Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Attól függ 2 vagy 4T
Ez logikus, akkor holnap megpróbálom helyesen beállítani.
Köszönöm a segítséget
Elvileg igen, a benzinpumpa meg ha könnyezik is a karbi úszóházában van annyi benzin amivel mindenképpen el kell hogy induljon és ráér utána szivattyúzni ha már jár a motor
Igen ezen csak 1 csavar van, + az alapjárat allito(bowden feszítő )
Szóval akkor azt mondod Te is , hogy kifelé állítsam es utána állítsam hozza az alapjáraton?
A környező benz.szivattyu nem okozhat ilyen jellegű indítási gondot?
Ha csak levegő csavar van rajt akkor igen azt tényleg kifelé kell hogy szegényedjen
Úgy gondoltam,ha kijjebb tekertem több levegőt kap, szegényebb a keverék,
Hát ha sokat kap alapjáraton akkor inkább befelé kellene nem
Tekertem kijjebb az üzemanyag csavart?
sokat kap alapjáraton aztán kell egy kis levegő hogy elszegényítse
Sziasztok!
Velemenyetekre lennék kiváncsi.
250 es karbis scarabeo melegen csak gázadásra indul, mi lehet az ok? Szívató jó, egyedül a benzin szivattyú körül látok szivárgást. Lehet ez az ok?
Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni. A robogóm egy peugeot vivacity 50-es karburátoros, léghűtéses. Pár hónapja adta meg magát,sajnos csak most lett időm foglalkozni vele. Egyik reggel beindítottam, elindultam vele de kb 50 méter után nem bírt menni,alapjáraton pöfögött, de gáz adásra fulladt,letettem nem foglalkoztam vele. Következő alkalommal nem is indult be, kb minden 3. rúgásra pöffen 1-et. Szikra van, benzint kap, hidegindítóval sem indul. Közben vettem egy ugyanilyen hiányos példányt alkatrésznek. Áttettem a blokkot,hengert,karbit is kicseréltem de nem jó. Kompresszió is rendben van (13 bar). Egyszerűen már kifogytam az ötletekből.
Nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni.
Konkrétan szarrá van égve !
Ez detonált. Szegény keverék, rossz gyújtás beállítás, túl vékony hengertalp tömítés. Ilyesmi
Helló 9 üzemórás vertex dugattyúm így néz ki. Körbe a tetején 5mm-es ívben világosabb mintha ki lenne fehéredve és nem valami sima a felület. Van ötletetek mitől lehetett?
Megnéztem a videód a vezérműlánc feszítőről és igen kb olyan a hangja.Akkor ezek szerint cserés nekem is.Köszi!Amúgy jó lehet neked ott kint nagyon :)
Lehetseges.
Segítsetek légyszi! SRAD 750 em van,most vettem elő először! A gond a következő,ha 1be kb 20-30 nál visszaengedem a gázt a motorból furcsa daráló kopogó hang jön ki,mi lehet ez?Vezérműlánc feszítő? Köszi előre is!
Próbálj meg, nem kínait venni!
ez kuka
Nem durrog, úgyhogy ez jó így. Csak hülyén néz ki a gyári egyeneshez képest.
Köszi!
Motorfek uzemben biztositja a megfeleloen dus uzemanyagot, hogy NE durrogjon a szegeny keverek miatt.
Nem lyukas. Csak ki van buggyosodva az egész.
pontosan milyen a membrán , ha lyukas vagy tömítetlen , akkor ne keress tovább hibát !
Ez a rendszer mit csinál pontosan? A membrán elég gatya benne. Ha jól értem a túldúsulást akadályozza meg.
A legtobb esetben az uszon levo sik "vall" parhuzamos a tomitofelulettel, de figyelj area hogy a nyelv nem nyomhatja be tuszelep rugos stiftjet, csak erintheti.