Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Néztem.De szerintem marad a jó öreg ebay megint.vicc hogy ide haza semmi nincs :/ :/
Itt nézted?
szegecsek
Sziasztok!
Nem tudja valaki hogy hol lehet szegecseket kapni tárcsák hoz? Reggel óta keresem a neten hogy hol lehet kapni de sehol nem írják.

Előre is köszönöm!
Fordítok: remélhetőleg a kűlső gyűrű átmérővel azonos krova dugót használt a beütéshez mint célszerszám.de ahogy nézem kár is lovagolni ezen úgyis kuka az egész ha elgörbül bármelyik tengely
"krovaszemre ütöttem ugy ütöttem be" ?!?!?!
a váltóra nem sóztam rá és a csapágyat is krovaszemre ütöttem ugy ütöttem be
Látod az eredményt....
muszály volt hiába melegítettem.. és nem vertem bele.. ütöttem amennyire kellett de azert nemugy mint azőrült de nem is kocogtattam
Pedig csak annyit kellett volna, hogy csapágy a mélyhűtőbe, blokkfél a sütőbe, és beleesik, legfeljebb gumikalapáccsal kell megpöccenteni.
Idézlek: WaRóó [48601] december 4. 15:45 "...és akkor is bele kellett elég erősen kalapálni a csapágat sajnos..." Most ki hazudik?...
Hát nagyon régen volt de ha jól emlékszem a suber nem tud felmenni. Van hogy a membrán fedelben van egy határoló ütköző. Van úgy hogy a suber oldalról meg van furva és egy bizonyos ponton nem emelkedik tovabb. Ezen kívül nem tudom. Mondom ezer éve már. ...
Szia tudnál segiteni abban hogy egy 80-as évekbeli xj900-ban hol lehet folytás német motor 40le.
Dehogy vertem bele..
Kidobhatod akar most is!
Elvileg vegtelenszer hasznalhato, de tudni illik, hogy nincs olyan hatekony mint a gyari papirszuro, igy tobb szemetet engedhet be, foleg ha mar "megtelt" szemettel. Ezert viszonylag surun illik takaritani. Vannak akik 1000-2000 km kènt mossak olajozzak. Ha nincs hozzakarburalva a motor ès hosszutavon gondolkozol a geppel, akkor vegyel bele gyari papirszurot, foleg ha varosban hasznalod.
Ja lehet hogy beleverte ferdèn a csapágyakat azèrt látja úgy hogy imbolyog. :D
"Remelem nem okoz bajt." Beleverted a csapágyakat a blokkba. Üt a tengely. Most komolyan. Szerinted ez nem okoz bajt?.... Má ne is haragudj....
Oké! Hát én csak egy nyomdász vagyok!
Ezért lenne is egy kérdésem !
Van nekem egy k&n légszűrőm olajjal tisztítóval
csak azt nem tudom hogy mikor kell kidobni vagy cserélni ezt a szűrőt!
Ezen elég jól át lehet látni és nem tudom mit tegyek!
Mérnök urak szerint?
Inkább kérdezzen , mielőtt bajt csinálna. Nincs ezzel semmi baj.. mivel én villanyszerelőként kezdtem, bányászatban ott is eleinte tekercseléssel, így ha valamit elbsztam azt a biztosíték vagy a működésbeli hiba jelezte, nagyon is! A vizsgafeladat csillag-delta mágneskapcsoló huzalozás volt. Éppen ezért nem sok mindent qrtam el. Villamosságnál az van, hogy működik vagy nem, és kiveri a a biztit! Nem lehet magyarázni, hogy "fáradt volt a kisautomata" , vagy szorul a csapágy és egyéb marhaság.
Akkor is lefogadom, hogy mielött elvégeztél bármit is, neked is Volt pár tönkretett dolog a hátad mögött...
Èn 11 évesen magam voltam kénytelen a versenybringám javítani, egy-két évre rá hogy sokszor sokmindet elbasztam, már az egész osztály bringáját én javítottam...a szakközép-technikum csak 15évesen kezdödött, az egyetem meg még késöbb...a szakmába meg 24-25éves évesen helyezkedtem el...ezen idö alatt is sok mindet sikerült "hazavágnom"!
Akkor fejlödünk a legjobban, ha tudásunknál magasabb szintü feladatokba vagunk bele. Itt a legnagyobb az elágazás. Valaki elbukik, elmarad, visszamarad a rutinfeladatok szintjén, és lesz olyan aki meg lépdel elöre megfontoltan, óvatosan, de határozottan...

Valakinek nyüg egy probléma és annak megoldása, van akinek az élete értelme...
No igen, de én is elvégeztem egy szakmunkásképzőt előtte, majd utána a többit, hogy tudjam mit csinálok! Majd akinek lesz hozzá sütnivalója ugyanezt fogja tenni.
Egy egysoros mélyhornyú golyóscsapágynak szolóban nincs ilyen irányba szögmerevsége, ezért használjuk öket párban vagy egymás mellé helyezve, vagy a tengely két végére. A tengely görbeségét méröórával ellenörizzük, úgy hogy két végét egy -egy prizmába tesszük, a köezepén kiválasztunk egy méröfelületet, oda a méröóra tapintójával ráállunk, aztán körbeforgatjuk a tengelyt, és megnézzük mennyit üt.
vagy...
nem a használat a lényeg
amikor a gyerek x-box nevű kütyöjét szedtem szét én is onnan lestem mert ott meg volt melyik lyuknál kell benyúlni hogy ne törjem el a rögzítő füleket
a szemlélet inkább ami megváltozott
most nem jut eszembe semmi konkrétum mert már csúszik a szíj, de néha ledöbbentem már a gyerek(ló@ gyerek már 17 éves) dolgain
Nem volt megtamasztva csak egyik vege.
Ezt sem tekíntem annyira borzalmasnak, hiszen valahol el kell kezdeni, és ha még emlékszünk mi is valahol itt kezdtük, csak nem Volt ilyen virtuális segítségünk...de hogy helyzet pontos leírása nem megy, na az már baj.
Azért ez nem olyan nagy gond, a legkisebb lányom 2 hónapja eldöntötte, hogy zenélni fog, vettünk neki egy furulyát és beiratkozott egy tanárhoz, még aznap este a youtube-ról megtanult egy számot, másnap egy másikat és mire az első órája volt lekottázta azokat és még néhányat, most hétvégén fellép és 24.-én is fehérváron egy előadáson (azt hiszem templomi lesz). Lehet. hogy a mai fiatalok tudják használni a netet és nem csak fórumoznak?