Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Würth légkulcs olcsón eladó. Adok mellé egy másikat ajándékba. 4000Ft
Köszi.
Ha odamegyünk mi akkor hova leszünk kiállítva?! Igaz úgyis csak elrettentő példának lehetne !
csak mert én is kiállító vagyok.... :-)
Reggel megnézem van-e még belőle ha kell.
Sajna nincs !
Mindjárt átnézem , holnap megyünk megint egy motorért el is tudnám vinni Pestre !
ASola-larm ilyen de ha nincs rá szükség széthúzom a csatiját hogy még annyit se szipkázzon .
És mikroamper nyugalmi áramfelvétel mellett!
Egyféleképpen lenne értelme: Ha a kulcshoz való távirányítóval együtt lehetne csak elindítani !
Nekem nem kellene. Sokan szeretik robogókba a riasztót meg a távirányítós önindítót, biztos menő, de annyi eszük meg nincs hogy télen a garázsba hagyva a robogót lekössék az akkumulátort és legalább havonta feltöltsék.
Sziasztok.
Van valakinek esetleg 9,48-as átmérőjű szelephézagoló lapkája?
320-as kellene 2 db.
Holnapi napra (vasárnapra) kellene.
Komárom-Esztergom megye, Budapest környéke előnybe.
0szi !! 5 napig se mükszik .. tita szar ..nekem vottt de ki basztam .. nagyon gyorsan
Szia,
Be se kössed. Amúgy kíváncsi lennék, h egy ilyen kínai vacak hogyan kerüli ki az HISS-t...
Ha HISS-es, kell a kulcs az indításhoz a zárba!
Igaz, de miért kéne használni? A garázsban melegíteni amíg felöltözöm? Másra nem túl jó mert ahogy Ekecselek írta igen ha szabad téren jár a gép hamar lába kél.
Szia,
Kép róla? Talán meg tudom javítani...
Robogókon lehet használni (már akinek hiányzik), azokon általában automata szivató ls vákumos benzincsap van.
Egyszerűen nem érdekelnek az ilyen nyálcsorgató kiállítások, a csillogó tejfölös-poharakkal, parasztvakításokkal...
No, és mér nem ? :-)
köszönöm, nem járok ilyen helyekre.
Na akkor tárgyaljuk ki ezt is ! Minden motoromban volt riasztó , a mostaniban is /sola-larm/. Nincs rajt indítási funkció , viszont tudja a dobozokat őrizni /erre sincs szükségem /akár a tanktáskát is . Feszültségesés /még egy ledégőt is észlel / , rázkódás , pánik ezek jól jöhetnek . Az indítást a jófajta riasztók többsége nem támogatja . Ezek a szuperriasztók a jetsky-re lettek kitalálva , hogy a kuncsaft után ne keljen vízbe menni indításkor , mert úgyis kuka hozzá , főleg mikor a víz közepén lepottyan , a karján lévő stop zsinór leállítja a szart , de lehet elindítani már nem tudja , na ilyenkor jó ha a partról jön a jel ! Vagy ne tudja ellopni , kimegy a hatótávból leveszi a gyújtást !
Na a kicsi sárga emberek ezen ötletekből merítve alkalmazzák robogóra , gyerek quad-ra stb. több kevesebb sikerrel . PL. gyerek matat a quadba ülve nyomkod piszkál hülye szülő vigyorog ,nyom egy startot gyerek kilövi magát , jobb esetbe csak a falig . Más esélyt nem írok le . Tehát bírka szülő ezt a funkciót alapból kitépte , és ez meg is történt /bocsi T./
Igen képzeld gondoltam ÁM erre is , hogy tökig húzott szivatóval hagyod a karbit , nyitott csappal /ahol van/ a vason . Na akkor jön a messzi indítás , szépen el is indul , majd két másodperc múlva 10000 fordulaton ordít a szamár hidegen . Na akkor sprint hogy visszább lökögesd a szivatót , mikor oda érsz , rádöbbensz hogy az indítási metódushoz szükség van rád 4D-be !
tsanyi álltal írtat nem is ecsetelem , hogy belépsz mondjuk a SPAR üzletterébe , benyúlsz a zsebedbe egy kocsi huszasért közbe ráböksz a gombra , jobb esetbe megvár a szamár ordítva a parkolóba , rosszabb esetbe egy "üzletember" odalép , leveszi a fordulatot , járókelők azt gondolják végre a tulaj meghallotta nem is figyelnek rá . Ember felpattanik , odab@sz egy kemény jobbost a kormányzárnak és van egy üzembiztosan induló új vasa !
Vagy ha új portékával moziba mész csaj átölel csók , közbe mikor a farpofádra markol indítja a vasat , te már nem is hallod mert a lila köd süketté tesz . A szamár végig ordítja a mozit , még szivató nélkül is rohadt nehezére fog esni végig köhögni a mozit a parkolóban .
Szóval ennek nem látom értelmét , de hagyom magam , győzzetek meg , ígérem kiveszem a risztót és veszek bele ilyen kííííínnnnyai szemetet !
1 e hiány-t pótolok: e
Anno vettem egy keway-t amiben volt ilyen funkció, igen sokszor előfordult, hogy míg bent voltam valahol mire kimentem a motor járt, eleinte azt hittem úgy hagytam mire rájöttem, hogy nem mert a távirányító olyan érzékeny volt, hogy a zsebemben megnyomódva elég messziről indította a gépet, kész felüdülés volt mikor tönkrement az akksi (3 hónap) és már csak rúgásra indult.
Pistám, IMOT? 0157-56820730
Szivatóval áll le.....
Az élet egyszerű ám