Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaa ott meg aztán terhelés sincs szinte a ledek miatt
Én is csak köszönni használnám! A vészvillogást a riasztó külön tudja, csak a távot menetközbe nem egyszerű nyomkodni
Nálam már nem a gyári relé van benne a ledes helyzetjelzők miatt.
És tényleg megnéztem rá van írva 21w*2+3w visszajelző a következő sorba meg ott van, hogy 4 égő max úgyhogy akkor tényleg elbírja
Én gyári relére kötöttem rá, de eddig még bírja. Mondjuk nekem is Hondám van, eddig csak köszönni használtam -nem órákig, csak néhány villantásig.
Egy Hondára elakadásjelzőt?! Nem BMW az!
Henger kopásra is rá kellene mérni
Gyári relé egyszerre csak a egy oldalt azaz kettő égőt + a visszajelzőt bírja el
Hát nekem a hézag olyan 0,10-0,14 körül (KTM 250 2t 1989) sajna ilyen dugót sehol sem találok, lehet, gyártatni kell.
Sziasztok!
Tudnátok abban segíteni, hogy hogyan tudom, vagy mi kell hozzá, ha esetleg nekiállok?
A Hornetemre szeretnék elakadásjelző kapcsolót rakni.Kell valami átalakítást végeznem, vagy a kapcsoló vezetékeit egyszerűen bekötöm valahova?Vagy kell relé is?
Előre is köszi!
68-as hengerbe megfelelő gyűrűhézaggal 68-as gyűrű való a dugó meg 0,03-0,04 századdal kisebb elviekben de tuning-nál lehet ez lazább is a nagyobb hőterhelés és tágulás miatt
Hozzáértők!
Egy 2t motor dugójának mennyire szabad "kotyognia"?
Azaz ha pl. 68.00 a henger, mennyi legyen a dugó hidegen?
És a gyűrűt hogy mérik? Adott példánál maradva mi legyen a gyűrű mérete?

Szétszedtem a motorom, de nagy benne a kuszaság, meg valszeg nem eredeti cuccok vannak már benne
Mert azt hitték úgy jobban megy pedig csak a hangja volt nagyobb kétüteműnek a kipufogó a lelke de hát ugye fiatalság bolondság
25 éve 10 szimóból 9-nek sörösdoboz volt benne, persze a 20 év alatti tulajoknál
Ez is futón jött, már akkor mondtam neki hogy inkább tolja ki és adja le vasba. (Horpadt, rozsdás tank, vastagon rozsdás lánc, kábelek kitépve, kerék totál lapos, stb...). Mondtam neki hogy ebből nem lesz soha teljes értékű masina. Rögtön azt kérdezte hogy mennyi az annyi. Akkor mondtam neki hogy egy 100-asba tuti beleszaladunk. De ezek szerint nem vette komolyan. Most meg lelógott a bajusza, mikor mondtam neki hogy: na, a motor pöccre indul, de a váltója kuka és most tartunk 16e-nél. A legjobban az alu sörösfalkon tetszett a kipufogóban, fojtás gyanánt....
Hát igen erre szoktam én mondani az ügyfélnek nem mindig a drága a drága
10-12e egy blokkfelújításért nem is sok hisz csak egy csapágy szimmering garnitúra ha normálisat vesz az ember 8-9e meg ugye akkor már ha szét van szedve a blokk főtengely állapotától függően azt is érdemes felújítani azért ne kelljen megint 1-2 év múlva szétszedni

Attól mászok a falra mikor idehoznak egy motort futón mert ugye el se lehet indítani és az első kérdése mennyi lesz
És persze azért köszönöm hogy próbáltál segíteni.
Igazából két lehetőség van. Vagy lök még a tulaj egy kis lóvét és darabokra szedem, felújítom az egész blokkot vagy így viszi el ahogy van és majd 1-esben motorozik vele. Mondtam neki a blokk felújításra 10-12 ezret + alkatrész. Erre csak hümmögött. Lehet nem olcsó, de ha szétszedem, az utolsó csapágyig, szimeringig cserélek mindent. Javítom a kiszakított meneteket is (van belőle bőven). Fél munkát nem végzek. Ha nem tetszik neki, vigye el JóskaPistához, majd az kókányol rajta valamit, ez már nem az én saram. Eddig aki nagy arccal elvitte tőlem a gépet (merthogy drága vagyok), az utólag mindig sírva telefontált hogy nem nézném meg újra, mert azt is elba....ták amit én rendbe raktam. Ilyenkor jót szoktam röhögni és persze nem vállalom be újra a sz....ást.
Akkor ott valami el van kopva lèptetővila vagy görbülve ès a nagy holtjátèk miatt terhelès alatt feszül ès nem veszi be a sebessèget másra nem tudok már gondolni
Sziasztok . Az lenne a kerdes hogy rx125 most cross kerekek vannak .de szeretnek supermoto kerekeket rakni bele. 17" talaltam de csak 50cc motoret talaltam . Be tudom rakni? Köszi
Na túl vagyok a csavarok csavargatásán. Eredmény nulla. Annyit sikerült elérnem hogy teljesen elmentek a fokozatok, tehát visszacsavartam ahol volt mindkét csavart. A jelenség továbbra is az hogy menet közben nem veszi sem a kettes, sem a hármas sebességet. Sztenderen vagy a hátsó kerekez kézzel forgatva, megvan mindhárom fokozat.
Ma sajna nem tudok,a héten támadok majd.
Akkor hivj
Megvan az "új" bringa fater :-)