Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azzal nincs semmi gond, ha azt használják, hiszen akkor lehet a más kárán tanulni, meg nem kell a meleg vizet újra feltalálni...néha én is segítségül hívom...
Igazából az bosszant, hogy már segíeteni sem lehet rajtuk, mert kérdést sem értik, hogy legalább helyzettel tisztába tudjunk kerülni...és még én érzem magam kellemetlenül, hogy eröfeszítéseim ellenére eredménytelenül jövünk ki belöle...
Az a baj, hogy csekély szakértelemmel hozzányúlnak olyan dolgokhoz amihez nem kellene inkább.
a mai fiataloknak ami nincs a youtube-on az nem létezik
még a legegyszerűbb feladatokat (pl villanykörte kicserélése) is onnan lesik el
Talán meg kéne mutatni olyannak akik ért hozzá nem, vagy azt gondolod, hogy a szétszédés, erös nézés, összetákolás után megjavul? Vagy ha én azt mondom innen aki még mindig nem érti azt, hogy hogyan "vizsgáltad", hogy jó lesz, akkor megjavul?

"csapagyas reszen volt a valto"
Miért még milyen része lehet?

Meg Volt támasztva mindegyik váltó tengelyek mindkét vége?

Azt sem értem, hogy ma minden szart szó szerint lefényképeznek, ide meg nem lehet készíteni pár értelmezhetö, kielemezhetö képet...
Igen a csapagyas reszen volt a valto, de nem mozgott a csapagyban akkor lehet csak azert volt? Osszerakjam igy? Annyira nem ertek hozzá
"Nem. Szereltuk kokanyul,"

Egy tengely radiális ütését nem szemre ellenörizzök, aztán a fórumban mások képzelöerejére bizzuk, hogy most az sok vagy kevés!

A C3-as illesztesü csapágy pár mikronnal (ezred miliméter) lazább mint egy normál illesztésü, azt te nem igen veszed észre, föleg, hogy egy radiális ütés következményeit nem tudod meghatározni egy minkét végén megtámasztott tengelynél...

Èn spec azt sem értem, hogy csak a egyik blokkfélben voltak a váltó tengelyei csapágyazva, és a másik vége szabadon volt, és ezért imbolygott?!

Szerintem túl sok eredményt ne várj addig ezektöl a "szerelésektöl" amíg alapvetö gépeszti ismeretek hiányával küzdesz...legalábbis a bejegyzésed erröl tanuskodik, de lehet tévedek...bár nem szoktam sokszor.
Tudok segiteni adatlap!
Sziasztok megint én vagyok sajnos.. Az r m125 öt megint szét kellett húzni.. Ebben a motorban semmi nem jó. Mikor a keét váltó tengelyt megforgatom amin a fogaskerekek vannak, kicsit inbolyog mintha gorbe lenne. A vege egy kicsit kileng. De nem szorul meg semmi, mert kotyog a c3 miatt csak ez. Nem fog vajon gondot okozni fordulatun nem lesz kiegyensulyozatlan?
Nincs semmi hatranya? Szemmel lathatoan van benne de mas miatt huztuk ujra szet..szoval gorbe a fogaskereksor.. Remelem nem okoz bajt. es. Nem. Szereltuk kokanyul, csak ezt most lattam..
megnezem neked melo utan
gsr 600 09"
Suzuki? Evjarat? Tipus? És az nem f1 hanem FI. Fuel Injection vagy van aki Fault Indicator-nak mondja.
Sziasztok!

fokozat kijelzőt hogyan tudom beszerelni?Tud valaki ebben segíteni?

Köszönöm!

Üdv
Szép estét urak.
Kicsi segítség most jól jönne.Motor Yamaha dt 50. A lengővilla,hátsó kottyan , függőlegesen.Kérdezem:Hogyan orvosolható a baj? Köszönettel:TG.
hali!
f1 kodot tudja valaki hogyan olvashatom?át kell valamit hidalni de nem tom pontosan mit , nem akarok nagyobb galibát
2 éve eladtuk, most más van, de kolléga vette meg, rendbe tette és dolgozik.
A Magnummal ki jár mostanság? Szoktam látni (ha az az) de mintha nem te ülnél rajta
Nem annyira, ha nincs kompresszió a benyás sem indul. Ez robogóknál jellemző, hogy télen nem akarnak indulni, de a nagyobb gépeknél is előfordul, nyáron még ment oszt az első hidegben már nem indul.
hát teljesen más..
Gondolod a benyás más?
nem dizel ez Sanyi
Persze, van olyan, de a hideg-meleg problemnél nem ritka, hogy simán csak szar a motor.
nekem még a cbr 1000f is olyan volt, hogy tekerte az öninditó te szikrára már nem maradt szufla.... bikázásra meg pöccre indult
Mérj hidegen kompressziót.