Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Francba, h lemaradtam róla...
egészségedre, használd is de ne próbáld elszólni azt aki vigyáz a dolgaira :)
Ugyanez a helyzet az én yz-mel. Igaz abban nemtudom hány óra van, én raktam bele 20-at. Utolsó méretes dugó. Biztosan nem cserélem le, mert utolsó méret, következő dugóhoz ha szétesik ha nem akkor is vagy persely vagy nicasil kell. Nem dobok most ki az ablakon 30ezret egy új dugóra feleslegesen. Mert úgysem a dugó fog kárt okozni....
220ezer van az órában, + még amit a kereskedő visszatekert... szóval 300ezer minden bizonnyal benne van és csak megy csak megy
hoki olajjal, ráadásul a "nagyon motorkárosító gázzal" elég sok utánfutós akcióval
ettől jobban mire-minek vigyázzak?
pár hónapja kemény vita volt itt valahol a motor ellenőrző lámpáról is....ott sem lett megoldás az1ik ember így vélekedik-a másik úgy.ez a természetes...elég szar lenne,ha mindenki1formán gondolkodna
nem a 43 üzemóra miatt hanem mert pár kör miatt nem szeretném kinyírni a hengert egy esetleges törés vagy egyéb gond miatt.... ezért gondoltam hogy egy új az sokkal több lehetőséget adna hosszabb távon.
Van benne allofutes, ezert erdekel hogy mennyi az olaj. Mert nem taposom addig mig jeghideg az olaj.
Teged nem erdekel, de en szeretem latni hogy mikor szarik be a termosztat, nem szeretem ha sohasem tud bemelegedni az auto. Ugyanis en vigyazok ra veled ellentetben :)
sosem érdekelt a vízhőfok sem, max nyáron amikor futón nagy a súly akkor ránézek néha hol áll a mutató
másfél köbméter sóder meg szokta emelni 100fok fölé
ha ennyire kell neked a meleg olaj tegyél bele állófűtést. az is nagyon jó és hasznos dolog

épeszű üzemeltetés mellett a kocsiknál az esetek többségében előbb rohad le a kasztni mint hogy a motornak valami jelentősebb baja lenne
A bmwben pl nincs vizhofok jelado, ugygondolta a bmw hogy nem kell. Tudod te milyen zavaro az hogy nem latod hogy all a viz ?

Persze aki leszarja a jarmuvet es csak hajtja annak mindegy...
Agybaj persze, hat hulyeseg ! Vegulis tenyleg hulyeseg, a viz 10perc alatt 90en all az olaj meg nem. Hat tiszta hulyeseg higy latom milor uzemmeleg a motor valosan. Kimegyek le is huzom a csatlakozot a muszerrol, baromsag az egesz. A fordulatszammero jeladojat is lehuzom, az sem kell.
kb.ezt mondom én is...
én azt mondtam,hogy fölösleges....nincs rá szükség láttam olyan új endurót pl,amin egy km-óra volt meg 3visszajelző....de nem is akarok én ezen rúgózni,rátehetnek lófaszt is,de egy csomó dolgot csak azért tesznek autókba/motorokba,hogy el lehessen mondani:na ez is benne van....
Csak1példa:volt olyan autóm,amibe minden extra benne volt,de egy csomó dolog kurva fölöslegesen,sőt1enesen idegesített....pl.az esőre bekapcsoló ablaktörlő....egy fos volt.Össze vissza törölt....de mindig szarul De a tesztbe faszán bele lehetett írni,hogy :esőszenzor
Na de hagyjuk is,mert úgyis mindenkinek más a véleménye....az enyém ez
ezek a dolgok azért jók mert a gyártók keresnek egy halom pénzt vele
mivel ezt így nem reklámozhatják ezért kitalálnak valami jó kis reklámdumát ami után veszi a nép mint a cukrot
hozzátenném hogy ezek többsége praktikus is valamilyen szinten de simán megy az élet nélküle
de
pl egy olyan dolog mint a terheléses féklámpa visszajelző nemigen van, pedig akár életet is menthetne, ebben úgy néz ki nincs akkora pénz, meg ugye ha törik a gépjármű akkor az ismét haszon a gyártónak

amúgy olajhőfokmérő ugyan mi a jó fenének egy vízhűtésű kocsiba?? ez azért már tényleg agybaj
Azért akarsz dugót cserélni mert 43óra van a jelenlegiben ?
minden műszer ami van gyárilag az zavaró, balesetveszélyes mert az ember állandóan azt bámulja na hagyjuk már

Van az autómban gyárilag olajhőmérséklet és feszültségmérő is,mekkorahülye ez a vw hogy ilyet belerakott, állandóan azt nézem....
hát utcai motorra a ford.szám mérő fölösleges is....csak ugye optikailag jól mutat a műszerfal,ha párban vannak az órák...
Senki sem mondta hogy azt kell nezd allandoan, hulyeseg a kmh mutato meg a fordulatszammero is.
Sziasztok! Tavaly kezdtem el a motorozás ezen formáját és nagy lendülettel szeretném is folytatni. Viszont most nagy gondban vagyok így szerelési tanácsot szeretnék kérni . Előző szezonban vásároltam a motorom( cr 125) ami még örömömre nicasilos hengerrel szerelt bár túl méretes dugóval van . Jelenleg 43 üzemórán áll és egy nagy szerviz közepén járok. A szerelőm tanácsa szerint hüvelyezni kellene amit én nem szeretnék. Jelenlegi dugó méret 53.97. Henger tökéletes állapotban van így a kérdésem az lenne hogy szerintetek érdemes egy ugyan ilyen méretű dugattyút beletennem és egy ideig amíg anyagi helyzetem megengedi az új hengert így hajtani? Minden jó tanácsot előre is köszönök!
Szereljük
Ha a robogó szíjra az van írva hogy 16,5x751 akkor annak a szélesség a 16,5? Mennyire gáz ha csak 14mm meg egy kicsit rojtos a széle?
Mit össze nem tudtok szarakodni egy olyanon, hogy lehet e oda kötni vagy sem kérdésen.
Mindenki Bíró, jogász, ügyvéd, kutyaf@sza@ lesz ilyenkor.......
Menjetek verjétek ki inkább..... :D :D
Vezessétek le az asszonyon a feszkót! :D
nem hülyeség ez ini!olyat is rá lehetne szerelni,mint az autókban,súlyérzékelő az ülésben.és jelez,ha nem kapcsolod be az övet.
csak a motoron azt jelezné,hogy éppen rajta ülsz... na és ha már nem jelez,akkor nem ülsz rajta....szóval vagy rá se ültél,vagy már leestél róla
Jól teli aggatjátok minden szarral a motort aztán csak azt nem veszitek észre hogy kimegy az traktor elétek
Nem mindenki olyan fagyizó motoros mint te. Gondold át még egyszer hogy mire való ez a dolog :)