Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát pl pont így a feszültség még nagyon alapjáraton ráadott világítással sem mehet 12 volt környékére meg főleg alá ennyire még a 13,4 is kevés egy kicsit de lehet generátor probléma is
És arra hogyan jövök rá, hogy rossz a fesszabályzó?
Igen azok villognának kevesebb fesszel is de ez felettébb gyanús 11,1 rossz a fesszabályzód vagy valahol egy testkábel hibádzik
A relénél közvetlenül ha ráadom a refit vagy behúzom a féket 11,10V környékén mérek feszültséget, ahogy leveszem a villamos terheléseket, visszamegy 13,4 re kb.
Ha visszatenném a régi indexeket,(sima izzós) elképzelhető lenne, hogy a probléma megoldódna?vagyis hát annyira, hogy azok rendesen villognának?
Ahogy irtam. Feszultseg csokkenes. Ezt kell megkeresned hogy hol.
De akkor eddig miért volt jó?
Sokszor az a hiba hogy a LED ugy van beallitva hogy 14.4V-on mukodjon teljes fenyerovel es 12V-nal mar nagyon halvanyan vagy egyealtalan nem vilagit. Ezt legtobbszor ellenallassal allitjak be. Viszont a motor elektromos halozataban a feszultsegcsokkenes elerheti a 2V-ot vagy meg tobbet. Nalam elofordult mar hogy csak jaro motornal volt hajlando vilagitani az elso led index mig a hatso allo motornal is villogott mert az meg izzos volt.
Köszönöm!
Alaposan nézzétek át , valahol pl. egy testelés el lett assszva!
Sziasztok!
Lenne egy kis villamos problémám.
A ledes indexeim halványabban villognak, ha pl rákapcsolom a refit, vagy a féket behúzom, akkor még halványabban villog!
Ledes indexekhez hozzá való relé van! Ha a relének adok az aksiról egy külön fix 12 úgy normális megint minden.Hol keressem tovább a hibát?
A motort szervizben szétszedték, teljesen új fényezést kapott!Lehet hogy valahol megsérülhetett egy kábel?
Így van ahogy te írod ! Megkérdeztem egy gommistát !
Így már érthetőbb. Valami ilyesmi rémlett de majd utánanézek bár szerintem nem fogok többet ilyennel találkozni.
Szia! Nekem inkább 1997. 48. hetének tűnik. Persze így is ősöreg a gumi. :D
2000 előtt csak az évtized utolsó számjegyét írták rá, a hét jelölése ugyanaz volt.
Jó minőségű motorolaj semmi más :D
En is erre gondoltam de nem akartam elhinni. Gumicsere volt hatul es mondtam a tulajnak hogy az elso valoszinuleg 87-es igy epp most csereli a kollega. Egyebkent a motor kifogastalanul mukodik. Kb 2 honapja volt karburator miatt itt. Kapott LED lampat elore H4-est.
A jelölés alapján 87 januári Milyen típusú gumi ? Lehet szobadísz volt volt a Kawa ? Egyébként mi fáj neki , miért van nálatok ?
Elképzelhetetlen hogy ez a guma 1987-es?
De üvöltsön ám az a kis dühös !
Ja ja. Most a benzincsapra varunk. Ha kiprobaljuk akkor videozok. Igerem!!!!
yamaha 350 kétütemû karbi jav.
Az mit jelent hogy 350-es?
Hali ! Azt a kutyafáját ! Hogy csodálkozhatott a rájder mikor letérdelt a csikó ! Ügyes volt hogy nem lett perec !
350-es vidi ?
Ma keszult. 25 fok van most.
Ez jó, hogy csinálta vajon? ....ahogy néztem a vidit, remélem ez fél évvel ezelőtt készült mert nagyon nem örülnék, ha arrafelé nem olyan szar idő lenne mint itt.