Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ígérem nektek, hogy beszámolok arról, melyik céggel mire jutottam!
Köszönöm a segítséget.Lesz ebből valami!
hello
a keletinél vagy egy kedves hölgy aki több 10 éve foglalkozik ilyesmivel. neten nem találod meg, egy telszámot tudok adni, 30/9508936. minta kelleni fog valószínűleg.
Köszi, ma hívom őket!
3.kerületben gyártattam. Azt hiszem super seal a nevük vagy hasonló. Profik, nagyon jó munkát végeznek, gyorsan kedvező áron.
De a legegyszerűbb, beírod a keresődbe mit is akarsz és leütöd az enter-t!
hello nekem van egy malagut f12 100ccm is robogom vallaki tudna nekem segiteni hogy hol tudnék rá hengerszett venni ?
Amugy meg jól müködött eddig, nyáron volt a blokk szétszedve főtengely csapágy cserére, nem hiszem magas lenne a benzinszint de szétszedem és rá nézek mi a helyzet vele.
ha ennyire szar a helyzet fel kell tenni rá egy régebbi "tömegmotor" fékmunkahengerét, max egy távtartót kell csináltani hozzá
Köszi a válaszokat. Csak egy példa az árakról:
http://www.ebay.de/itm/YAMAHA-...
De még megpróbálom a Yamaha képviseletnél is.
olyan nincs hogy szerintem, igen vagy nem van csak
meg kell nézni, aztán ha úgy is szétszedted látod milyen a tűszelep
Az a műhely amiről én beszélek, legyártotta ami nem volt! És olajálló gumiból . De nem lehet azonos méretű másik karmantyút találni? Esetleg cserélj féknyerget!
az xt-hez nem volt egész 5 ezer a hátsó fékmunkahenger karmantyú+porvédő
gyári yamaha termék, igaz múlt év ősszel vettem
dt eleje is ilyen, nem tudom az rd mennyivel más
aztán a fékkel nem biztos hogy megéri spórolni
szerintem ennek nem álllitható a benzinszintje
Köszönöm. Persze, hogy Bp-n is vannak tömítésgyártó cégek, kérdés, hogy vállalják-e. A fékkel mindenki óvatos! De szerintem amit az ebay-en árulnak, azok is utángyártott karmantyúk lehetnek.
Miskolcon van egy ilyen kis cég, évekkel ezelőtt vásároltam náluk pneumatikához tömítő elemeket ott kellene körül érdeklődni, de nem hiszem , hogy Bp-en nincs ilyen műhely. Nézd meg az interneten....!
Üdv!
Ismertek olyan céget, amelyik fékmunkahenger karmantyúkat gyárt? Az öreg RD-ben kellene cserélnem, de nagyon nem szeretnék 20-30 eurót fizetni egy "egyszerű" gumikarikáért. Hidraulika tömítésgyártók vajon tudnak ilyent?
lehet egy kicsit magas a benzinszint, ha állítható akkor tedd lejjebb 2-3mm
ha így is folyik akkor cserélj tűszelepet
Ezt írtam le egy szóban.
Mikor járok vele akkor nem is ereszti a benzint a karbi túlfolyó csövén.
A garázsban van a motor a betonra mindig csepeg benzin a karbi túlfolyó csöböl.
Igen vákumos a csap yamaha majesty 125 a motor.
Na egy kicsit gondolkodva.....ha a benzincsap nyitva, akkor a tuszelepnek zarnia kell azaz nem folyik a tulfolyon. Ha a tuszelep jo akkor tok mindegy van e benzin allandoan a benzincsoben (nyomas alatt).
Masik oldalrol megkozelitve ha a tuszelep atereszt es a motor nem jar azaz a benzincsapnak zarnia kellene (vakumos) es akkor is folyik a tulfolyon akkor mindketto rossz.
Tűszelep nem zár le, de Te inkább ne nyúlj hozzá!
Igen.