Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aprilia 50es ketütemü robim van.

Olyan problémám van vele, hogy gázadás elindulás után nagyon lassan megmozdul a motor aztán ahogy megy fel a fordulat úgy megindul mint az "állat".Ha visszaveszem a gázt akkor utána megint nagyon lassan pörög be.
50-es kétütemü motor egy arrow kipufogó van rajta a végsebesság 85-90 természetesen az órája szerint.

A gyorsulás tehát elég borzalmas.

Mi lehet a baja?
...azt hiszem képben vagyok...
Ez olyan Terminátoros izé. :D
Ebayen néztem onnan legolcsobban 6ezer lett volna, nem nagyon akartam pénzt kiadni erre
Ilyen lehetőségek mellett, nem is értem miért nem egyből ezzel kezdted? F@sza lett.
értem .... csak azt kérdezted van -é valakinak ilyen ..... ...

nos itt van

http://szerszambolt.com/
Az is simán jó lett volna, de hidd el ez se volt 5 percnél több munka :)
budaörs ..... szerszámbolt db -ra 3200 ft áfásan ...

csak a telot kellet volna fell emelni ......

kb ez jut eszembe

https://www.facebook.com/29970...
Ès ha csak egy felcolos negyszog ablakot vagtal volna a csillag kozepebe, akkor egybol racsnisra fogna ra...Max 2 lapot egymasra hevtoltel volna....negyed melo Lett volna...
Sziasztok!

Lehet hülye kérdés, de hogyan lehet emelőszemet rakni a motorra?
Köszönöm szépen srácok!
Ezért is kérdeztem, mert piaggion volt lakk alatt és felett is.
Tényleg azzal is ehet szépen dolgozni!
Egyszerű lézervágás, eszterga, meg awi heggesztés
Nagyon szép lett , gondolom CNC-maróval csináltad!?
kész is lett a szerszám :) gondoltam ti hátha fogékonyak vagytok ilyesmi dolgokra
fémen szokták lakkozni a matricát
műanyagon én még nem láttam, de mivel még nem láttam mindent az is lehet hogy van aki azon is lakkozza
Jó kérdès nekem aprilián lakk felett van... nem a legjobb megoldás mert eléggé sérülékeny. Nem tudodm a gileránál hogy van de olasz az is lehet ugyan úgy lakk felett.
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy a gilera gyárilag a lakk alá vagy fölé teszi a matricákat az idomokon? Egy vxr runner 2006 ból az alany, a képen látható színben.
Előre is köszi!
Sziasztok,2006-os Aprilia RS125-tel kapcsolatban kérném a segitségeteket. Mióta 10-15 fokban motorozok gázvisszavételnél bejelez a piros háromszög a műszerfalon,és villog a hőfokjelző,pedig a motor még az egy fokozatnyi jelig sem képes felmelegedni,nemhogy túlmelegedni. a termosztát mehetett tönkre? Köszi
csak hogy pontosak legyünk: 9,81 bar
amúgy egy ilyen kütyü bolti ára sem nagy pénz, nemrég vettem egy glicerines 12baros órát a kompresszorhoz 1200ft volt a fémházas meg valami 2 ezer felé lehetett
ez a bluetooth-os keréknyomás ellenőrző ősatyja addig lehet gurulni a kocsival amig elég a slag
nyomás mérésre használták. 10 baros órák.
Négyes szimultánra!
Sakk óra szimultán mesternek