Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A vizpumpán alul nincs légtelenítő csavar? egyszer egy gpz-vel hasonlóan szívtunk...emiatt
Üdv ! Valakinek lenne még ötlete , hogy mit kéne megnézni egy sokat állt kawasaki klr 600-as hűtő rendszerében ,amiért forralja a vizet ?
- vízpumpa forog
- hűtők tiszták
- termosztát nincs
- vegyileg átmosva az egész
álló helyben 5 perc alatt felforr
A segítséget előre is köszönöm !
Megnéztem másik hűtő sapival , és azzal is változatlanul forralja
Szétszedtem és termosztát nincs is benne
Esetleg a hűtő sapka nem tartja a nyomást ezért forr a víz. A sapkában a gumi el lehet öregedve vagy a szegecselésnél laza.
Sziasztok! 2003as Suzuki RM250nek nem old a kuplungja. A kuplung szemre kiemel, sebességbe rakom a motort a kuplungot behúzom elkezdem tolni de nem old. Valakinek esetleg volt már hasonló jellegű problémája? Segítségeteket előre is köszönöm!
Lehet a termosztát is be van rohadva
Üdv ! Van egy kawasaki klr 600-89 es motorom , ami több évet állt. A hőtőből rozsdás víz folyt ki, meleg vízzel többször is kimostam, meg ahol láttam kitakarítottam, de sajnos azt tapasztalom hogy forralja a vizet , mi lehet a baj ? valami még el lehet dugulva a rendszerben ? A segítségeket előre is köszönöm !
Sziasztok!
Vettem egy Suzuki sv 1000 s k3 motort. Olyan problémával állok szemben hogy kis gázadásnál (kb 2, max 3 mm mozdításnál) olyan mintha lekapcsolnám egy pillanatra a gyújtást! Ha 5000 fölött pörög akkor nem csinálja, de mikor üresben minimális gázt húzok felpőrög 3200-ig és visszaesik a fordulat 2000-ig, szóval másodpercenként 2x ingadozik. Mikor hidegen indítom elindul a motor és alig tartja az 1000-es alapjáratot, melegen szépen 1300. Olaj, olajszűrő, légszűrő, gyertya cserélve lett és még szelephézag ellenőrzés valamint injektor szinkron is volt. Mindezek ellenére ugyanazt csinálja! Ha esetleg valaki járt ilyen problémával és kiküszöbölték akkor nagyon megköszönném ha leírná!
Tudok adni 5-ös egyoldalon öntapadó szivacslapot, én is azt használom sok helyre.
Ez sok? http://www.parafashop.hu/PARAF... de biztos van barkács boltokban kisebb tábla
Sok az ív.A tank alján van egy rezgéselnyelő réteg gyárilag öntapadós szivacsból,a légszűrőház felett.Na ezt akarom kivátani fillérbaxásból ilyen szivaccsal.
Ez volt a tippem simán kijön 4 lapból,Az meg max 2 rugó.Csak triumphnál picit szorult de rányomkodva tuti lett,gondoltam a hondánál nem barbárkodok,de 12 rugót nem ér.
Esetleg még az 5mm parafa lap is jó lehet, az elég jól bírja a hőt, a benzint is.
A szett (3db) 12873.- Szerintem ha a 10mm-es légszűrő szivacsból vágsz, az is tökéletesen megfelel, mert simán összenyomódik. Nem fogja kitámasztani a tankot a légszűrőfedélen. A gyári tömörebb.
Valami hasonlóra gondoltam: https://drpadlo.hu/profi-floor... , de láttam ilyenben gumis érzetet keltő vízállót is
A légszűrőszivacs sem hőálló, a benzin hatására kitágul egy kicsit
Azt találtam már.De nem filléres tétel.Lehet a hondában megnézem,usa-ben darabja 5 dollár.
Kiváncsivá tett mennyiért mérhetik itthon.
Ilyen bőrös szivacsom van csak a hő és benzinállóságában nem vagyok annyira biztos.
Most ugrott be, valamelyik beszállítódnál biztosan találsz
Próbáld meg kárpitos kellékes boltban, nagy eséllyel kapsz
Vannak a sűrűbb zárt cellás poliuratán-gumihab szigetelő lapok, próbálj olyat keresni
Nem légszűrőbe kell,szétfoszlott a tank alatti felragasztott szivacs lap,azt kéne pótolni,300-400 egy ilyen lapnak darabja,a gyári ki tudja de nem annyi az fix.
Viszont az oldalt csak 5 milis a nagy lap az 10-es.
Azt azért tudni kell hogy már a 10mm vastag is elég semmitérő ezekből az olcsókból. a 20mm amin át nem lehetne tv-t nézni
Kérdés.
Létezik 5 mm vastagban ez az olcsó légszűrő szivacs amit táblában lehet kapni.
Neten csak 10-15-20 mm-est találtam.De a gugli nem a barátom.
Yamaha Majesty 150-nek A karbiba az úszó állitható?