Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia...NEM...hülye...
Kérdezd meg a Pink Motors-t...
Szia,
Gratulálok. A főféknél is illett volna körülnézni. Amúgy furcsa, h mindenki cserélgeti a karmantyúkat, de egy normális szét és összerakás után, teljesen jó lesz a fék. Több 10 darabot csináltam már, és eddig csak porvédőt cseréltem. Jah és remélem nem fékfolyadékkal raktátok vissza a dugattyúkat bele...
Tatabányán vagyok!
Hát igazából van amikor veszi van mikor nem. Ma szétszedjük és meglátjuk mi a gond. Olaj csere is feltétlen lesz aztán kiderül. Köszönöm a segítséget. :)
Szia. Köszönöm szépen a segítséget de még annyit hogy hol találhatom azt a szellőzőcsövet?
Megneznem a kuplungot. Altalaban be vannak verödve a lamellak a kuplung kosarba, hiaba emel ki a rugok ellenebe, nem tud oldodni a lamellasor. Masik lehetoseg, hogy el vannak vetemedve a lamellak, es szinten nem tehermentesul a valto, ezert nem tudod kapcsolni a fokozatokat. Gondolom nem jaro motornal beveszi a fokozatokat?!
Szia! El van dugulva a blokk szellőzőcsöve. Ahogy bemelegszik a túlnyomás ott jut ki (és ott viszi ki az olajat) ahol tudja.
A váltókar tengelyét meg valószínűleg megütötték (vagy rosszul hézagolták ki) és az egyik irányban melléfog a karom a dobnak, nem tudja forgatni a kukactengelyt. A fedelet levéve látszani kell a hibának.
Szia! Én akkor jártam így, amikor a pedál enyhén nyomott állapotban tartotta a főfékhengert. Ezzel elzárta az utat a folyadéktartály felé, zárttá téve a munkahenger-fékcső-főfékhenger szakaszt. Ahogy a folyadék melegedni kezdett a rendszerben egyre jobban befogott a fék. Hidegen hibátlan volt. Lazítani kellett a pedál rudazatán és helyreállt a rend, a melegtől táguló folyadék felesleges része ki tudott jutni a tartályba.
Bocs mégegyszer :) Viszont a kérdés még mindig aktuális ;)
En egy felcolos locsoloszelepet keresnek,olyat hol?
Na vazz....
Bakker. Fontos info lemaradt a hülye telefonos szövegjavitás miatt. Tűszelep lett volna. Hogy a fene vinné el :D Bocs a túráztatásért. ;)
Keress rá a neten ami a környékeden van és menj be, nem zavarnak el.
Nem ismerek egyet sem sajnos :(
köszi, szóval teljesen alkalmatlan ez az OSO 46
Bármelyik gépműhelyben ahol foglalkoznak hengerfej felújítással, adnak el szelepeket is és többnyire olcsóbban mint a szervizek.
Sziasztok! Véletlenül nem tudtok egy helyet ahol viszonylag baráti áron be lehetne szerezni zzr 600-hoz szelepet? Köszönöm a segítséget!
Főfékhenger is lehet és cső is, igaz az nem a melegedésre érzékeny, de attól még lehet, hogy csak lassan enged vissza.
Teljesen jogos, de még nem tudtam beszélni vele. Úgy is megyek hozzá hamarosan akkor megkérdezem tőle, lehet, hogy egyből tudja orvosolni is. Egyelőre még csak elgondolkodtam rajta, hogy mi lehet, mert eléggé furcsálltam a dolgot. Korábban, ha túlmelegedés volt más motoron akkor inkább felpuhult a fék, nem pedig befogott.
Sziasztok. AGIP OSO 46 hidraulikaolaj használható teleszkópba? Milyen sűrűségnek felelhet meg?
Sziasztok! Van egy Aprilia RX 125 (123 rotax) motorom és a kuplung bowdennél feljön az olaj. Na ez mitől lehet? A másik probléma azaz hogy van mikor vissza felé nem tudok sebességet tenni, fel felé megy csak le nem van mikor 1-es be nem is tudom tenni. Válaszokat előre is köszönöm.
Srácok, van egy CRF 450 X-em. Volt rajta egy KOSO kilométeróra. Egyszercsak nem működött. Vettem rá egy másikat, alapjáraton működött, de az első nagyobb gáznál az is elfüstölt sajna. Szétszedtem, és jól látszanak benne az égési nyomok.
Valamiért túl sok kakaót kap sajna.

Autóvillamossági szerelőt keresek. Bp, Göd, Vác körzetben, de ha messzebbre kell menni, akkor megyek....
Neki elpanaszoltad már a problémád? Szerintem könnyebben be tudná határolni a hibát, mert ö látta-csinálta! Vagy azt akarod mondani, hogy tanácstalanul áll a jelenség előtt?