Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

7000.-, de így legalább ha legközelebb valaki segítségre szorul, neki lesz, de Tasinak biztos nem adja kölcsön
Nem tudom miért akarja kivenni a kupakot, de elviekben kiférnek középen a dugattyúk.
aki szerel annak legyen szerszáma
http://www.conrad.hu/conrad.ph...

ez a leg kisebb készlet ami jó ... vagy nagy készlet ... 89 500 ugyan itt
Jo draga az a bizgere egy negyevenkenti tekereshez.
Akkor marad az Ebay.
De igen, ezeket szeretném kiszedni
Egész véletlenül nem ezeket a kék dugókat akarod kivenni? Mert akkor ne bánkódj, hogy nem kaptad kölcsön azt a netről bemásolt torx készletet.
Ha már így egybe gyűltünk feltennék egy kérdést: adott egy gsxf görbe teló aminek az aljanem sérült látszólag meg egy ránézésre jó de szimeringes pár aminek az aljába a tengely helye nem klappol,ki lehet cserélni az alsó felső részeket? persze értelemszerűen felújítás keretein belül (szimering,porvédő,persely ha kell,olaj)
Ma is okosabb lettem, köszönöm az infót :)
ja itt a kulcs
igen ám de a torx ból van 5 -ricnis és van 6 is a x ze kulcsnál pedig a méret mondja meg menyi a ricni

a 5 ricnis torxot a japok szeretik a 6 ricnis a szabvány és ezt használják a japok a németek és az USá ban is el terjet ..

a 8 ,,, 10 ,, 12 ,, 14 ricnis x ze kulcsot inkább a németek szeretik
Teljesen megértem, csak szakmailag, a torz nem 6 ágú? Fejemben már megvan hogy hogy oldom meg a dolgot, csak ahhoz lézervágnom kell.
azt nem értem ha némelyik .. ide be jönn kérdezni könyörögni mert men ért valamit ............ miért háborodik fel ha nem kap segitséget ...........

tegnap kenyeret akkartam sütni ...... fel mentem egy Pék oldalra és kérdeztem hogy KELL KENYERET dagasztani .. sütni ...

ki nevetek .............. még semm kültem el egy péket semm a kurva anyába ..............
van ilyen torx kulcsom ... kis felyes 3 cm hosszu .... van nagy felyes 8 cm husszu .. van 1/2 meghajtoval és van 3/4 meg hajtoval is ...

de ne haragudj ............. szerszámot nem adok kölcsön
Na...
tombol a toleranciás tudás a szépségel a joságal és a segitökéséggel
.... mielöt bármit is irnál olvazsd el mit irtam Dácia szerelö müvész ur ... meg azt is hogy hol vagy te hozzám ....

és főleg azt ,hogy csak anyit mondtam HA egy tag nem tud rá nézésre egy menetet meg mondani az hogy mer neki állni egy R 1 szinkronak

csak sugom az Estergomi suzukiba a felvétli egyik tétele ... 5 perc allatt 8 db csavart párositani az anyájával 26 db csavarból és 26 db anyából amiben M 3 tól - M 10 ig van és 4*1 - töl 7 *1 ig van és 4 *1.25 -től 12* 1,25 ig van plus van 5 6 *1.75 - 10*/1.75 ig

a másik állampolgári jogom hogy eldöntsem kinek segitek és kinek nem .................
Te meg mit "Kurvázol" öcsém! Tudd már , mit irogálsz bazmeg! Én kértem szépen a segítséget erre TI a NAGYOK egyből lefikáztatok!Motoros vagy bazdmeg látszik nagy tahó barom!csak integetni tudsz amúgy meg egy igazi gyökér fasz vagy mint az emberek nagy többsége!Én már akkor Dacia-kat szereltem amikor te még apád faszában se ringatóztál!Szégyeld el magad!Segíthettél volna de nem ti egyből nekeme stetek!Faszkalap!Én minden héten hétfőn amikor új magyar dolgozók jönnek segítek nekik a munkában mit ,hogy kell 800 km-re a hazától!Öcsikém!És 15 órát dolgozunk egy nap!
Sziasztok!

Pest környékén nincs valakinek egy ilyen szerszáma a fékmunkahengerekhez?
Az biztos.
Szólj ha megvan
Concourse vagy a 2 literes.
Upgrade?
Mi lesz a következő?
Van itt Tapolcán egy remek csavarbolt, még válogatni is lehet, hogy milyen 7-es anyát akarsz, pl fényes saválló vagy , `önzáró vagy amit akarunk!" Mondtam is , hogy ide máskor is jövök!
Eladtam a gépemet fater.Motortalan lettem.

Szoktak engem is szeretni a csavarboltban.
Oksa.
CBR900R kipufogó könyök anya 7-es ja. És van a advance autoparts-ba. (Autos bolt halozat)