Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rendesen!
Lamellák eléggé szétmentek?
Köszönöm szépen!
A tankban lévő csöveket lecseréltem még múltkor, mert ahogy írtad is, elporladtak.
De a hiba is megoldásra került a tegnapi nap folyamán.
A 4 db tankról lejövő cső volt rossz helyre dugdosva.
Pedig az oem-parts oldalról néztem le, de az nem talált :)
Most tökéletesen indul és jár alapon.
Csak önindítózáskor ad néha, hatalmas csattanó hangot.
Csak mondom hogy én nem kínlódtam a gyárilag is eleve hokira sikerült benzinellátással, hanem raktam fel egy kisnyomású elektromos AC-t. Pöccre indul, akár egy hónap után is. Ha e mellett döntesz, akkor tegyél fel egy pót relét is, ne a gyújtáskapcsolót terheld (ha rám hallgatsz).
Ne húzz neki gázt, míg hideg. Egy jól beállított Leó hidegen gázadás nélkül, melegen pici gázzal indul. Tipikus Leó betegség az AC pumpa gyengesége és a tankban lévő csövek elporladása. Így levegőt szív és kevesebb a benzinszint is az úszóházban. Előfordul még hogy a gyenge AC elhasználódott tűszeleppel párosul, ekkor a gyenge nyomás nem tudja kinyitni a fennakadt tűszelepet. Továbbá mérj kompressziót, mert a Leó tulajok nem szeretnek szelephézagot állítani, így elmegy az erő is. Hirtelen...
Sziasztok!
Hozzátok fordulok tanácstalanságomban, hátha valaki tudja a megoldást!
Kosárban vettem egy Aprilia Leonardo 150-est
Szépen össze is raktam a blokkot, bekötöttem mindent.
A tankról lejövő 4 csővel voltak/vannak gondjaim, de talán nem ez lehet a hiba forrása.
Nos a gondom az, hogy beindítom, be is indul. De kb 3-4-5 mp után, szépen le is áll.
Ha meg gázt húzok, akkor még ezt a rövid időt sem ketyegi le, azonnal leáll.
Az oldalán lévő kis tartályban, van benzin. Az úszóházban is van.
Elképzelésem sincsen, merre induljak a megoldással.
Karburátort szétszedtem, kipucoltam. Véleményem szerint, azt kellően megcsináltam.
:(
Tipp? Ötlet? Megoldás?
:(
Sziasztok

Tudna valaki abban segíteni, hogy Budapesten hol tudok venni olajszűrő leszedő kupakot?
A szűrő külső átmérője 68mm, így gondolom a 68mm-p14 lesz a nekem jó, de BP-en sehol nem találok, csak vidéki boltokban. Viszont szállítással már sok lenne.
Ilyen 2k-ig gondoltam és valami ilyesmi kell.
Ezért kell kinyomni pohárba. Bár nekem kannás van.
ezt az anyagot az asszony mosogató szivacsairól szoktam lelopkodni
még a napszítta műanyagot is egész jól kipolírozza
Szia!
Jó minőségü felnitisztító.Befújod az egész féknyerget ,picit vársz vele,utánna fogkefével átkeféled,végül jó alaposan leöblíted.Nem túlzok, az enyém olyan lett mintha gyári új lenne.
Szevasztok olyan kérdésem lenne, h aprilia sr ditech most kapott főtengelyt meg nyomásszabályzó szelepet d valami oknál fogva nem akar rendesen kipörögni olyan lomha lett mi lehet a probléma?
a würth forgalmaz kannás féktisztítót is, az egy kicsivel lassabban párolog el
lu tisztító a neve de van uni tisztító is ez egy kicsit másabb anyag
Van fogkrém meg paszta is.
Hülye vagyok,a krómtisztító eszembe juthatott volna
fogkefét használtam de a féktisztító túl gyorsan elpárolog.
pamutrongy és fogkrém
igaz ez sem lesz gyors
de akár a krómtisztító pasztát is bevetheted de az pénzbe kerül, a fogkrém meg kb ingyen van
Hi,
Jó a féktisztító. Fújd ki töményebb mennyiségbe egy üvegcsébe, és fogkefe, meg rongyból tépni kell egy csíkot. Én így szoktam.
Porfogó
Üdv.
Abban kérnék segítséget hogy mivel tudnám a fékmunkahenger dugattyúiról a rárakodott fékport és egyebet letakarítani.
Féktisztítóval kezdtem le is vitt valamennyit de túl gyorsan elpárolog.
Van erre valami szer ami nem ennyire illékony de a leviszi a szennyeződést?
Hello
Tudja vki h 17-es , 4,5 széles felnibe mekkora küllők kellenek?
köszi
Nyomaték szabályzó. Vagy egykerék gátló.
Ha nem ismered fel a különbséget akkor akár érezhetted ezt is főleg mert nyilván nem csak pár fog híja van hanem a meglévőknek sem lehet sok csúcsa és így könnyen megszaladhat.
Csak ha nagyon sok le van törve, és el vannak alaposan kopva akkor fordulhat elő. De szerintem egy lamellacsere sem fog megártani. Majd megméred ha kiszedted, és összeveted a manual-ban hogy a megengedett legvékonyabb méret mennyi lehet.
Hy, ha a lánckerék fogaiból jó pár db le tört az kelthet olyan hatást mintha csúszna a kuplung? Mert megrendeltem a lamellákat(lánckereket is) és ahogy szedtem ma ki a kereket láttam, hogy foghíjjas