Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az egy kis vékony falú fos,,nem csoda hogy gyenge....
Főleg ha a fiatal szakácsnő, vagy az idősebb tapasztaltabb mutat neki egy -két trükköt!
A mozdony eleje 145 a hátsó 110 Nm !
Yess!!
Ez rendben is van!
Jaja! Pedig akkor se húztam meg állat módjára,,,,"bedőltem" a "majd bejáródik" dumának,,hát nem járódik be,,,Jó pap is holtig tanul....
cigaretta hüvely !
Sokat!
Legközelebb már tudod ha törött a csapágy annak oka van , és berakás elött ellenőrzöd menetes szárral !
de,,erre is gondoltam,,de mivel ott a másik motor,és ki tudom belezni,,,így a cserét próbáltam,,,
Igaz! A gyár nem számított a benga szerelőre amelyik harmonikára húzza a távtartót. Ettől függetlenül magamnak tennék bele egy rendes normál falvastagságú csövet a benne levő cigaretta-hüvely helyett.
Nem lett megtépve,,,tanulok én is még mindíg
Osztrák motor,,már törött csapággyal hoztam,,mivel nem látok bele...Kint barmolhaták össze.....De ezt nem tudhattam hogy a távtartó kapott....
Fele ? Most viccelsz ugye !
De skacok ! Mit kaphatott a csapágy hogy darabokra tört !
Az már sok mert alig több mint a fele kell amit írtál, de amúgy melyik gumisnál láttad, hogy bármikor is beállítja a légkulcsot?
Dehogynem, miért ne lehetne megcsinálni bármi másból? Csak hát a gyár nem azt tette bele.
Na meg a legkulcs, azert azt ha beallitja autohoz, 100-130nm nagyjabol, az nem kene még megzomitse a tavtartot.

Vagy a legerosebbre van rakva a kulcs es 2perc kalapals hogy biztosan ne lazuljon ki ?
A benne levő cső helyett, nem férne bele egy megfelelő átmérőjű acél vagy inkább saválló csődarab? Nem mintha fontosabb szerepe lenne, mert csak távtartó!
En a hondan kezzel huztam meg mindig, nem nyomatekkulcsoztam, de soha sem sikerult megroppantani. Lehet csak szerencsem volt.

De akkor is nehez felfognom hogy egy szerelonek hangsulyozom hogy szerelonek nincs annyi erzeke hogy tudja meddig kell nagyjabol huzni.
A Hondánál nem kell sok, ahogy lejjebb írtam a Hornet és CBF-el volt tapasztalat bőven, nagyon sok járt így mert ugye a nyomaték a csuklóban van. SV-nél csak egyet láttam, de ott a gumis légkulccsal tette fel, no az összeszopta rendesen.
Plusz milyen fos anyagból volt......
Azert kivancsi lennek hogy mekkora nyomatekkal lett meghuzva az a tengely hogy megzomitette a tavtartot.
Még az sem baj ha lazább marad , mert a tengelyvégek rögzítve vannak , nem tudnak fellazulni , kiesni !