Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm Mister !
köszönöm
Vigyázz, nehogy elindítás nélkül vedd meg, mert lehet nem véletlenül ""veszett el a távirányító"" ?!
Leakasztod a szervoról a bowdent és nem lesz hibakód (injektoros). Ha a szervot is ki akarod venni akkor keress ra: exhaust servo motor eliminator
Annyira kell állítani az értéket amit a könyv ir. Ha 5 század akkor annyira. Ha egyforma akkor úgy.
Esetleg nem-e lopott? Ha "csak átkell kábelezni", akkor miért nem csinálja meg az eladó?
Sziasztok!

Létezik az ,hogy tuareg 600 (rotax 560) szívó és kipufogószelepnél azonos értéket kell beállitani?
0.05 ir mind a két helyre..
Nekem kicsit ez furcsa!
Semmi köztes érték sincsen megadva!
Aki tud segítsen már szegény fejemen!
Előree is köszi
Üdv Urak !

Segítséget kérnék: lecseréltem a gyári kipufogót és így kimaradtak a kipufogószelep bovdenjei.
Ezzel mit kellene kezdeni ?
Mindent meg lehet csinalni!
De! Hogy fogod kiprobalni ha nem tudod elinditani? Lehet dugattyu sincs benne!

Mièrt nem lehet tiszta portekat venni rended osszegert ha nem ertesz hozza!?
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni: robogó vásárlását tervezem. Annyi a hiba, hogy gyárilag távirányítással indítható, viszont nincs meg a távirányítója. Az eladó azt mondta, hogy csak át kell kábelezni. Bonyolult dolog ez? Tud valaki ebben segíteni, hogy hogyan kössem le a távirányítású indítást a robogóról? Képpel, esetleg videóval, bármivel... :)
Előre is köszönöm a segítséget!
Valaki tud jó fényezőt budapesten? Idomot kéne fújni.
sziasztok! Meg tudná valaki mondani , hogy ez a csatlakozó miért van ott ahol van?Kicsit gyenge már a gyári kábeltartó ezért adtam neki a fehér kötözőt!Mi célt szolgál az a csatlakozó?
Ma megálltam egy kereszteződésben a stop táblánál, és az úton szétszórva szép fényes, hegyes facsavarok, 4 db! Motort letámasztottam a facsavarokat összeszedtem , és zsebre ! Lehet valakit megóvtam a defekttől!
szerintem ilyen nincs rajta(most van homokfújni nem tudom megnézni) mert simán kézzel össze nyomtam a gumit, sima alu felni
de amíg nyomás van benne csak nem ugrik le, frissen festett felület új gumival csak nem ereszt le magától
Valaki tudna segíteni? Apriliához honnan tudok gyári színt szerezni? Kevernek valahol, vagy színkódja van esetleg? Mert én nem talàltam.
A piros körben lévő.
az meg mi?
hogy néz ki?
14es kerék elfér bőven a szelep
az asszony robogója 10es azon van 90 fokos szelep, de az behúzós gumi ágyas ott nagyobb a lyuk, és a szelepnél nem vastagabb az anyag mint az enyémen
16. eve vagyok itt. Mondjuk az nem olyan hosszu ido hogy mar tornom kellene a magyart. Ja es erdekes hogy a melohelyen es otthon is angolul kell tarsalognom. Sokat jelent viszont hogy itt a forumrol sokan hivnak telefonon, skype-on viberen tanacsert es olyankor jokat beszelgetunk.
Ha nincs biztonsági perem a felnin, ne tegyél rá tömlő nélküli gumit, mert ha lefordul a peremről, egyből elmegy a levegő a picsába... meg a motor is.
Bocs az off ert.
Miota elsz kint? Hogy a fenebe nyomod ilyen helyesen meg a magyar nyelvet? Nagyon oda kell figyelni iras Kozben egyebkent?
Azt meg nezd meg hogy az egyenes szelep elfer-e azaz majd ra tudod-e tenni a levego csatlakozot. Sok robogon a lemezfelni nem sok helyet ad igy 90 fokos szelepet hasznalnak.
Aha
van egy ratyi robogóm, eddig belsős gumi volt rajta
folyamatban van a homokszórás-porfestés+lakk és utána nem akarok belsőt betenni
a szelephez mit szokás tenni? 9mm a lyuk az a szelep ami a kocsi alufelnikben van az jó?
ilyesmi: http://www.regumi.hu/2015-02-1...
Variátor karburátor stb stb de először ha mostanában nem volt piszkálva rajt semmi a variátort nézd meg