Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

plusz kipufogó meg karbi hangolás, esetleg toltásmentes ecu és már rá is költött annyit amennyiből megvesz egy 600as sportmotort
Nem is akartam elkepzelni....
Tuning,hogy gyorsabb legyen pár forintból.
Egyebkent igen lehet kapni tuning kittet de a legjobb hatast akkor ered el ha egy komplett szettbol allitod be a legjobb nyomateknal indulast majd valtast. Ehhez a szervizeknek van keszletuk nem biztos hogy a megvett ruggok es sulyu gorgok megteszik a kivant hatast, azaz lehet mellenyulsz es roszabb lesz.
sok a perverz
bár mostanság nagy divat lett a kormost húzni
Az mit jelent, hogy: "huzott mar meg 4 utemu robogot"?
Sziasztok!
Robogókkal kapcsolatos kérdésem lenne hozzátok. Van egy 200cm3 ös 4 ütemű robogóm. 20 ezer kilóméter van az órájában, a váltó kissé kezd megkopni. A szíj már csúszik. A tapasztaltabbaktól kérdezném, érdemes variátort vagy bármit cserélni gyáritól eltérőre? Úgyis meg kell venni, szóval nem baj ha picit jobban megy a masina. Egy variátor csere javít valamit vagy ez csak marketing fogás? Mert szívesen cserélném a variátort kuplungot meg kontraszt rugót "tuning"-ra ha van valami hatása. Polini nek néztem a 9 görgős változatát, ha beszerelem kell mást is cserélni vagy elég csak a variátort.
Ha valaki húzott már meg a 4 ütemű robogót, szívesen meghallgatnám tanácsait.
Előre is köszönöm mindenkinek!
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat/segítségedet!
Így már bátrabban megyek neki a boltnak!
Még egyszer köszönöm, nagyon kedves tőled! :)))
A Thor az olyan kínai féle cucc. Nincs benne semmi hókuszpókusz, csak egy relé megszakít ha be van élesítve Hogy mit, az attól függ hová kötötték. A burkolatot levéve máris látni fogod hogy mit kell áthidalni hogy induljon. Átkábelezni nem kell, csak kell egy 15 cm-es vezeték darab és már megy is. Ha más baja nincs... Az ilyen "hiperszuper" riasztókat meg érdemes kidobni a pics...ba, mert a 3-4 Ah-akkut 2 nap alatt nullára szívja (és a hidegekben még be is fagyhat a lemerült áramforrás).
Sziasztok!

Vállal valaki tárcsa szegecselést?
Szóra sem érdemes, szívesen!
Köszönöm a segítséget! :)
Töltsd le a net-ről az elektromos rajzát, és akkor a műszerész tudni fogja mit, és hol kell mérni!
Rendes tőled, köszönöm! :)
De komolyan, még a felajánlás is tök jól esik!
A szerelőm nem nagyon konyít a villamossághoz, de elektroműszerész ismerősöm van, nem tudom, hogy tudna-e kezdeni vele valamit.
Majd kérdezősködöm még itt a környéken.
Lehet az akku szrrá van merülve , vagy nincs lekötve hogy ne merüljön?!?
Nézem hol laksz, mondom odaugrok de egy kissé messze vagy! Nincs elektromossághoz értő barátod? Őt kellene megkérni, hogy nézze meg!
Nem értek hozzá, ezért kértem segítséget. :)
Jó lenne olyan szaki, aki képben van ezeknek a kütyüknek a be- és kikötésével. :)
Tehát távirányító nélkül is indulnia kellene. Azt hittem ezek a thor rendszerek olyanok, mint az immobiliser...
Köszönöm!
De, nekem is volt ilyen keeway, indított kulccsal is.
Egyébként az indítókulccsal nem párhuzamosan van kötve a távindító?!
Tehát ha rajta ülök, kulccsal is tudni kell indítani?! Neeem?
Ez baromság minden robogó kulccsal indítható csak van amelyikbe szereltek ilyen távindítású riasztót mellékesen feleslegesen mert pár nap egy hát pihenő elég hogy leszívja az akkut
Kevés pénzért venném meg, ha pedig az átkábelezés után nem indul a motor, akkor megyek vissza az eladóhoz. :)
Ezt már megbeszéltem vele, nem hinném, hogy venné a bátorságot, hogy átverjen. :)
Kérdeztem tőle, nem foglalkozik vele, mert neki is van több motorja.
Nem lopott, azon már túl vagyok, adatok ellenőrizve. :)
Van itthon négy motor, ez csak játszani "lenne" ötödiknek...
Jó áron van, kb. annyit szánok a téli mókára.
Nem verne át az eladó, ezt már "letisztáztam" vele... :)