Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi, de olyanom nekem is van. Meg spanyol....
Csak angol nyelvű van!
szia az a kérdésem hogy mit lehet csinálni vele?
ha rendelek másik hajtókart akkor is rossz lesz a főtengelyembe
Rendben, köszönöm még egyszer a segítséget!
Megpróbálom ezt a vonalat, megnézek mindent. Aztán ha nem megy, akkor átgurulok a szerelőmhöz, adok neki feladatot. :)
Csak ugye sokkal nagyobb sikerélmény, ha az ember maga javít meg valamit (pl.: fórumon segítők segítségével).
Mindent nagyon köszönök!
Hi,
szétesett a gyújtáskapcsoló belseje.
Innen csak találgatni lehet, látni és próbálni kell . A jelenség olyan mintha kevés lenne a benzin után folyás . Mint a szerelő is mondta, eldugult tankszellőzés pl.
Persze, gondoltam erre én is múlt héten, ki is takarítottam a karbit (bár nem volt koszos a szezon eleji takarítás óta). Ha nem menne át a karbin, akkor el sem indulna, nem igaz? :)
De köszönöm neked is a segítséget! :)
Köszönöm szépen, megpróbálom ezt is! :)
Sziasztok!
Amikor ráadom a gyújtást,miért jön ki a kulcs a gyújtáskapcsolóból?
A barátomnak is ugyan ez a motorja van,(2004 zx10r)neki nem jön ki.
Mi lehet a baj?
Akkor el van dugulva tank szellőzése. Lazítsd meg a sapkát és úgy próbáld. Bár ez esetben minden fordulaton megcsinálná ezt, csak nyilván kisebb fordulaton később jönne elő. Na nem tom...
A benzin a csőből bemegy a karburátorba?
Amikor megállt, akkor is volt a benzincsőben üzemanyag, úgyhogy nem hiszem. Nem értem mi lehet...
Amikor leállt, megnéztem a benzincsövet is, volt benne.
Eddig nem csinálta ezt, nem tudom mitől lehet. Ha a karbiba menő benzincsőben van üzemanyag, akkor hogy fogyhat el?
Segítsetek, Aprilia Rally Ac-m van, gyári variátor súly kellene, kontrasz rugó szín vagy erősség és kuplung rugó szín és erősség kellene. Esetleg olyan amivel jól megy és jó a végsebessége is. Aprilia Rally AC gyári 50-es
Hali, Aprilia Rallym van, milyen szerepe van a
kontraszt rugónak és a kuplung rugónak?
honnan tudod, hogy amikor odahúzod neki nem fogy el?
kuplung ilyet nem csinál.
Nem kap benzint.
Köszönöm a segítséget, rendes tőled! :)
Karbi OK, benzin folyamatosan van neki. Félgázon nem csinálja. Már gondoltam arra is, hogy kuplung, de mivel nem értek hozzá (ahhoz meg főleg, hogy milyen tüneteket produkál), ezért csak halkan jegyeztem meg. :)
Még egyszer köszönöm! :)
és mi a kérdés? :)
ha kisgázzal mész akkor is leáll?
ha nem akkor lehet elfogy a benya a karbiból, ezesetben a benyaszűrő lehet eldugulva
Sziasztok!

Segítségetekre, tapasztalatotokra volna szükségem az alábbiakban:
Van egy Peugeot Speedfight 100 ccm robogónk. Eddig - ahogyan az lenni szokott - hiba nélkül ment, mint a golyó. Múlt héten ment közben (természetesen tökig gázzal, mint mindig) egyszer csak leállt. Aztán kb. egy fél óra múlva beindítottam, megint ment. Kivittem, hogy egyenesben meghúzassam, teligáz, aztán néhány másodperc múlva ugyanaz, leállt. Utána megint beindul. Olyan, mintha elmenne a gyújtás menet közben. Létezik ez? Mitől lehet ez?
Volt már valakinek hasonló tapasztalata?
Bármi ötlettel vagy tapasztalattal tudtok segíteni, azt nagyon szépen köszönöm!
sziasztok kis segítségre lenne szükségem honda mb80 hajtókart vettem és 3 századdal kisebb az alsó csapszeg kérdeztem a boltba ahonnan van de azt mondták csak ilyen méretbe lehet kapni
GS500 (2007) -hoz magyar nyelvű használati utasítás és szervízkönyv létezik?
Eladó szervizkönyvek,robbantott ábra.stb
http://www.kepesmotor.hu/kezik...
Érdeklődni:06703469050