Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a kulcsnak és az ecu-nak párban kell lennie egyébként nem fog beindulni.
Udv
Az lenne a gondom ktm 2004 640 lc4 hogy rugasra van szikra de ha az oninditoval porgetem semmi nincs leñe valami otletetek?
Kosz elore is
hali sracok! vettem egy 2007es cbr 1000 rr-t hianyos allapotban (indito rele, h.i.s.s. antenna ). Szet volt huzva szinte az osszes stekker. Potoltam a hianyossagokat, osszedugtam a csatlakozokat es nem indul. Eleinte hibakodot jelzett, a kipufogo lepteto motor hibajat, ezt orvosoltam, nincs hibakod, viszont meg mindig nem indul. Tapszivattyu feltolt.
Meg ha bele megy ebbe a tartályba a leves (túlnyomás esetén) akkor vissza nem megy...vagy de??de hogyan??
De annyi az egész hogy a túlnyomás kivezetés van belevezetve ebbe a bizonyos tartályba....arra gondolok hogy ha úgy van akkor majd kimegy a főődre a cucc...(450 es supermoto-ról van szó egyébként)
Rakd vissza. Kell az oda.
????????
Szeva!!:) Valaki megtudja mondani hogy a hűtő folyadék kiegyenlítő tartály az létfontosságú szerepet játszik???vagy nem gáz ha nem rakom vissza??
Nincs benn nívó középszenderen vagy egyenesbe állítva az ablaknál van egy min max vonal a kettő között legyen
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni Tőletek. hogyan tudom leellenőrizni a GPZ 500S-emen az olajszintet? Amire azt hittem hogy a nívópálca, az csak a betöltőnyílás. Egyetlen kis ablakocskát találtam, ahol ellenőrizhetném. Ez lenne az, vagy lakik valami furfangos helyen egy nívó?
Köszönöm szépen.
Üdv. Rob
Köszönöm a gyors választ. akkor megnézem.
A gyertyapipát lecsavarod, és kint a levegőn 6-8 mm-ről a szikrának át kell ugrani. ha átugrik akkor cserélj pipát. Ha nem ugrik át akkor nézd meg a kábelt mert vannak ilyen szar grafitbelű kábelek is cseréld rézre. és ha akkor sem jó akkor a trafó a ludas.
Üdv! Tudnátok segíteni? adott egy 110 köbcentis quad. van szikra de ha megfogod a gyertyat, kb ugy ráz mint egy öngyujtó szikráztatója. lehetséges hogy emiatt nem indul és rossz a trafó? Válaszokat köszönöm előre is.
Szerintem előtte ilyennel volt megoldva. http://www.csstuning.hu/?q=termek/10390
ilyenkor azért elgondolkodik az ember hogy ki is a hülye
"Betoltam a ház elé, nézzuk, mi a baj. Gyertyák egyesével ki, majd a harmadik hengernél koksz és egy hiányzó elektróda (!!!). Remek, de hol van belole? A választ mindenki tudja, aki látott már autót kozelrol... A fasza 3 hónapos NGK gyertya, az ország legnagyobb autóalkatrész kereskedojétol rendelve."

Ezt innen vettem ki, jé, még mindig van kamu cucc: http://nepitelet.hu/autok/opel...
Köszönöm. Közben én is megtaláltam a kép alapján.
Köszönöm. És ezt ilyen névenl forgalmazzák?
Azbesztos rezes fonat grafittal.
Sziasztok!

Tudja valaki, hogy ez milyen anyag? Kipufogó összekötő csövénél volt, hogy ne fújjon ki.
Jòlett a règivel nem fùj ki . Köszi
Szivesen.