Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyenlore feldobok egy huzalkotegelot es ranezek par fek utan hogy egyaltalan a veszelyzonaban van e.
Pár pötty ? konkrétan ki van szakadva a króm !
ha csak pár pötty van próbáld meg gyantával feltölteni, valahol olvastam erről
Akkor ez baj.
Ott a tengerparton van ám sok moci ! És nem mind ilyen tré ! Trehány gazdi , tré vas !
Tudom sajna ez van. Minden gyártásnál spórolnak még ha darabonként pár cent is, a végére milliókra rúghat.
Most keresgelek a hondamhoz cromszarat,kb 300 euroert uj van,egyenlore ugy nez ki nem kell mert nem eri el azt a 3-4 pottyot fenn,de ha kell csak olcsobb mint hetente szimering.
ey hulladék fos a mai ipar, mindenen spórolnak
asszony biciklijén a krómozott kormány fél évesen már itt-ott rozsdás volt
Tengerparton vagyunk.
Gondos gazdája lehet... a többi része milyen lehet a motornak.
Ami a legjobb hogy ez egy 2006-os V-storm
Igerem beszamolok meddig tart a szimmering. Tulaj tud rola.
polírozva már bírni fog akár egy-két hetet is
nekem a szimó volt valami hasonló, de pár hét után már olajos volt
pedig 1000-es vizes smirglivel leszedtem az összes kiemelkedést tána a 2000essel símogattam még egy darabig
Sajnos a tulaj nem vesz ujakat igy csak felpolirozom egy kicsit es igy tovabb tart a szimmering. Plusz egy kicsit felkemenyitem igy nem jar akkora utat majd. Meglatjuk.
Tengerparton használta , tárolta??
Józsi ! Ezek olyan szépek ! Írd le mi lesz ezekkel a szárakkal ?
Napi szívás. Rozsdás teleszkóp plusz az előző "szerelő" csavarhuzoval verte be a szimmeringet.
Üdv Urak !
Olyan kérdésem lenne a krossz / enduro/ sm vonalon hogy 2T motornál ez a henger újra nikasilozás mennyire működőképes vagy csak a sz@rnak adunk vele egy jó nagy pofont ?
Kérem hogy olyanok írjnak akiknek vagy van tapasztalatuk vagy szakmailag tényleg értenek hozzá !
Köszi ! :D
Ok. jövő héten megy vissza ,most Beremenden van,aztán majd valamelyik gyereke elmegy érte.
Persze hogy jó . Ha jónnek be Gyórbe csörögjenek meg . 06202513944
nagyon rendes vagy köszönöm szépen, Pannonhalmán vannak rokonok ök lehet ,hogy elhoznák, ha neked is jó igy.
ez egy kb 80mm-es rugó volt a levegős főtartó egylapos , némi anyaghibával , na meg az elszált dob ! Még ma is rossz rá gondolni . Na meg az utólsó nagy vas , ezzel 3 évig voltunk pajtások !
Igazából nagyon sok problem lehet amit az ember csak akkor vesz észre amikor már baj van, ezért kell időnként mindentől függetlenül cserélni legalább a betéteket (én most évente cserélem ha kell ha nem) és a gömbfejeket.
Egyszer még dobos pótnál a b -tengelyen fele dob eltünt , semmit nem vettem észre belőle , csak a végeredményt ! Rohadtul kétségbe ejtő helyzet !
Szépen sorolod , de ehhez még hozzá jön a kereszteket megfeszegetni , főleg most a pumpán , mert munka közben megy az egész hajtáslánc 7. seb. fokozatban . Szarul esne betonnal tele széthullana egy kereszt .
Hááát, életszerű és biztos alapfelszerelés minden kocsinál a telóstükör. Nem kétségbevonni akarom az alaposságodat csak hát a tapasztalatom az utóbbi évek alapján nem az, hogy minden járműnél mindenki hetente kívül-belül megnézi a betéteket-tárcsákat-pofákat-dobokat. Amíg nincs észrevehető jele addig az ember nem nézegeti és ugye jelen esetben a történet arról szólt, hogy ezt a fajta hibát jelzi-e valami vagy sem? Hát ha szerencséje van a ridernek akkor jelzi, ha nem akkor nem és elkoptat mindent mire kiderül.
Az elsőket látod kívülről is , a hátsókhoz és a pótnál bizony nem naponta , de kéthetente biztos hogy megnéztük , vagy én vagy a gazda !
Ja és jóbarátom ilyen célra teleszkópos toll tükör ! Tudod milyen ez ? Ha nem lefényképezem !