Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem számítható ki előre mennyi lesz az, aki belép ebbe a "garancia" dologba, de szerintem kellene legalább 500 -1000 motoros hogy egy alap pénz össze gyűljön ami fedezi a költségeket, ha erről az oldalról nézzük. Ha viszont a darabszám felől akkor is baj van, mert az egyszerre javítandó -átnézni -beállítani darabszám is nagy lesz! De sok sikert nekik!
jó az ötlet .. de én már probálkoztam vele 4-5 éve és azok a motorosok akiknek uj vasuk van ,,iletve ujszerü mindnek van pénze szakszervizre .. teljesen le szarják menyit fizetnek és a motor választásnál is szegmens a minél több garancia .........

ugyan akkor azok a motorosok igénybe venék akiknek .. mondjuk ki SZAROKAL GURIGÁZNAK .............

szoval van valamenyi jelentkezö ezzek szépen be is tolják azt apénzt amit el kérsz de a nagy hányaduk 15 - 20 éves több gazdás szétcsapot bicigliket hajt .. ezzeknek nem fér bele az elképzelt 25 000 ft per /év ne is nyuljunk bele mélyen a gépbe legyen csak egy sor négy karbi rendbe tétel kopot cv - kel fuvoka soral . tengely tömitésekel , pohát tömi .. HOL TARTUNK ? közel 100 000 ft és akkot hol van a többi ...

nekem nem müködöt .................

a szereljünk együt az müködik csak ideg tépö hisz minél hülyébb hozzá a tulaj annál jobban ért hozzá

amugy sok sikert üdv tasi
üdv
segítséget kérnék. van egy rotax blokkos scarabeo 200. elment az olajnyomás. megmértem, tényleg elment, nem csak a visszajelző rossz. úgy tűnik a megúszta a hengerfej és a főtengely is de majd mérünk és minden kiderül. utána olvasva többen a visszacsapószelep eltömődéséről írnak de nekem az is tiszta.
megmérném az olajpumpa hézagát de két dolog problémás.
nem tudom mekkora hézagnak kéne lenni
16x1.5 menete van a lendkeréknek.
nem tudja valaki az olajpumpa hézagolási méreteit esetleg?
ha 16x1.5 csavart hajtok a lendkerékbe úgy, hogy az a főtengelyen támaszkodik fel, úgy le tudom szedni sérülés nélkül a lendkereket? nem találok ilyen méretű lehúzót
hát igen... vagy semmi sem volt csak kurvák
ha belegondolsz 20 pénzt simán el lehet tapsolni egy este...... aztán még kurvák nem is voltak
ha valami pesti lakos lennék egy macerásabb sportgéppel simán megérné
ahol pl egy gyertyacsere is 2 óra idomszerelés után kivitelezhető
amúgy még egy sos intézést is meg lehetne lebegtetni a klubtagoknak
Amúgy az öreg Japán motor az külön csemege nekünk... főleg a 70-es évek... nyam-nyam azokat nagyon szeretjük restaurálni. Jelenleg egy 78-as Honda GL1000 és egy szintén 78-as Kawasaki Z1R van porondon
Hajlandóak vagyunk bármilyen korú és állapotú Japán motorra megkötni mindenféle apró betű nélkül. Amíg egy hiba javítható, addig alkatrész és szaktudás kérdése...
Szia tsanyi
Igen, ez pontosan így van. Ez egy tagdíj, aminek fejében a klubtagoknak nem számítunk fel munkadíjat. Nyilvánvaló, hogy évi egy olajcsere esetében nem éri meg de ahogy mondod, egy kilátásban lévő nagyobb meló esetében nagyon is. Itt mégis inkább azon van a hangsúly, ami nincs kilátásban de bárkinél bekövetkezhet...
Szia bogyo112
Az a helyzet, hogy senki sem tudhatja előre mi lesz a jövőben, nem lehet előre kiszámolni a költséget. Igen, lesz olyan akinek év végére az jön ki, hogy nem érte meg. De jöhet egy váratlan esemény, amire nem lehet máshogy felkészülni. Találkoztunk már nem egyszer az évek során előzőleg hibátlan motorokon bekövetkezett hibával. Leégett generátorral, vezérműlánc feszítő patronban lévő rugótöréssel, szétszállt szabadonfutóval, elfolyt teleszkóppal... stb sorolhatnám. Vagy ott van például az elfirkálás önhibából... amikor nincs betétlap. Szóval ezt a rendszert nem véletlenül találtuk ki, biztosak vagyunk benne, hogy van rá igény. A kérdés csak az, összejön-e a szükséges minimum létszám ahhoz, hogy működni tudjon? Reméljük, igen.
Sziasztok!

