használják, kivétel ha pl. egy sornégyen kihagy az egyik gyertya.
Na,most+tudtam mi az Ut... Már csak az "Ánégetőt" kell megkeresni
hát beszoptad..... mégis a keresőt kell használnod...........
az első találat: https://hu.wikipedia.org/wiki/Utánégető
Sziasztok! Azt szeretném kérni tőletek, hogy aki tudja ,hogy mi az az utánégető az írjon a működéséröl!
Köszönöm!
köszi ,jó pap is holtig tanul.
Ha egy hengeres akkor a lendkeréken van egy jel forgásirányban a második. Az első a gyújtásé. A vezérmű felső lánckerekén pedig szintén van egy ez a szelepfedél síkjával van egy vonalban.
most nézem ez nem is jó video
üdv, CRF 150 vezérléssel kapcsolatos kérdésem lenne. A motor megvolt ragadva, szét szedett állapotban került hozzám. így fogalmam sincs melyik jelet hova kell állítani. ebben tud nekem valaki segíteni?
Még a katonaságnál esett meg hasonló dolog.
Hát olyan már történhetett, igaz nem velem.
Ezen már én is gondolkodtam, mi lenne ha pálinkázáskor nem a flakonból szívnánk hanem visszafelé történne a dolog.
Na most akkor lenne vicces ha fordítva kötnénk be.
Szívesen jó egészséget , sok balesetmentes kilométert hozzá.
Ezt én sem tudtam, köszi!