Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha az alapjárati csavar teljesen be van csavarva és mégis elketyeg alapjáraton akkor ott valami nagyon nem jó túl sokat kap a motor azért is kormos a gyertya esetleg tűszelep probléma magas benzinszint
sziasztok adott egy 4t kymco agiliti 50ccm robogó nehezen indul vagy nem is , szelep hézag 0,5 0,4 beállítva karburátor kitisztítva vagy 5x ultrahangos mosóval is, levegő csavar teljesen be van csavarva úgy van néha alapjárat,gáz adásra akkor azért csak csak beindul igen magas az alapjárat ekkor szépen visszaáll ugye hideg a motor és a szivató is dolgozik, 13 E km van benne, a gyertya korom fekete , kompressziót nem tudtam mérni

lehet elvannak kopva a gyűrűk? Köszi a segítséget előre is
Mivan godollon?navos motor?
Ez igaz, de nézőpont kérdése!
Köszönöm a válaszokat, segítséget. Átnézem hátha... Üzbegisztán tényleg messze van de az is relatív.
Motorral megyünk, amikor meg már inni akartunk, akkor traktorpótkocsival vittem a szomjas népet! Rosszabbak voltak mint a szúnyogok!
Tavaly 4 hetet töltöttem a környéken, és nekem "sajnos" sok volt, a gyaloglás de szabadidőmben nem hagytam ki a borászatokat sem
itta szerviz kőnyv http://www.motorussia.ru/docs/... nézd meg hátha látni valami okosat
üzbegisztán az messze van.......gödöllő az ló@
Majd a nyáron , ha idetolod a lámpádat megkóstolod! De Gödöllő tényleg messze van!
A kisördög belém bújt és akarom, így reménykedem hogy csak szimering. Szerintem is vad , a szaki szerint ki kell szedni az egész blokkot... Így ez egész napos munka. Sajnos a motorokhoz még nem értek annyira mint az autókhoz, de jó úton járok Relatív messze, Gödöllő. De nagyon szeretem a badacsonyi bort
Messze laksz Badacsonytól?
100 pénz??
azért az elég vad
legyen a szimering 10 ezer(egy xl-hez 5) a dekli tömítés 10 (ha nem lehet kívülről kiszedni) olajcsere legyen egy nagyon nagyon drága 20 (amit amúgy is lecserélnél)
60 meg a munkadíj?
A Honda nem egy bóvli márka, ott a láncolajozás qrva precíz volta miatt is lehet olaj! Ahhoz, hogy a blokk legyen repedt, nagyon nagy bajnak kellene lenni! És főleg nem egy 2012-es motornál, még akkor sem ha idióta volt a gazdája!. Ne csüggedj, fel a fejjel!
Mondta is a srác hogy a jó autókat a bíróság intézi, valahogyan mindig hozzájuk kerül
Nem lenne gond hogy mennyibe kerül, csak nem engednek semmit. Így előlegbe kaptam egy árajánlatot egy szimering cseréről, cakkpakk 100
autót nem vennék tőlük még félárban sem......
A helyzet az hogy NAV-os motorról van szó, és hát tudjuk ezekről a gépekről(főleg az autókról) hogy sajnos nem nagyon törődtek velük. Bár a motor esztétikailag kitűnő
egy flakon féktisztító 6-700 ft esetleg még egy ecsetet vihetsz gyorsítani a folyamaton
ha repedés van akkor egyből látni hogy folyik
Köszönöm. Azt gondolom hogy az nem lehet, mert elég "nagy" mennyiségű fekete olaj folyt ki. Igazából a blokk repedéstől tartok, bár az előbb említett egyik szaki először azt mondta hogy repedés, majd amikor mondtam a helyét akkor mondta a szimeringet(találkozott kettő ilyennel, kisebb szakszervíz), de nem hiszem hogy 2év használat alatt megadná magát a szimering
vagy olyan sóher a gazdi mint én aztán csak nyakonönti a láncot olajjal
nekem is úszik mindig az alja.....
mosd meg a blokkot faszán(egy flakon féktisztító kb elég is) ahol olajos aztán indítsd be és egy izmosabb zseblámpával felfegyverezve figyelj
amúgy az tudni kell hogy 2 csepp olajjal az egész blokkot át lehet kenni, szóval ha áll a motor és nincs alatta pár csepp olaj nem nagy még a baj
azt a szimeringet meg alkudd le aztán ha mégis az a baj akkor zsebben lesz a pénz
Lehet, hogy hülye kérdés, de nem a lánckenőanyag van kirakódva rajta?
Nem biztos, hogy olaj, ha rossz minőségű láncspray-t használtak kissé túltolva akkor az is lehet.
Sziasztok!
Adott egy 2012-es Honda NC700XD típ. motor amit szeretnék megvásárolni, viszont a motor kitámasztójánál csupa olaj minden! Sajnos az hogy honnan szivárog( folyik) számomra nem derült ki, egyenlőre a szétszedésére illetve a folyás helyének megállapítására nincs lehetőség... A kérdésem az lenne hogy valaki találkozott e már ilyen jellegű hibával? 2 szakival is beszéltem, egyikük azt mondta hogy kihajtó szimering csere, másikuk teljesen tanácstalan.