Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!Egy kis segitségre szorulnék :) Tudja e valaki,hogy Honda Cr 250 (1989) az első villába mennyi olajat tegyek?Mivel most cseréltem szimeringeket.
Teeee válogatós!
Sokra megyek vele ha "robbantott". Még azzal is töltsem az időt hogy összerakjam a darabjait....
Eladó szervizkönyvek,robbantott ábra.stb
http://www.kepesmotor.hu/kezik...
Érdeklődni:06703469050
Jár az összes henger . az üzemanyag nyomás is meg van 3 bár :)
Nem az 1-4 és 2-3 megy egy-egy trafóról?:) Ők járnak egybe:)
Azt, hogy nem kap üzemanyagot. Járó motornál mérjetek üzemanyag nyomást.
Hello ! Kérnék töletek egy kis segitséget . van egy suzuki gsxr k3 as motorom és olyan probléma van vele hogy nem tudom ki forgatni 4000 es fordulat fölé terhelés alatt mert be durrog és nem pörög tovább . üresbe ha szép lassan huzom nemi ki forog . de ha hirtelen rántom oda akkor 4-6 ezer körül durog. Volt a mociba egy blokk meg injektor csere azota nem jutunk vele semmire azota durrog . hibát nem ir. Én injektor állitásra gondolok . ti mit gondoltok?
Mármint ez így félreérthető. Szóval cseréld meg a két trafót, ezt akartam kinyögni.
Gondolom az 1 és 3-as henger van 1 gyújtótrafón. Ha ez a helyzet, cseréld meg őket. Ha a hiba átmegy a másik két hengerre, akkor már látni fogod mi a teendő.
Sziasztok.Segítség kellene mert a motoromban az 1-3 hengerben a dugattyúk kormosak!Az olajat nem eszi és a gyertyák is ki vannak szépen égve!Mi lehet az oka?
Eegen...hát ez a jó öreg M120-as motor.A Brabus hekkelte meg,de a 124-es bódéban a jelenléte enyhén szólva is agyfasz.A hűtése nem megoldott ezért vannak bajok rendesen. A régi 126 V8 blokkok sokkal inkább rakhatók bele (mint a videón is látható) és a technika is atomabb. Bár szerintem teljesen felesleges őrületek ezek,de tudjuk hogy a logikus dolgok meg nem élvezetesek.
gyárilag nincs igy igaz

a fanatikusoknak

http://youtu.be/9ehShhf0cYM
Ezt én is így gondolom.
Pedig ez általában ráfizetéssel végződik! egyszer kellene rendbe tenni és utána hosszú ideig nincs gond!
Sajnos a fillérßaszás és a gányolás kéz a kézben járnak.
A költségek minimalizálása miatt nem akar a tulaj új főtengelyt, úgyhogy marad ez a tengely, csak kérdés hogy működjön e minden áron, vagy csak rugdossák :D
Köszi!
Nem okoskodás. Ettől függetlenül jár a kávé
Az automata szívató tényleg állítható menetes. Bár gyárilag le van ragasztva 3,5 fordulatnál. Nem fújtam a szívató járataiba. A járatok tiszták átjárhatóak, a tömítések tömítenek. A szivacsot 50-50 benzin olajba mártottam lehet, hogy kissé sűrűn, ezt le ellenőrzöm hamarosan.
Az szokott zavarni, hogy kiszámíthatatlan. Általában max gázzal indulok, ennek ellenére minden estben más dinamizmussal gyorsul. Van hogy egy 125 vagy 200-as simán elmegy egyszerűen nincs nyomaték, főleg melegen. De néha amikor jól elkapja akkor megy rendesen.
Szóval nem megy jól, de legalább sokat fogyaszt
minden tiszteletem, de 124 és126ba gyárilag sose tettek v12-t
"Lenne olyan hatásos fémragasztó, ami megfogná a szabadonfutót?" Ne is próbáld. CO vagy AWI, de ezt nem én mondtam, mert megint jönnek a fikázók. Attól függ mennyit szeretnél rákölteni és mennyit ér az egész pereputty.
van. locititenak pl. ismerős autójában váltó fogaskereket ragasztottak vele tengelyre mert menthetetlen volt és nem volt hirtelen bontott váltó a kocsi meg dolgozik, menni kellett. azóta is üzemel gond nélkül pedig beleszaladt kb 50e km. viszont onnantól azt már javítani nem lehet. ha baj van akkor kuka. a buktató, hogy a ragasztó többe kerül mint egy új főtengely. ha van valakinek aki ad belőle úgy jó lehet de megvenni nem éri meg.
igaz .......... de pl a baráti körömben van w124 6.3 v/12 és az amerikai w 126 ba tetek v /12 motorokat ....
egy új főtengely 10-15ezer körüli összeg
szóval nem kell olajsejknek lenni ahhoz hogy meg tudd venni
"Kaptam 1 robogót" hogy elszakadt a szíj, ki kell cserélni
A külső variátor tárcsa és a csillag szét darálta egymást, gondolom kikopott a csillag alak a külső tárcsában és ahogy kiugrott és elforgott benne a csillag így megették egymást + a tengelyből is darált de szerencsére csak a tárcsa ette a tengelyt a csillagnál ép maradt a tengely borda. Viszont a nyomó lap fogazása is elkopott kell egy új nyomólap is és ráadásul a szabadonfutó is annyira elkopott, hogy szintén megette a tengelyt. Még az új szabadonfutó ricnije sincs olyan mély, hogy elakadjon a tengely bordáiba. Erre mondták hogy oda pöttyinteni vagy fém ragasztóval nem lehetne? Új főtengely kizárt

Lenne olyan hatásos fémragasztó, ami megfogná a szabadonfutót?
ezért volt jó régen a 2t olajos szivacs kenés, mert az lefolyt ha sokat tett rá az ember