Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tasit keresd.. Ő a mágusa
a karbin látod hogy vákuumos-e a csap mert onnan szív ja a vákuumot
a vékony cső meg az olajcső
a vákuumos csapot le tudod tesztelni egy fecskendővel avval szívd meg a levegő csövét
nem emlékszem már milyen a scarabeó tank de nézd meg a sapit hogy nincs-e eldugulva a szuszogója
bár ha nem folyna a benzin rendesen szivatóval nem menne
sziasztok!

Nem igazán vagyok járatkos kis 2t motorok beállításában tanácsot szeretnék kérni. Adva van egy 50cc fekvő minarelli blokkos scarabeo. A probléma az, beindul rendesen szivatóval, ha visszatolom kis idő után elindulok a motorral de 30-40 méter után elkezd fulladni, semmit nem reagál gázra és mintha levennéd a gyújtást leáll. Ha a fulladás közben ráhúzom a szivatót akkor "rendbejön" megindul és megint 30-40 méterig jó. Olyan mintha elfogyna a benzin vagy ilyesmi szivató nélkül. Karburátor tiszta, szét volt szedve. Másik kérdésem ha lehúzom a benzincsövet a karburátorról kéne folynia belőle vagy vákumos a benzincsap? Van egy egy vékony cső a karburátorra dugva oldalról a blokkba megy a másik vége, az micsoda? Köszi!
köszöntem
ez pedig le ír mindent
Azt előre megmondani nem lehet a többi alkatrészen is nagyban múlik de azt tudni kell minden tuning rohamosan rövidíti egy motor élettartamát
Üdv! Az érdekelne, hogy adott egy Honda XR650R amiben emelt kompressziós dugattyú (11:1) a gyári (10.0:1) van. Ez mennyire rövidíti meg az élettartamát?
tudna nekem segíten i valaki a 87 es gsxr 1100 as karbi beállításában? pontos értékek ilyesmi mert még service manualban sem találtam szinte semmit az a gondom vele hogy nehezen indúl és durrog lövi elég rendesen a lángot
hello mindenkinek
A kiegyenlítő rezgésmentesítő tengely feletti olajcsőben kéne lenni esetleg ?!
Szia ! Ha emlékeim nem csalnak valamelyik olajcső végébe keresd , ha ott nincs , akkor a gyujtásjeladó alatt találod a baldeknit levéve .Írd meg merre rejtőzködött ?!!
Boldog karacsonyt mindenkinek!
Szevasztok!
Van egy kawasaki gpz1100dfi motorom,az lenne a kérdésem, hogy merre van rajta az olajnyomás jelző gomba? nem világit a visszajelzőm ,és nem találom a gombát.
Hali. KÉrdezném, van egy ABSes motorom. Absolút üres az egész rendszer. Hogyan kell, vagy lehet-e otthonilag feltölteni fékfolyadékkal?
15 körül + alkatrèsz talán
Sziasztok! Ki tudja, hogy mennyibe kerülhet nagyjából szervízben egy teljes robogó blokkszétszedés és összerakás? 50es robiról van szó.
Terepre szoktad használni? A cross kuplung nem alkalmas hosszabb csúsztatásra, az acéltárcsák eldeformálódnak azért nem emel ki!
Próbáld meg itt (http://www.nagyvas.hu/). Tudsz tipusra évjáratra szűkíteni.
Erőt, Egészséget!

YAMAHA motoromhoz a következő paraméterekkel keresek új láncszettet.

Első lánckerék: 16-os (ajánlott márka: JT vagy Esjot)
Hátsó lánckerék: 46; 48 (ajánlott márka: JT vagy Esjot)
Lánc: “O”-gyűrűs 520-as lánc, 108; 110 szemmel (ajánlott márka: D.I.D. vagy EK vagy Esjot ASAHI “X”-gyűrűs; javasolt az erősített lánc)

Szeretnék segítséget kérni abban, hogy hol lenne érdemes Pesten körülnézni, illetve ha valakinek van bevált webáruháza, akkor kérem, hogy linkelje be nekem.

Előre is köszönöm!
Kellemes ünnepeket mindenkinek!
Mert felfújja?
ha már hidegen is kemények a csövek akkor hengerfejes
Gyertya nem fehér?
Hát az sajnos nincs rajta
Ventilátor elindúl rajt?
lehet a hengerfejtomites beadta a kulcsot