Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

125-ös 4t Robogó karbi túlfolyónak a csövén csepeg a benzin.
tüszelep vagy benzincsap lehet a rossz benne?
Köszönöm! Akkor az enyémből kivettem a duplát, mert én tettem bele sk. még egyet. Aztán a kivétel után, megmértem , és tényleg!
Pedig kevesebb van benne.
Na akkor majd otthonról.
megy az.
A VTR? Nem nagyon szokták zabálni az olajat. Nem R1 az...
Nem jó a link
Minden motorban van ilyen. Ott van az önindító relénél a 30A-es...
Nincs mit
Köszönöm a gyors és hiteles választ. Meg van a bizti kicseréltem és azonnal működött :) már csak egy kis száraz idő hiányzik !
Kéne egy kis segitség, a robbantott rajzon a 21, 22 számmal jelölt távtartók a vázba mennek, és kikoptatták a helyüket eléggé lötyögnek... Gyárilag úgy van hogy ezt a két távtartót húzom össsze közé jön egy csapszeg, arra gondoltam hogy leszedek belőle, kihézagolom és a vázzal huzatom össsze ezt a csapszeget.
Sziasztok!
Minden indulás előtt ránézek az olajszintre és most azt vettem észre, hogy lényegesen kevesebb van, mint az előző motorozás előtt. Ennyire "enné" az olajat?
Csütörtökön voltam dealer show-n. Pár képet felrakok ide akit erdekel.

Show
Ilyet keress
A fordszámmérő majd visszatér alaphelyzetbe, ha újra kap tápot.
Nem kell egyből új motort venni. Az önindító relénél van egy 30A-es bizti. Azt nézd meg. A relét a hátsóülés zár hídja alatt találod. Azt le kell venni, hogy hozzáférj rendesen.
Azt nem értem miért nincs egy soros pl 20 A-es dióda, és egy másik párhuzamosan rövidzár-ként forditott feszültség esetén és minden meg lenne oldva!
Meg persze oda kell figyelni!
Ha szerencséd van, akkor még valahol a műszerpanelen van egy polaritásvédelem elleni biztosíték + dióda, ha nincs akkor megszívtad!
Gyanítom hogy elszállt a ford. mérő és azt is gyanítom hogy ez lesz a legkisebb gondod. Ha nincs szerencséd, akkor ECU csere és minden ami az akksiról ment.
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni! Kawasaki z750 2008 as évjáratról lenne szó. Akkumlátor csere történt és figyelmetlenség miatt fordított pólussal lett bele rakva.Kis szikra volt a sarunál,a fordulatszámmérő pedig 8000nél meg állt és nem esett vissza,mint szokott. Azóta se kép se hang. 2 biztosíték dobozt találtam,azokban rendben van mind. Van esetleg másik biztosíték benne vagy merre kellene a megoldást kereseni?
Csavaros vagy racsnis? Ha csavaros akkor a végén a csavart levéve egy pici csavarhúzóval "felhuzod" majd így tartva a 2 csavarral felszereled a helyére és egyszerűen elengeded.
Ha racsnis akkor a végén a csavart levéve a rugót kihuzva majd a racsnit kiakasztva visszatolhato a szerkezet. Így már felszerelheto és a rugót és a csavart kell visszatenni.
most ............!
21e azt hiszem ez még 2011-ben volt
És mennyibe került az új?
Szevasztok!Yamaha r1 2000 vez lánc feszítő patron visszaszerelésében kellene egy kis segítség!Nincsen az a kis célszerszámom amivel meg tudom akasztani amíg beszerelem! Van erre valami praktikus megoldás?köszi!