Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha a régi benne van, nem feszegetted őket és összerakás után nem fúj ki akkor rajtad múlik teszel-e. Én csak akkor ha kifúj.
ZX9R :)
Sziasztok. Leömlő cserènèl kell ùj tűzkarika? XZ9R
Ami neki van képen, az elsőhöz való. Belecsavarod a spacerbe, és (kézzel) össze tudod nyomni. Hogy kivehesd a biztosító lemezt.
Köszi mégegyszer!
Köszi a segítséget neked is!
Japán belpiacos SV400-hoz...
mihez nem tudsz légszűrőt venni...?
esetleg egy ilyen szett..?
ilyesmire gondolsz a hátsó rugóstaghoz...?
Szia,
Örülök, h sikerült beállítani. Ügyes vagy.
Sztem légszűrőt, ha bemész egy Suzuki márkakereskedőhöz, a cikkszám szerint le tudja rendelni. Nekem már hoztak olyan cuccot, ami csak Japánban volt. A gyári pl az enyémhez 8-9000Ft...
Szerintem megveregetheted a sajat vallad!:-)
Egyenletes az alapjarat, szepen veszi a fordulatot, nem hallani benne lyukat, kiforog, es szepen ejti a fordulatot...
Szerintem a nagyobb legszuro meg nem sokat szamit...
Ja igen mert a 650-esnek meg 13780-20F00 a száma
Csak nem tudok venni gyári légszűrőt hozzá. Egyedül annyit tudok hogy kisebb rajta a lyuk, de azt nem hogy mekkora. 13780-19F00 a gyári száma.
Ha a dob nem is de a gyári légszűrő biztos segítene még picit de nem lett rossz
Tilt az csak annyira nem jellegzetesen
De nem tilt a végén. Az már gyújtás miatt van?
Ennél jobbat nem tudok beállítani. Valószínű gyári dobbal és gyári légszűrővel jobb lenne.
http://youtu.be/u1tW_3np4uQ
Üdv! Egy kis segítséget kérnék. Teleszkóp rugóösszenyomót vennék. Ha tudtok weboldalt ahonnan rendelhetnék vagy esetleg van valakinek és eladná, az ne fogja vissza magát. Köszönöm! :)
Valamit csinálok vele majd.
Köszönöm mégegyszer!
Nem tudod pl egy gyenge kinyujtott toll rugoval is megakasztani rudazatnal, hogy kivegye a holtjatekot- kottyanast?
Orom neked segiteni, mert jok a hibaleirasaid,abbol lehet normalis diagnosztikat csinalni, hogy merre kene menni...szerintem multkori 250 es bandit meg ez utan mar nemlesz tobb porlasztos gondod Amit meg ne tudnal fejteni!;-D
De hogy honnan kerulnek hozzad ezek a szekrenybol valo csontvazak!? ;-)))
Az nem. Csak az összekötő rudazat.
ezek a löttyenések elég zavaróak
ha pl a pillangószelep tengely is mozog kb az egész karbi beállítás lehetetlenné válik
Ja és 2,5 a pilot csavar.