Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem, egy '97-es, 150cm-es Leonardo-val kapcsolatban.
A tank és a karburátor közötti csövekkel harcolok, már hetek óta.
Tudom, vannak robbantott ábrák, leírások, de valahogy nekem nem akar összejönni.
Ha fújok a karbiba a levegő résznél féktisztítót, felbőg, pörög mint a bolond, aztán leáll.
Ma sikerült eljutnom addig, hogy hosszú indítózás után, beindult, 3-4 mp-ig járt, a gázkarra is reagált, majd a fordulat leesett. Max gázkarral még jár egy kicsit, de olyan alacsony fordulaton, hogy az még alapjáratnak is sovány lenne. Aztán leállt.
Ezt a műveletet még 1x 2x sikerült megismételni.
Valakinek esetleg ötlet?
Vagy valakinek egy szétszedett 150-es Leo, aki letudná nekem fotózni, honnan és hova kell azt a 4db csövet felrakni?
Köszi szépen!
Széles utat mindenkinek!
Udv. Segitseget kernek. Nissin elso fekmunkahengernel a "pipa" ( ahol a fekolaj tartaly becstlakozik) nem megy vissza a helyere. Mindig kijona ppipa resze. Mit lehet vele csinalni ?
Koszi :/))
Kosz a tippet.
Hihetetlen mennyiségű kormot hozott ki a kipufogókból! Én is használtam.
Ott a pont! A hideg zsíroldó tényleg csodákra képes ! Nálam a kipufogóból is kiszedi a kormot !
Ha levetted a gumikarmantyúkat, akkor a háztartási zsíroldó csodákra képes. Ráfújod, rajta hagyod egy negyedórát, aztán lemosod vízzel, akármivel...
Van valami sépci cucc ami oldja a fék karmantyú hornyába rakódott rozsda és fékpor keveréket?
Féktisztító3fogkefe nemigen,csak a naggyát szedi le.
Valami könnyű ráfujom és eltünik cucc létezik vagy csak addig sikálom rongyal és fogkefével míg kész nincs?
Elég makacs a cucc.
Kinai cuccokba szereltem pont. Erről leszokom. Benzint nem soktam kifolyatni. Most sem volt semmi folyás. Gőze ami a veszélyesebb sem. De igen csak megilyesztett, hogy a karbinál sült ki. Megnéztem egy fázis ceruzával, úgy már nem szikrázik…
Javaslom ha szerelsz, akkor ilyen kínai rongyokat amik levetéskor sercegnek ne vegyél magadra. Az első dolgod pedig a tank leszerelése és legalább másik helységbe vitele legyen. Képzeld el, mi lenne ha a szikra belobbantaná az erre-arra szétfolyt benzint , az pedig a többit amit elér a láng!
Egy Z betű kimaradt...
Evvel kvára figyelj!!! Az ismerősi körömben haltak meg ez miatt...elektrosztatikus kisülés+benzingőz...
005? Azt hívhatod egy darabig...
Lehet hogy a motor van feltöltődve. Sokat volt rugva nem jo gyujtassal. Ki tudja meg mennyit ment előtte a rossz kábelezéssel. Blokk testelését kimérem
Esetleg a motor volt feltöltődve? Blokk testelése nem szakadt?
Sokan valaszjak az 55-ost a fordulekonysag szempontja miatt. Mivel az 55 a szazalekos magassagot jeleti a szelesseghez merten igy az magasabb hegyesebb es sokaknak jobban bejon a fordulekonysaga, Viszont kisebb feluleten erintkezik a talajjal autopalyazaskor igy viszonylag jobban kopik. A kopast pedig az anyag is befolyasolja.
Üdv mindenkinek
Kérdésem lenne higy,mi a különbsaég egy 190/50 és egy 190/55-ös gumi között?Profiljukat nézve teljesen más a kettő!Irányíthatóság,fordulékonyság,kopás ilyesmikre gondolok!Ha van valakinek tapasztalata megköszönném ha megosztaná!
Lehet.... megnézem valamilyen más módszerrel, úgyis csinálja e
Nem lehet .., hogy Te voltál statikusan feltöltve csak?
Szerelőknek érdekes lehet: új Olajszűrő-leszedő klt, 6 részes eladó, 6900 Ft..

- 1x Ø 65mm 14 szög
- 1x Ø 68mm 14 szög
- 1x Ø 76mm 08 szög
- 1x Ø 76mm 12 szög
- 1x Ø 76mm 14 szög
- 1x Ø 80mm 15 szög

Érdeklödni : biker-world@freemail.hu
Ha egy fém szerszámmal hozzá érek a blokkhoz akkor szikrázik. Nem tudom mitől. Nem ismerem a motort, motorhibásan vettem. Van rajta mókolás rendesen.
Szikrázik mi szikrázik úr isten
005 vagy 112 !
Most meg álltam a szereléssel, mert ha hozzáérek a karbihoz egy villáskulcsal akkor szikrázik. Ez kicsit se normális szerintem. Szóval ezt a dolgot is meg kell oldani mihamarabb.
Fekete lötyi. Nem tudom szebben mondani. Ha járó motor mellett a kipufogó mögé teszem a kezem akkor telenyomja a kezem folyékony benzinnel. A fekete lé pedig folyik a kipufogó könyök alján és a hengerndé is.
kipuffogóból folyik! De mi folyik ? Ha benyó akkor sürgősen úszószint mert bedurrantod azt letüzeled a műhelyt !