Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csapágy boltot keress fel,ott biztos tudni fogják,és nagy valószínűséggel lesz is.
UI: Ő lenne a csere tárgya.
Keresek a képen látható Olasz Silver emelőpadot,vagy cserélném az enyémre. Eladás/csere oka: Alapszintből szeretném hogy emeljen,de a jelenlegivel ezt normálisan nem lehet megoldani.

Ha van,és eladnád,esetleg cserélnéd akkor emailban írj: szotyilow@citromail.hu
Sziasztok, lenne egy kérdésem... hol lehet még tömítő anyagot venni, itt nem pasztára hanem a "papírra" gondolok klingerit... mindenhol, ahol kerestem kerek szemekkel néztek rám :( Ahonnan, anno vettem bezárt :P
Biztos nincs...
Az attól függ miben bankr..lásban lehet, hogy nem
Szerintem van.
Üdv van aki tudna segíteni?
Hali!
1990-es Honda 650 Dominator. Mekkora gyertya-kulcs kell hozzá?
Mindegyik jó szerintem a mahle a legjobb .
Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata Champion, Mannfilter, Mahle-moto olajszűrőkkel? Jó választás lehet vagy inkább a Hiflofiltro?
Sziasztok!! Hpnda NS1 és NSR blokkja megegyezik?
Az első is...
A ZX-9 hátsó anya 110! Nm
Holnap ha időm lesz, megkeresem, a CBX-750-nek mennyi a hátsó kerék tengely-csavar M17x1,5 -nek. a meghúzási nyomatéka. Mert nem emlékszem mennyivel kellett meghúzni a manual szerint .
En mindig beallitottam, de inkabb byomatekra huztam. sokszor tulaggodtam a dolgokat, tulsagosan belemvertek hogy figyeljek mindenre mert eletek mulhatnak rajtam, olajleerszto is...
huhh a meg nem mondhatom milyen márka milyen tipusa 110 Nm-es de ott a tengely is combosabb anyag már kézzel fogva is.
Megkerestem a Hornetét, az valamivel kisebb, de nem sokkal így rosszul emlékeztem, de a lényeg, hogy több gonddal találkoztam náluk mint más típusoknál.
Olyan nincs hogy valami bejarodik, ha szorul az nem jo es csak kopassal "jarodik be"
Mondjuk ez F3 600-é de elöl 60 hátul 95Nm.
Nem is olyan kevés az!
Ha jól emlékszem 95 Nm a meghúzási nyomatéka,ezt birnia kell.