Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem lehet hogy valaki nagyokos fémmel takarította a főfuvókát és elkalibrálta ? Én az összeset kivenném és ellenőrizném , függetlenül mi van ráírva , lehet hogy már teljesen más méreten vannak ! Tuti hogy nem benzin szint problémád van !
4-5000nél van amit írtam. Addig szépen gyorsul.
Ne a tűvel kínlódj. Az kb félgáz felett számít
Tedd rendbe az alapjáratot. Utána reszelgesd a főfúvókát és a végén jöhet a tű
Minden más megvan csinálva. Minden furata tiszta. Súbertű középen. Szelephézagok beállítva középre. Kompresszió azonos és jó mindkét hengerben. Pilot csavar beállítva. Alapjárat jó. Szivató nem enged át.
De mégis sokall a motor. Ha a tűt lejebb rakom egyel akkor meg kevesell.
Miből gondolod hogy az úszószint nem jó ?
Ennél és a 650-esnél se találtam ilyet. De a 650-es beállításán úgy néz ki nem jó.
Köszi!
3mm-el is működne , dőlj már hátra ! A lényeg hogy ne csorduljon túl , de azt úgy is észrevenné a rider !
Pl az xt-nél 5-7mm
És japán
A japcsi karbikat ha kapillárissal nézed , szinte egyformán az úszóház felső pereme alatt 3 mm . Ha az úszót kiemeled , lehet hogy találsz is vagy jelölést , vagy valamilyen peremet , ami az üres úszóházban a benzin szintjét jelöli . Nagy álltalánosságban ennyi !
http://youtu.be/eAnosx9F94c
A TT 350 szelepemelőhibája.
mail ment..
mail ment..
irj: lucifer0820@freemail.hu
http://www.svmedia.hu/svmedia/www/tortenet.htm

Vele vedd fel a kapcsolatot!
Nem lehet megtalálni sehol. Japán belpiacos motor. Állítható, mert ugyanaz a felépítése mint a 650-esé. Csak más fúvókákkal meg torokátmérővel.
Meg kell keresni a neten a gyári beállítást! Nem ismerem a motorodat , de az sem biztos, hogy a benzinszint illetve az úszó állítható. Hasra ne állj neki.
Elöttem szerelték már a motort, és ellenőrizni szeretném. Úgy néz ki hogy a síbertűt lejebb rakom akkor túl keveset kap, ha feljebb akkor túl sokat kap. 4000és 7000-es fordulatnál kb megtorpan a motor. Suzuki SV400
Miből gondolod, hogy a benzinszinthez kell nyúlnod? Ha csak lehet ne piszkáld!
Helló!
Azt szeretném megkérdezni, hogy a benzinszintet hogy tudom beállítani, ha nincs gyári adatom?
Köszi!
Sziasztok!
Hozzáértők segítségét várnám...
97-es 750 Srad állt kb fél évet. Minden oké volt vele. Indítanám semmi... Önindító nem forgat, akksicsere stb. Oda jutottam hogy önindító. Bronzkefe csere, de ez sem oldotta meg. Hengerfej le, dugattyúkat pörgeti üresen. Szelep hézag mérés oké. Ha egyben van mégsem pörgeti. Kézzel forgatható a motor. Méregettem az önindítót, ami rendben van, de lehet mégis önindító? Gyenge???

Közben szétkaptam a hajtókarokat is...kicsit kivannak a perselyek...
Van hazai, kisipari nagyon strapabiro. Kelle kft, mecseki vagy valami hasonlo neven :D
Azt írják, hogy a Te motorodhoz is jó! Ha elérhető helyen van, eleinte kézzel ellenőrizd hogy nem forrósodik e nagyon, és ha megy a motor a világítás legyen bekapcsolva!
Szvasztok! Na akkor az a helyzet ,hogy ki lett mérve háromfázisu trafóval a fesszab és hát 0.9 voltot produkál !
Tehát rossz! Hála az égnek! :)
Van itt ez a fesszab .Szerintetek megvegyem ? Jó lesz ?

http://www.amazon.de/1PCS-Span...
Sziasztok, prox henger hüvellyel van valakinek tapasztalata? 2t Yamaha tzr 1988 infó képpen.