Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hivj
Semmi gond.
Szia Józsi ! Nem tudtalak elérni skype-on ! Lenne kérdésem mi a véleményed ! A zzr fórumon kérdeztem a számú hozzászóláson [#5184480] Légyszíves , kiváncsi lennék a véleményedre !
ellenállás vizsgálóval érintkező és test között vezet , sebességbe rakod , szakad ! Ha így van akkor az üres !
Bocsi....uj telefonom van, ujra kellett mindent aktivalnom.
Derítsük már ki !
Akkor lehet azt találtam meg? holnap megnézem, meg lefotózom.

Eltűnt a vibered? Írtam neked, meg csöriztelek...
Szívesen
Köszi a segítséget RC51!
A kislánckerék alatt ? Ejha , ott az üresjárat jeladó szokott lenni ! Készíts egy képet róla alkalomadtán , és köszi a visszajelzést , mindíg tanulunk !
Sziasztok!
Villaolaj táblázatot keresek, motor típusra és feltöltési mennyiségre.
Szia! Bocs , hogy csak most irok, megtaláltam a jeladót, a kislánckerék alatt van,megnéznem, mért nem mükődik, még nem sikerült, de majd arra is sor kerül.
Szevasz Bandikam !!!! Jah van. 2 is volt . De aaz enyemt eladtam ( 250 cm3) es mar csak a gyereke van meg ( 110 cm3) . Ha erre jarsz nezzel be hozzam egy bambira. Segithetnel megint teloszimeringet cserelni a cbr-be ;-))
Szia!Van quad-od is?
Én ezt úgy oldottam meg hogy a kesztyűtartóba raktam két piros nyomógombos kapcsolót , ami közvetlen az akksiról bizti után kap pluszt , és ez kapcsolja a markolatfűtést is , így a xicces kedvű barátaim nem tudják nyáron a tűző napon ráb....ni a fűtést , de így a risztó sem fogyaszt semmit ha nincs rá szükség , tudom teljesen áramtalanítani , Az én véleményem az hogy közvetlen az akksiról vidd a delejt , mert ha csak stekklámpa vagy telefontöltés a cél mondjuk egy motoros találkozón , ne kelljen gyujtásra , vagy parkírfényre kapcsolni , mikor úgy is töltés nélkül szipkázod az akksit .
http://www.ebay.com/itm/Motorc...

Ezert mondtam hogy lehet az USB connector jobb lenne neked de abban nincs sima szivargyujto.
Elvileg ennek az aramfelvetele csak minimalis azaz 1-2 het alatt semmit nem merul az akku de lehet 1-2 honap utan mar nem indul a motor. Ilyeneket szereltem mar be.
Amit Te linkeltel egyaltalan NEM meriti az akkut. De ha benne hagyod az USB atalakitot (ugy beazik nem vizmentes) akkor ugyanaz amit en mutattam.
Köszi!
Sima szivargyujtós aljzat lesz , csak veszek bele egy USB átalakítót.
Ebayről rendeltem, ebben benne van a bizti is már:
http://www.ebay.com/itm/131175...
Ha direkt akkura kötöm nem fog lemerülni az akksi, mármint úgy értem , hogy nincs minimális áramfelvétele az aljzatnak?
más gyártó más ár , egyiksem rossz de a különbség nem 30 hanem 15 http://motoroswebaruhaz.hu/spl...
Kotheted direkt akkura is csak biztositekkal rogton az akkunal. A helyzetjelzo aramkore is jo csak figyelj hogy a biztositek ugy van tervezve arra az aramfogyasztasra. Ha mondjuk egy pici kompressort akarsz majd mukodtetni akkor lehet nem birja plusz a gyujtasnak rajta kell lenni.
Viszont ha csak USB miatt akarod akkor vannak 1 vagy 2 csak USB vizmentes "konnektorok".
Sziasztok!

Egy olyan kérdés, hogy 12V szivargyújtó aljzatot, ha felrakom a GSXR-re , gyújtás utáni 12V ra kell kötni vagy köthető fixben az akksira????
Gyújtás utáni 12V a helyzetjelző pozitíva jó???
sziasztok. nekem egy exc 525 04-es KTM-em van. még nincs szét szedve, ezért nem tudom, hogy milyen hajtókar van benne. de annyi a kérdésem csak, hogy miben különbözik a PROX és a WÖSSNER hajtókar? mindegy melyiket veszem bele? mert kb 30ezer Ft az árkülönbség. köszönöm a segítséget!!
Udv. Keresnek debrecenben szerelot, olyat aki foglalkozik quad szerelessel !