Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagy generátor tekercs zárlatos, vidd el egy szerelőhöz, aki ért hozzá
könnyen indul hidegebb időben is, ha igen, akkor a szivató elvileg jó.
Melegen jól működik? Illetve a helyén kap rendesen áramot a szivító?
biztos, hogy a blokk zizeg.
nekem 5e felett mondta a magáét, kiderült, hogy csak az utólagos bukócső ér a blokkba.
jelenleg 6e felett a jobb tükröm zizeg.
érdemes megnézni nem-e összeér valami valamivel. Sajnos a sor 2 az ilyen kis zizegős :)
Láttam már olyat, elfelejtette a delikvens az olajfalóját után önteni, a szint `mélyen` volt!
Sziasztok! Kétütemű motor bemelegszik és behúzott kuplungnál, hirtelen gázadásra egy kottyanás hallatszik, "motorfék" szitunál is egyet kottyan. Valakinek van tippe, hogy mi adhatja ezt a hangot?
Yamaha majesty 4t 150 robogóm van.
Hidegen túráztatni kell mert másképp megáll, megyek vele
kb 1km-ert gázt elengedtem lassitottam és meg akart állni durrogott egy párat a kipufogó, Nagy gázt húztam akkor nagy nehezen megindult, még akkor se volt be melegedve.
Szelephézag is volt már állitattva rajta,gyertya is új.
Elektromos szivatót kiszedtem ,rá kötöttem akksira és 2perc alatt kinyomta a végét szerintem az lehet jó rajta.
Hát...ha már a túlfuttatott olaj miatt van hangja a blokknak,azt hiszem az régen rossz uram.
Szelephézag? Olajcsere? stb stb.
Sziasztok! Van esetleg valakinek ötlete a következőre? Honda CB 500-ról (2 hengeres) van szó, 3800-4000 fordulat környékén megjelenik egy zizegő hang a jobb oldali blokkrész környékéről (kuplung oldal), ami nagyobb fordulaton már nem hallatszik (vagy már a természetes motorhang elnyomja). Mi lehet ez vajon? Köszi!
Zárlatos akku, testhiba, kábelkidörzsölődés, túl nagy teljesítményű izzók.
sziasztok
olyan gondom akadt hogy valami kinyomott két már fesz szabályzót,
és nem tölti az aksit. mi lehet a baj? (peugeot vivacity 50cc)
Köszi a tippet, most hívtam a gordost és van nekik polcon horganyzott csavar!
ilyenből érdemesebb a gyárit megvenni de megpróbálhatod a gordos csavart az üllői úton. nekem volt, hogy legyártották ami nem volt. de van egy másik bolt is a szigony utcában. elég mogorva pali, nehéz elviselni de képben van és ha van kedve segít is :)
Szerintem tud. Egy olyan embert keress, aki ért hozzá...
Hello!
Felni küllőzésben tud vki segiteni? esetleg zala-megyében csinál vki?
Szögker Kft
Szia. Nos egyenlore uj szivicsonkot gyartok le mert egy borsónyiblyuk volt az oldalán. Szivatoval szepen jart alapjarat folot... Persze csak kiprobalas erejéig. Uj benzint, uj gumicsonkot szerzek, ha aztan is berezonál, vagyis lemez hangot ad, koppanásnyit, akkor kiveszem a spanolót, átalakitom csavarmenetesre. Lehet hozzá kapni is, ami nem rugós nyelv, hanem csavaros. Köszönöm segitséged.
Hol lehet kapni 10.9-es süllyesztett fejű csavart hátsó féktárcsához? Ahol eddig jártam ott csak natúrt árúlnak horganyzott nincs csak 8.8-as ból.
a szelepek fennt vannak azok csattognak
a Blokkbol mely brummogo hangok jöhetnek.
Hallani kellene persze.
Van szerszam, amivel lokalizalhatod a problema helyet
Hosszu vekony palca, füledbe dughato vezetekkel
Ezt altalaban csapagyzajoknal alkalmazzak .
szia
Mielött szetszedned a Motort, elöbb ellenörizd a gyujtast, ha rossz, okozhat becsörrenest a gyürüknek, de a rossz Benzin is
Van 1hengeres 4t motor.
alsó fordulaton becsörren, lemez szerű hang koppan, valószínű vezérműlánc. A vezérműlánc spanoló rugós, nem lehet beljebb tekerni.
Kérdés:
A spanolót ki vétel előtt, jelre kell tekerni a tengelyeket ? Nem tudom biztosan, elbizonytalanodtam. Meg akarom nézni, miért nem spanol a spanoló,.. lehet kinyúlt végleg a lánc. Bár éppen hogy becsörren,,.
Szia,
Az nem szokott felhangosodni. Állandó inkább, persze gyorsul...
Pinkmotors
Sziasztok,, alig par napja vettem egy Suzuki sv650 mocicit. A blokjabol furcsa zajok jelentkeznek. szelephangra gondolok ami melegen felhangosodik. Ez termeszetes a V2; miatt?
180 fok után szépen működik ahogy kell. köszi a segítséget. bár nem értem, hogy miért nem lehet egy jelölést rárakni mert most megnéztem de semmit nem találtam pedig tiszta. na mindegy lényeg, hogy működik :)