Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ok köszi. megnézem majd este, hogy úgy össze lehet-e de úgy rémlik csak egy sima palást átmenő csavarral. holnap megírom :D
szerintem 180 lesz a megoldás de ha fejjel lefele srégen is össze tudtad rakni akkor nemtom kérem kapcsojja ki
igen, erre én is gondoltam, de a rosszul az mit jelent? fejjel lefelé vagy 180 fokkal elforgatva? vagy próbáljam ki mindkettőt és meglátom? :)
Motor lánc (új) könnyített 5m egyben olcsón eladó. 5000ft
a mágnest rosszul raktad vissza (a motor külső burkolat)
üdv
tudna valaki segíteni? scarabeo rotax, visszafelé forog az önindító szétszedés, tisztítás után. mit lehet rosszul összerakni, hogy ezt a hibát produkálja? csak pozitív vezeték van rajta, blokkról kapja a testet, tehát a felcserélt vezeték kizárható.
előre is köszi a segítséget
10 Eur? az nagyon sok ! Otthon 7-800ft darabja 18000 ezer egy készlet amiben a legtöbb méret megvan és mindegyikből 3 db!
De azért köszi!
én tudok 10€ /db méreteket add meg meg darabszámot
vagy bontott
2k-ig? Mi van pókerezel talán?
Szevasztok!
Tudna nekem valaki ajánlani egy olyan online motoralkatrész boltot ahol tudok venni yamaha r1 2000 hez szelep hézagoló lapkákat?
köszi!
Szia,
Korrekt kis szervizkönyv a Ducié, most hogy láttam.
Megmérted a régi TPS-t benne? Biztos, h az a rossz? Lehet csak resetelni kéne.
Amint olvastam a leírást, azt írja, h magában az nem cserélhető, csak házastól. Persze, találékony magyar megoldja valahogy.
Viszont jön a következő. A DDS teszterrel le kell resetelni(gondolom az alap pozíciója miatt).

"Throttle position potentiometer
The potentiometer is powered by the ECU to which it sends a signal indicating the throttle position.Thisinformation is the indirect measure of the engine load and is used by the ECU as one of the mainparameters for defining the fuelflow rate and spark advance.
Notes
To check the operation of this component, use the DDS tester.In the event of a fault, the potentiomer cannot be replaced as a single component but only in conjunction with the throttle body (Sect. L 6) and then reset the potentiometer (Sez. D 5)"
Ha nincs pozicionálója, akkor be kell állítani a helyzetét teee...
Potméter, de a közepéhez képest a házat lehet állítani.
Uhh bazz.
Ez is jól karbantartott gépjármű
Hello
Érdeklődnék hogy yamaha yfz 450 es qudnak a főtengelyét fel lehet újítani? Meg a főtengelyen lévő vezérműlánc kereket ki lehet cserélni vagy ha az elkopott akkor az egész főtengelyt kell cserélni komplettan?
Válaszokat előre is köszönöm!
Üdv:Dani
a tps egy egyszerű potméter, vízálló köntösben, szóval nem kell állítgatni jó az ahogy a gyár elkészíti
Sziasztok!
Van egy Ducati 749S-em, ami TP szenzor hibát ír. Sikerült annyira szétszedni a vasat, hogy hozzáférek a TPS-hez. (mivel nem profi, hanem inkább amolyan lelkes amatőr vagyok, így nem merem feszegetni, erőltetni) A következő lenne a kérdésem: miként lehetséges eltávolítani a régit, illetve az új TPS beszerelése után van-e valami egyéb teendő (beállítás, stb)?
Így van!
Sziasztok!
Mikor jobb olajat cserélni motorba tavasszal vagy összel? Gondolom jobb lenne ha friss olaj álna benne fél évig.
motoralkatrész.eu, ott találsz.
pesten ingyér átvehető, de én a helyedben láncos leszedőt vennék, az is teljesen jól és használható, és ha más méretűt kell leszedni akkor sincs gond.
vagy autós szerszámbolt.
Köszönöm a válaszodat!
Féltem, hogy vmi ilyesmit fog vki írni. :(
Az még jó, csak a hiányzó darab helyére be kell rakni egy csík szigszalagot. A cellux is jó, de abból több kell.
Önindító szabadonfutó. Minél nagyobbat csattan, annál rosszabb állapotban van. Egyszer majd csak nem teker....
azért ebben még egy alaszka oda-vissza simán benne van