Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen az olajszint ha kevés a tankon levö küjelzőn villog a piros az üzemanyagszint jelző kockák alatt . Valamikor cseréltem a saját gpz-menn az adót mert mindíg villogott jó olajszintnél is . lehet hogy neked is ez villog ? Mert akkor neked is a pirostappancsos jeladót kell cserélni .
Tehát van olajszint jelző müszer is, meg olajnyomás visszajelző?
A pirostappancsos az az olajszint jelző . A lánckerék ,melletti szerintem az üres lesz . Írtam neked szakadás vizsgálóval , gyújtáson sípol a test és az érintkező között , berakod sebességbe akkor szakadás , és nem sípol . A nyomás jeladót máshol keresd , Kb a jobb oldalon a vezérkerekek olajcsöve körül . Azon az átkozotton jól eldugták ! A nagy zizin bal oldalt az olajtálcába van tekerve .
Az első képen tuti az üres jeladója van de hogy a másodikon se az olajnyomás jeladó van az is biztos
Olaj szint jeladó
Sikerült végre lefotózni,itt van két érzékelő az egyik az olajnyomás jeladója a másik az üresjáraté. Nem tudom melyik melyik.
Pár helyen foglalkoznak nicasiloztatással (külföldre küldik ők is ha jól tudom) és kb annyiban van, mint a hüvelyezés. Igaz, a hüvelyezés ára függ a hüvely minőségétől és méretétől, felömlők számától és méretétől. Nagyjából 1 éve még így volt a 70-es hengeremmel.
azzal a hengerrel csak azt tudod csinálni , gondolom az új az a motor árával egyenlő , esetleg bontott henger , vagy blokk játszik egy kompi mérés után !
sziasztok. van egy gilera arizona 125 tipusu motorom. sanjos elszállt a dugattyum és vele egyutt vége a nicasilnak is. szerintetek ha meg hüvelyeztetem az jó döntés?
2007-es Aprilia SX 50
nem kell regisztrálni és milyen motorhoz kell.. ?
Sv 1000 rol en sem.
Ha kesz a motorod feltehetnel egy jo videot ahogy gyorsul a gep. A hangja miatt. Itt nem ismerik ezt a tipust es nem akarjak elhinni a 18 ezres fordulatot. Ami a youtube-on fellelheto eleg silany videok rossz hanggal.
Értem,akkor ezeket átnézem és köszi a gyors választ!
Karburator tuszelep atenged. Vedd ki a gyertyakat is valoszinu a dugo tetejen ott a benzin. Nehogy raindits. Mikor kint a gyertya tegyel rongyot mindegyik gyertyanyilas fole es forgatsd at, vigyazva nehogy a begyulladjon a szikratol a kilovo benzin. Benzincsapod membranos? Ha igen az is lehet a problema ha a membran atenged es a hengerbe csepeg a benzin plusz ha a membran szelep atenged es a karbi uszotu is akkor mindket alkatresz hibas.
Üdv!Zxr 250 problem!Ma leengedtem a motorolajat és kb 5 liter jött le a 2.6 helyett,ami a nagyobb baj,hogy ennek nagy része benzin.Kérdésem hogy hol keressem a baj forrását,karburátor,vagy esetleg komolyabb a hiba?Elöre is köszönöm a választ!
Hajtás körül nézz szét szíj variátor kupplung
HELP!

Gilera Runner VXR 180-as robogóm van.

Olyan problémám lenne, hogy a motor melegen lassan magátol elindul, ha nem húzom a fékat akkor megy.
Tegnap este amikor leállítottam akkor nem tudtam előre-hátre tolni a motort, mert olyan volt mintha fogna a fék, amikor beindítottam akkor előre nem nem "ragadt de hátrafelé nem lehetett tolni mert ment volna előre.

Mi lehet a baj?
Hát a képet elnézve nem kérdés ez cserés
Köszi BanditBiker majd ránézek. Regisztrálni kell, hogy lássam az adatokat?
Sziasztok
2004-es évjáratú R1
Kuplung alatt kis lánc ami az olajszivattyút hajtja,szerintem elég laza.Mekkora lógás ami még normális, vagy a megengedett?
Előre is köszönöm a segítséget
Gabi
Prox 48 900.. Méretet lásd fényképen..

Maß A: Durchmesser oben : 20.0 mm
Maß B: Durchmesser unten : 43.0 mm
Maß C: mittlere Länge : 129.0 mm
Maß D: breite oben : 21.9 mm
Maß E: breite unten : 21.7 mm
Maß F: Gesamtlänge : 174.2 mm
Maß G: Innere Länge : 97.5 mm
Maß H: Durchmesser Bolzen unten : 35.0 mm
Maß I: Länge Bolzen unten : 64.7 mm