Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rakd azt a típust amit előírnak a motorodhoz ne kísérletezz.
Igen
"Szia,
Mivel volt visszaszerelve a fékdugattyú a nyeregbe? Fékfolyadékkal? "

Szia! Ezt sajnos nem tudom. Számíthat?
Ennél van egy egyszerűbb megoldás is ám...
Pl a http://www.jtsprockets.com/catalogue
Rosszul gondolod. Miért lenne más?
Az osztóköre ugyanaz ha a te motorodhoz van.
http://www.jtsprockets.com/cat... ki a motorodat, és ott ott lesz, h mi kell hozzá.
Szia,
Mivel volt visszaszerelve a fékdugattyú a nyeregbe? Fékfolyadékkal?
Tucker rocky oldalon van conversion kit.
http://www.tuckerrocky.com/con...
Ha van idod akkor megtalalod cikkszam alapjan melyik masik motorra valo lanckerekek illenek majd azokat rendeled.
Ha gyárilag 530-as való rá mért akarsz 520-at tenni rá?
Visszatérve erre..A motoromhoz csak 530-ast dobnak fel az oldalak.
520-ast csak úgy tudnék venni, hogy más típusok lánckerekeit nézném hozzá, azonos fogszámmal.
De gondolom ez így nem jó megoldás, mert azoknak esetleg más a felfogatásuk, nem?
Fékcső mikor volt cserélve?
Sziasztok!

900-as Hornetem van és az alábbi bajom van vele.

Ősszel cseréltettem karmantyút az első fékben, mert nem mindig oldott rendesen a fék, néha érezni lehetett, hogy jobban fogja a kereket mint kéne. Mindig surrogott különböző mértékben, de volt amikor érezhetően fogta. Ilyenkor jellemzően erősebb újrafékezgetésekkel vissza lehetett oldani a féket.

Sajnos a karmantyú csere nem oldotta meg a gondot. A dugattyú tiszta, én magam takarítottam meg, illetve amikor a szerelő szétszedte a karmantyú cseréhez, ő is azt mondta, hogy tiszta, illetve kitiszította elvileg a féknyerget is. A fékkel továbbra is ugyan az a gond. A múlt héten volt gumisnál ő is azt mondta, hogy nem lát semmi különöset, amikor ő cserélt kereket akkor rendesen fogott a kerék, normál surrogás volt csak rajta.

Kipróbáltam, hogy leveszek az olajszintből hátha túl van töltve, de ez nem segített.

Tegnap mentem vele és megint előjött a 150km-es kör alatt egyszer, kb kb közepes fékezés után. Éreztem, hogy nem oldott ki rendesen és jobban rajta van a fék mint, ha csak simán surrogna, mert érezni lehetett, hogy fogja és a hanga is olyan volt mint ha húznám a féket. Utána különböző erősségű fékezgetésekkel valamennyire visszaoldott, és a túra hátralevő részén már rendben volt.

Van valami ötletetek, hogy mi lehet a gond? Köszi!
http://www.manualedereparatie....

Itt le tudod tölteni a gyári szerviz leírást amiben benne vannak a mérési, beállítási adatok, fúvókaméretek országok szerint...
Ilyen esetekben érdemes leszerelni a porlasztósort. Alapos kitakarítást követően (ultrahangos tisztítás) , beállítani az úszószintet, kicserélni az öreg tömítéséket, megnézni a vákuummembrán épségét, a szívató tolattyúknál a gumitömítések tömörségét. megmérni a fúvókák méretét, hogy nem -e valaki felfúrta nagyobbra. Felszerelés előtt ellenőrizni a szelephézagokat kompressziót mérni a hengerekben, a szívócsonkok tömörségét. A porlasztósor visszaszerelés után meleg motornál szinkronba állítani a porlasztókat, Pilot vagy alapjárati keverékszabályzó csavarokat beállítani. Elvileg utána rendbe kell legyen...ha neked ez magas akokr elvinni olyanhoz aki picit többet konyít hozzá.
köszi!
Köszönöm!
Én is erre jutottam. Megrendelem a gyárit a márkakereskedésből.
Alapjárati keverékszabályzó csavar a neve, és nem véletlenül. Minimális hatása van terhelésen a keverékképzésre.
Sziasztok !
Van egy Yamaha 600s Diversion motorom , 1992 es gyártású . Tegnapi motorozásunk alkalmával haverom arra lett figyelmes , hogy erőteljes gyorsíráskor feketét füstöl a motor , mint egy Diesel autó :) . Valószínűleg túl sok üzemanyagot kaphat ? Hogyan tudnék én ezen állítani , ismeri e valaki a gyári karburátor beállításait ? A "co" csavar helyzetére , és a subertű állására gondolok . A "Co" csavar megnevezésben nem vagyok biztos , de remélem értitek mire is gondolhatok . Illettve még olyan 3 ezres fordulaton eléggé fullad , torpan a motor . Lehet e összefüggés a kettő jelenség között ? Levegő oldalon jó lehet a dolog , a szervizelés alkalmából új légszűr9 is került a motorba természetesen .
Előre is köszönöm a segítségeteket !
Ha tutira akarsz menni akkor egy Honda kereskedés-szervizbe rendelsz egy hőértéknek belevaló denso gyertyát
Az biztos jó lesz, az 100% eredeti
Mondjuk én amit legutóbb rendeltem a bárditól az is működik
Sziasztok!
Alkatrész beszerzéssel kapcsolatban kérnék tanácsot.
Nem tudjátok, hol tudnék eredeti ngk gyertyát venni? Melyik boltban?
Már elegem van a sok hamisítványból.
Sehogy sem tudok beszerezni egy 85-ös simson főfúvókát. Van ötletek hol tudnék venni egyet?
Keresnék még bevált olyan gumist akit jó szívvel ajánlotok. Aki nem 5000 ezerért cseréli ki a gumit de nem is barmolja össze. Sok helyen voltam már, de csak nagy pofára esés lett mindből.
Budapesti vagyok, 6.kerület.
Előre is köszönöm mindenkinek!
sziasztok érdekelne gsxr1000 k8-trioval dob összekötővel sérülésmentesen
De azért köszi a segítséget mindenkinek!
Hát épen ez az ! A légszűrőbe max a pók szarik bele , de a fasza üzianyag már egy hónap állás alatt is megfogja az injektorokat ha nem használsz valamilyen /pl. spuri/ felsőkenőt ! Szerintem simán megvannak ragadva , ill. nem eleget tolnak !
Használok adalékot is,elviszem egy szakihoz akinek van hozzá gépe,és végignéz aprólékosan mindent!
Dealer módban nézted hogy "C00_" , "C00- " vagy C00 fent van a vonal?

Ha sokat állt, lehet meg kéne ejteni a tisztítást...a mostani moslék adalék simán okoz dugulást , részleges dugulás...előtte ha gondolod tegyél bele:
http://spuri-adalek.hu/content...

Sokan használjuk, csöndben teszi a dolgát...igazán megelözésere való, de néha tud segíteni ilyen részleges duguláskor is...