Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért majd tisztítva is szeretnénk megnézni !
A tulajdonos azt mondja hogy csak másfél évet állt
jó pár éve én egy simsonnal jártam így
annyi kölönbséggel hogy ott a korrodált réz cuccok miatt sokkal zöldebb volt
az úszó is teljesen odavolt
Ez szép feladat lesz ! Azt látom hogy Kawasaki , de hol töltötte az elmúlt 10 évet , elásva ?
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy miben befolyásolná a motor működését, ha a nem gyári kipufogómat kicsit rövidebbre vágnám?
Üveg gyöngy mosóval megoldható.Már nem egy ilyen hasonló "védőréteget" takarítottam le.
Ha ha ha......kihívás
Javaslom vidd az esztergályoshoz, és Ő tudni fogja!
Sziasztok!
Szerintetek ezt a beteg főtengelyt( szétütötték a végeit) esztergályos ki tudná javítani?
Vagy már kuka?
A fénykép alapján az egyik oldalban menet, így a hatszögnél fogva kitekered belőle a csavart...
Sziasztok! Ezt a tengelyt hogy a p*csába lehet kiszedni? DT 125R himbája.
Nagy valószínűséggel az "ekecselek" által leírt helyzet van. Alaposan átgondolva erre jutottam.
Szia ! Ha be lenne ragadva a decomp , max megszoirulna az önindító , és nem tudná átforgatni a motort , és a szénkefék főleg nem kopnának csutkára ! Én a szabadon futóra gondolnák , ami indítás után nem old ki , ez magyarázná a szénkefe teljes elkopását , és mivel szerencsétlen óriási fordulaton pörög , mint egy dinamó gerjeszti magát amivel természetesen saját tekercseit tüzeli , így lesz menetzárlatos a tekercse is . Valami ilyesmit keressetek , mert ha többszörös árammal terhelünk egy indító motort , maksz leég de a szén ill. bronzkefe semmi kép nem fogyhat el ! Várjuk a hiba megoldásának leírását !
Sziasztok,AN 400 Burgman 2000-es...sorba nyirja ki az önindítókat,már a 3.-at!!!...menetzárlat és teljes kefekopás..az önindítók erre szakosodott műhelyekben lettek felújítva..akksi ellenőrizve,indító relé is jó..egy tippünk van az automata decompressor(angolul: auto decomp-ra keresel gugliba) ami a vezérműtengelyen van az nem old ki ,és folyamatosan terhelten indít, ami nagyon igénybe veszi az indítót...ha valakinek van ötlete,tapasztalata.kérem írja meg..Nagyon köszönöm!!!tavaszra össze kell rakni..
Van egy haverom aki imádja a Metabond termékeit, és azt mondja, hogy nagyon meg van vele elégedve.
Igaz ő autóban használja őket, váltóba és motorba is.
Az autószerelő ismerősöm meg azt mondja: "Folyékony autószerelő nem létezik."
Sziasztok

A következő termékkel van valakinek tapasztalata?
- http://metabond.hu/hu/termek/metabond-4t

Köszönöm a segítségeteket
Helló!
Esetleg valakinek tapasztal kínai féktárcsa ügyben??
Ár érték arányában...vagy kuka,felejtős!
Köszönöm.
Ha arra a típusra gyártanak akkor találsz pl. LSL-t vagy valamit, de ha nem akkor az eredetit szokták átfúrni és megerősíteni és ahhoz kell befogót venni ami kb 10 rugó, persze ezt csak annál lehet megtenni aminél van hely hozzá.
Sziasztok!
Esetleg tudna valaki segíteni, hogy hol lehet olyan felső villahidat venni amivel a csutka kormányt rendes egyenes kormányra lehet cserélni egy sportmotoron?
Ez igaz.
Sziasztok. Valakinek van valami velemenye a torokbalinti rmc motoros kereskedessel kapcsolatban? Mennyire korrektek, ertek-arany mennyire hozza azt ami esetleg elvarhato egy motor vasarlasnal, szervizelesnel? Valaszotokat elore is koszi.
az lehet, de akkor nem nekem szolt a tanacs hogy ot keressem:)
Pedig a gsxr 1100 az o terulete.
sajnos nem foglalkozik kis motorokkal... Ha Taschner-re gondoltal.