Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bigoneoszi a GSXR forumon
Sziasztok!
Digitális kilométeróra javításával foglalkozó embert keresek.
Aki ismer megbízható egyént az ne tartsa magában.
Köszi
Tényleg?
igen én voltam !
Kösz már tudok róla, az előbb valaki kiírta az üzenőfalra.
Hali mindenki ! Akinek még nincs , vagy nem tud róla , az ALDI-nál megint akcióban 5000ft az XSAUTO digitális , csepptöltésre is alkalmas akksitöltő ! Amúgy 10e a jófogáson egy cégnél !
Sziasztok! Rm 125 blokkjába milyen csapágyakat vegyek? Azt tudom hogy a főtengelyhez c4 kell de a váltóhoz stb.elég a sima koyo?
Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem.
Van egy 70-es , fúrt hengerrel felszerelt AM6 blokkos Aprilia RX-em.
A szerelő szerint elkalapálódott a főtengelyem, de nem csináltattam meg nála mert irreálisan magas árat kért volna. A kérdésem az, hogy honnan tudom megállapítani, hogy kompletten szükséges a főtengely csere, vagy elég, ha csak a hajtókart és a hozzá járó alkatrészeket cserélem ? (Mint pl. itt : http://www.robogoalkatresz.eu/...)
Ez már ott rohadt egy ideje a szabad ég alatt. Látszott rajta a "gondoskodás"...
Gondolom a gyakori olajcsere miatt rozsdásodott meg.
Sziasztok

Egyedi léptetővillát kell csinálnom. Érdeklődnék, ha valaki szenvedett már ilyennel, írja le legyen szíves milyen anyagot választott, esetleg ha megméretett egy gyárit, milyen anyag volt? Most K720 40rockwellel próbálkozok, vagy bejön vagy nem...

Előre is köszönöm!
Meglett a sebességet nem vevő Simson S50 hibája. Ma egy flexi kamerával belenéztünk a blokk belsejébe. A léptető szerkezet vastagon rozsdás és nehezen mozog. Addig mozgattam, kínoztam hogy meglett a hiányzó 2. és 3. fokozat, de a hármast kicsit tartani kell míg felfogja mit szeretnék. Így már használható a szekér és remélem minél hamarabb eltűnik a portámról....
Köszönöm szépen! Sokat segítettél!
fekete az alsó
Sziasztok! A képen látható Nicasil-os hengerhez való dugattyúra a krómozott vagy a fekete gyűrűt tegyem felülre?
Veszel egy nagyobbat, ami többet megy! Ennek a váza , a fékjei, az apró kerekei 45-50-km-es sebességre vannak méretezve.
sziasztok!adott egy Suzuki lets2.mit lehet vele kezdeni,ha 50 nél nem megy többet? menne még bőven ,de a cdi leszabályoz..ha vennek egy nyitott cdi t megszünne a problémám?
Ha nem gyari van benne akkor mind1
vedd ki mind egy konyhai mérlegen mérd meg
ha nagyon kopott kicsit számolj rá
Az hany grammos?
15x12-es ha gyári a varió
milyen nagyságú görgő kell ezekbe,
Én ránéznék a görgőkre a variátorban.
De elég szivatós tud lenni.
Lehet szerelő jobb ötlet.