Lenne egy cbr 929 RR-em. Olyan próblémám van.. Jobban felmelegszik mint szokott.. Ilyen 105 fokig felmegy városban. Néztem a hűtőben kevés volt a viz! Gondoltam szivárog valahol.. Utána megnéztem a kiegyenlítőtartályom meg tele van! Mi okozhatja a problémát?

üdv Olivér
Ez tény, ezért kell ennek kiderülnie, hogy milyen gépre kötik ezt meg?
OK, de ha egy "öreg" gépre kötök ilyen szerződést, abba viszont a szerviz pusztul bele. Már ha hajlandók velem egyáltalán kötni, mindenféle "apróbetűs" kikötések nélkül.
Ez igen kevés díj szerintem és ha ezáltal esetleg egy nagyobb meló munkadíja is ugrik vagy jóval olcsóbb lesz akkor megéri. Pont aki utánaszámol az jön rá, hogy olcsóbb mint kifizetni a munkadíjat, de tegyük fel, hogy mégsem, akkor mi van? Casco-t is azért fizetünk, hogy ha baj van akkor ne kerüljön annyiba a történet pedig lehet, hogy soha nem lesz rá szükség. Írom mindezt úgy, hogy közöm nincs hozzájuk még csak nem is ismerek senkit onnan viszont pőont egy nemrégi tapasztalat a cirkónkkal döbbentett rá, hogy igencsak jó lenne ha lett volna egy ilyen lehetőség, de ma már nem találtam ilyen átalánydíjas szervizt. Mondjuk aki új gépet vesz és pár évente cseréli annak pont nem kell, de azt hiszem egyre kevesebben vagyunk ilyen helyzetben.
Nem hiszem hogy működni fog a dolog, mert csak az fog jelentkezni, akinek a motorján bőven több a javítani való, mint az éves tagsági díj. Akinek hibátlan a gépe - az némi fejszámolás után - le fog mondani erről a lehetőségről. Megjegyzem, jogosan...
"... mi csak Japán gyártmányú motorokat javítunk!..." Na-na-naaa..... C-c-c....
Sziasztok!

Lézervágást, lemezhajlítást, awi hegesztést vállalok, elmondod hogy mi az ötleted, én leprogramozom, egyeztetünk hogy jó e megbeszélünk egy árat ami mindkettőnknek megfelel és már készül is az alkatrész. nyom191@gmail.com vagy 20 981 9234
Én is megtehettem volna, de csak alig lakok közelebb no meg a nagy punnyadásban nem volt kedvem összeolajozni magam ilyen hirtelen. Amúgy agyaltam rajta, de győzött a lustaság.
rá is érek..... de nem akart menni sehová sem csak a tizenvalahanyadik kerületbe
Te is felajánlhattad volna hisz 1 órányira laksz mindössze.
itt vidéken van hely nem baj ha napokig áll szétdobva, itt barátságosabbak az emberek lehet kölcsönkérni ezt-azt
pesten ez nem így van
tegnap szenvedett is egy gyerek hogy fékbetétet kellett volna cserélni neki de senki sem írta hogy gyere öcsém hozz egy pizzát aztán megcsináljuk gyorsba......
Igen, vidéken nehezebben vagy egyáltalán nem jönne össze a minimális létszám a működéshez. Tudod, az emberek különbözőek... van akinek megéri és van akinek nem.
pesten vagy a nagyobb városokban esetleg összejöhetne
de a vidéki csóró népek tuti nem fizetnének ennyit a "semmiért"
szerintem 24 ezret az elmúlt 10 évben nem fizettem összesen szerelőnek amiből vagy 8-10 egy szélvédőcsere volt
Köszi a támogató hozzászólást! Igen, tudna működni úgyhogy akinek szimpatikus az egyrészt jelentkezzen, másrészt legyen szíves ossza meg a Facebookon, ha nem nagy kérés, hogy minél többen értesüljenek erről...
UI.: egy fontos dolog lemaradt: mi csak Japán gyártmányú motorokat javítunk!
Ez az átalánydíjas dolog jó, anno a szociban is a gelka és tsai cégeknek ez bejött és nagyon hiányoltam mikor eltűnt, hátha összejön ebben a szegmensben is.
Sziasztok!
Szeretném felhívni a figyelmeteket, mert ilyen még nem volt! Magyarországon elsőként, egy eddig még nem létező újdonságot vezetünk be a motorszerviz piacon! Egy olyan rendszer kidolgozása van folyamatban, amely által örökre elfelejtheted a szervizköltségeidet. Nem kell többé fájjon a fejed, ha valami tönkremenne a motorodon. Nem kell többé amiatt aggódnod, hogy miből fogod rendbe hozni, ha véletlenül összetörik. Ezentúl nem kell a kopó alkatrészek cseréjére vagy az előírt karbantartásokra komoly szervizdíjakat fizetned. Érdekel? Kattints!
Mirekmotors Klubszerviz