Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én ezt csak kétszer voltam hajlandó elkövetni (mármint a felújított főtengely beszerelését), aztán minden ismeretséget latba vetve, nem kis pénzért szereztem egy gyári újat a Trabiba. Nem is volt többet vele soha gondom, pedig tuningolt volt a masina.
küszöbgarancia nincs.
fater anno a trabant utángyártott főtengőket hordta vissza 3 havonta, szó nélkül cserélték másikra utángyártottra, ami megint 3 hónapot ment.
Azért ha lehet tömegverekedést ne csinálj! Tudom, hogy bosszantó!
Én mielőtt beépítettem megnéztem mennyire zár. Volt amit nekem is polírozni kellett.
A következő az lesz,megpróbálok gumihegyűt tenni bele! A Honda-ban olyanok vannak gyárilag!
Keress rá a neten a beállításra nekem sikerült!
én tűszeleppel jártam így 5 ből 5 folyt
aztán políroztam a régit és azt tettem vissza az nem folyt

ezért is adtam el a szimót, sajnáltam nagyon, de nem akarok szopni az alkatrészekkel, robogónál legalább van választás hogy mikor akar szívni az ember: amikor leteszi a rakat pénz a gyári cuccért vagy útközben amikor befosik az utángyártott kínai hulladék
ez sem játszik mert már 3 éves
fél évente kiszedem lekefélem bekenem valami anyaggal és várom a csodát, de eddig mindenen átmászott a sav
Vissza garba. Bár azt fogják mondani hogy túltöltötted és ezért engedte el a lezárás.
Vettem a Simóhoz egy új utángyártott benzincsapot, hogy ne egy régi bontott szarral kínlódjak már. Szivárog két helyen. Visszavittem. Nem akarják kicserélni. Hivatkozik arra hogy eltelt a 8 nap és hogy ez utángyártott, stb, stb. Mondtam a nőnek hogy oké, első körben adok neki pár nap gondolkodási időt, második körben ráborítom a pultot, harmadik körben fogyasztóvédelem és NAV. Azt mondta hogy kihívja a rendőrséget. Mondom neki oké, de addigra én a boltját belül összetöröm. 1.800,- Ft-ról van szó, nem egy nagy összeg, csak ahogy a képembe nevetett hogy ez utángyártott és hogy mit is várok, az picit feldühített. Ha pedig dühös vagyok, azt nem szeretem. (De más sem.) Holnap visszamegyek, kíváncsian várom a dolog végét...
ez egy zárt rendszer, spirálcellás kütyü, és endórón van ami szokott az oldalán is feküdni
Pár mm-el alacsonyabb folyadékszint és saválló póluszsír a kivezetésekre.
bulimoci.hu aztán válogass a jóféle anyagok között
hanem hogy szereljünk is
az akku sarunál enged egy kicsit a folyadékból, nem sokat de pont elég hogy kiszőrösödjön a saru meg a csavar
van erre valami megoldás?
a sziloplaszt és a műanyagstiftes ragasztás nem jött be
némettel még nem találkoztam, csak olyannal amire az van írva hogy német minőség aztán az is made in china
én inkább úgy jellemezném a simson alkatrészeket hogy van szar meg még szarabb, a legjobb minőség a "használható" ezek többsége lengyel cucc
Vadi új a paripa, de a karbi beállíthatatlan. Vagy ömlik belőle a benzin vagy be sem indul.
Válogatni lehet az alkatrészekben, van német , lengyel, kínai és koreai ! Igaz a német a drágább!
4700 km-t futkároztam az idén a Simsonnal 1 db gyertyacserével és remek 2,4-2,7l -es fogyasztással!
Ráadásul régi bevált márka, de megszüntette a forgalmazását mert nem éri meg, és neki az az érdeke, hogy a vásárló máskor is visszamenjen!
a gyereknek megvolt vagy 3 évig, aztán használtan vettük, üzemelt rendesen, szóval nem olyan gáz
mondjuk elég sokat evett, simán megvolt 6 liter 100km távra
szimókhoz sem igen kapsz már ndk minőséget.....
és azért hiába precíz német meg sem közelítette a honda szintjét
Hát igen már semmi nem a régi
Viccesen olcsó de annyit is ér! Ami jó, és megbízható az ott is drágább! Bár a héten a sarokcsiszolós mondta: Amelyiket átvette Kína gyártani, tucatjával hozták vissza még garanciális időn belül!
Na ja egy ilyen karbi kompletten 5e forint körül van ha az a baja de lehet alkatrészeket is venni hozzá fillérekért
régebben volt a gyereknek ilyen kínai motorja, totál más volt a karbi méret mint a szimón, ráadásul valami közbetétes megoldással volt feltéve
meg aztán ezekhez a kínai csodákhoz viccesen olcsó minden
Szerintem szerezz be egy Simson karburátort, bár a benzincsappal bajba leszel!
Azért javaslom mert mindent lehet kapni hozzá, és egy jó beállítható darab.
Beírod a keresődbe "eladó Simson s51 karburátor", aztán csak válogatsz!
Mért akarod lecserélni?