Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neki elmegy üresben is a fagyizóig.
Marad a helyzetjelző.....
14,5 mutasson folyamatosan az a lényeg! :D :D
Azt kell látni, h 15V felett vagy 13V alatt ne legyen.
Az üres jelzőről?
Pont az a lényeg, h menet közben is lássa.
Ha a helyzetjeltőre kötöd, kevesebbet fog mutatni, mint az akksi fesz, de arra amire szeretnéd használni tökéletes lesz. Nekem is oda volt utóljára.
Ami nekem van tizedre pontos kalibrált multiméterrel lett tesztelve. Ellenben az üres jelzőről mérve már majd egy volt veszteséget mért
Menet közben minek?
Beinditod megnézed hogy van töltés aztán indulhat a nap
Aztán amikor a fagyizo előtt ismét beindult ismét látod hogy van töltés és boldogság van....
Épeszű ember nem nézi út közben hogy van töltés vagy nincs....
Így , így ahogy mondod!
Pont azért kell hogy menetközben világítson alapból is pontatlan a műszer tehát nem mérésre kell hanem csak egy tájékoztató jelleggel hogy minden jól működik a töltésrendszerben vagy behalt mondjuk a fesszab...
Köszi
Ló @.....
A világítás vezetékei simán ellopkodnak fél volt feszültséget
Csakis az akkura egy relét még bekötni a körbe és az üres jelzőről leszedni a negatívot
Aztán menet közben nem világít
Rendben, köszönöm!
Akkor első helyzetjelzőre kötöm!
Igen, nyugodtan oda kötheted. Megfelelő értéket fog mutatni, mind1, h az áramkörbe hova kötöd bele párhuzamosan.
A kürt egyszerűbb(már ha gyújtáson működik).
A műszer pontatlanságát figyelembe véve igen.
Sziasztok!
Tudnátok segíteni, nem vagyok villamosságban nagy szaki.
Rendeltem egy Voltmérőt a GSXR-re. Ami a képen látható....
Van egy pozitív meg egy negatív saruja, ez egyértelmű, akksi + , -, de akkor folyamatosan mutatna.
Ez köthetem gyújtás utáni 12V ra, mondjuk a helyzetjelzőre pozitívára???? Megfelelő értéket fog mutatni? Jó az úgy?
Tourmax és Prox szelepkorongok elérhetők az alábbi méretekben gyakorlatilag az összes motormárkához:
ø8,80mm, ø8,9mm 0,02 százados lépésekben
ø13mm, ø25mm, ø29mm, ø29,50mm 0,05mm lépésekben
ø7,5mm, ø9,5mm, ø10mm 0,025mm lépésekben
ok, ha köll majd szólj....
Nem tudom mèg vastagsagot, mert be szeretnem csiszolni. @29mm-es kène a Yamaha xs 400 12E DOHC tìpusba...
Gyári kawasakit tudnák is keresgélni neked /természetesen ingyééé / csak nekem 9.48-asok fannak sajna .
Nyugodtan berakhatod , de az ellenőrzési intervallumot mindenkép betartani . De ezt ugye a gyári lapkával is illik betartani .
Próbáltam átnézni az utóbbi pár oldal termését, csak azt szeretném megkérdezni végeredményben, hogy akkor most a 400-valahány forintos 7.48-as átmérő Prox lapka értelmes minőségűnek számít? Mi a tapasztalat? Mert akkor már rakom is be holnap.
Üdv 2590 ft-ér van egy ötös Prox csomag, ha érdekel. 1.225-től 3.475 tudok adni ha másmilyen kell... irj: lucifer0820@freemail.hu
Milyen vastagságú 29.00 (vagy 29.50mm-es) korong kell..?
Tulsagosan jo ember. Komolyan. Orulok hogy itt dolgozhatok.
Bregi. Kösz a vdit. Ott is latszik. .....nem egyforma meretüre teszik a BMW gyarba a szelep hezagokat. söt AZ is látszik hogy a lézer tapogatja le korong nélkül a hézagot .4 evet en is le huztam a estergomi suzukiba. ..... Szevasz. szopas mentes sok melor