Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez történik amikor nem nyomatékra , hanem hasra húznak meg csavart! és még volt képe azt mondani: "Majd bejáródik!" lehet, hogy vízvezeték szerelő??!!
Ez a beszéd ! A szerelőnek nem üzenek semmit ! A nyomatékra mindíg ügyelj !
Üdv! Köszi mindenkinek uraim! Megoldódott,,megvan a bűnös... távtartó volt valóban.Kiszedtem,és a másik motorból is,,hááttt... 9,65-öt mértem,,,a másik 9,8!!! volt! Nem mindegy!! Összerakva tökéletesen,minden ellenállás nélkül forog a kerék...
Köszi
A membrán feletti tér a szívócsonk nyomásával azonos. Az áramló közeg depressziója -a membrán felső része, és külső légkori nyomás -a membrán alsó része közötti nyomáskülönbség hatására tudja elmozdítani felfele a tolattyút a tűvel együtt, a felette levő rugó ellenében.
Ha egy szeleppel mondjuk felső fordulatszám tartományban megnyitod a membrán feletti "zárt" részt, akkor visszaejti a tolattyút, azaz korlátozza a teljesítményt, mert kiegyenlítődik a membrán két oldala között a nyomás, hiszen mindegyik oldalon a "légköri" légszőrű ház nyomás lesz.
Amúgy nem ismerem, nem láttam még ilyet, ez csak egy megoldás...lehet mást is "figyel a szelep", mondjuk, nagyobb hirtelen terhelést, és ilyenkor is kinyit egy picit, hogy lineárisabb legyen...de a lényege szerintem a korlátozás...
Igen megnéztem. Még egy kérdésem lenne, hogy mi célt szolgál hogy a membrán feletti tér egy elektromos szeleppel össze van kötve a légszűrőházzal. Egyáltalán mikor kapcsol a szelep, mert alapállásban zárva van. Belpiacos SV400 V2.
Köszi!
Nem szabad, hogy befolyasolja. Alapjaraton a focsatornaban nincs aramlas. Azert van az alapjarati- atmeneti rendszer Ami alapjaraton es also fordulatszam tartomanyban dolgozik.
Ha goggle-zol egy carburetor diagrammot, akkor ott latszik, hogy melyik gazallasson es melyik fordszam tartomonyban mi a dominans.
Sziasztok!
A súbertű helyzete az alapjáratot befolyásolja valamennyire? Ha mondjuk magason van a súbertű.
Ha hirtelen kell , inkább alu lemez csíkot szabnék . A kipu tömítő elkeményedik , inkább lyukat lehet vele tömni mint csővet illeszteni .
Igy jottek ossze. 2 mar keszen a harmadik most jon a mutoasztalra.
Sziasztok. Használt már valaki közületek kipufogó tömítést? Olyan gondom lenne, hogy ideiglenes megoldás kellene nekem egy dob+összekötő cső tömítésére, mert sajnos át lett alakítva a dob és most 50mm helyett 53mm a dob átmérője. Valami közdarab esztergálás+hegesztésre gondoltam csak addig amíg nincs meg az anyag hozzá valami ideiglenes megoldás kellene.
Józsi ! Mi az a sok quad a parkolóban ?
OK,köszi a segitséget!!!
kiszerelve tépd meg egy menetes szárral , állítsd fejtetőre a stokedlit , aztán perdítsd meg mintha centíroznád ! nem szabad hogy szoruljon !
köszi,,,holnap donor motor szét,,távtartó mérés,,,,ha az jó akkor csere,,,
" a távtartó megy "össze" és így a csapágy befelé feszül. " Biztos, hogy ez van, bár nem szeretek távban javítani!!
jaja,,persze,,
Basszus ! Nem mindegy !
Az lesz, nyilván valaki kissé túlhúzta, volt kolléga akinek légkulccsal tették fel, szar is lett azonnal, a Honda amúgy is érzékeny erre bár ciberével nincs tapasztalatom ezügyben, de Hornet és CBF-nél elég gyakori a túlhúzás és akkor a távtartó megy "össze" és így a csapágy befelé feszül.
6204-es,,, nem 6304
2 db 6303-as,és 1 db 6304-es... a jobbos 6303-as törik....
Azért a csapágyat is megnézném a gépkönyvben
Volt olyan motorom aminek az egyik felében 10mm széles kellett a másik felébe meg 12mm
És a többi méret egyezett
Köszi! rendbe!
Igen,én is erre gondoltam,hogy a távtartó kapott már,,mert mint írtam,,vétel után szétszedtem,és törött volt a csapágy,ami ujra eltört..../vagyis az uj/